Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 28968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #465 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:00:05 »
No nie, ale może to wynikać z tego, że:
a) to wstępny etap prac
b) to jednak projekt inny niż wszystkie i może po prostu nie być pieniędzy na dopieszczenie efektów specjalnych na poziomie blockbusterów. Celem projektu jest przedstawienie wizji Snydera, a nie walka o Oscary za efekty specjalne, dlatego może być tak, że efekty będą raczej na poziomie miniserialu właśnie.

Ja po prostu bym wolał, żeby postać władcy Apokolips nie była kojarzona z tym czymś.

Sama inicjatywa "Snydercut" w wymiarze artystycznej wolności twórcy jest jak najbardziej  godna pochwały.
Co innego, że nie wiem co się tak niektórzy tutaj grzeją jakby Snyder miał udowodnić jakim Kubrickiem kina jest. Przecież "Man of steel" i "Batman v Superman" to była w pełni jego wizja, więc wiadomo czego się spodziewać.

Offline SawiK

« Odpowiedź #466 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:03:21 »
Obejrzeć Snydercut obejrzę jak tylko będzie dostępne w Polsce, ale takie obrazki to czysta lipa
Też tak mam, o ile można pochwalic Stepenwolfa to ten Darksaida wygląda lipnie jak Stepek od Whedona, zataczamy krąg 🤔

Online R~Q

« Odpowiedź #467 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:08:18 »
Ta scena z Uxasem to jedyna w trailerze (no może jeszcze wybuch auta Iris West trochę nienaturalny), która ma nienajlepsze CGI, nie katastrofizujcie już tak. Snyder nie wypuści do finalnego produktu czegoś, co nie będzie perfekcyjne wizualnie, a nawet jeśli będzie do tego zmuszony, to ogólny przebieg, nakręcenie i montaż tych scen sprawi, że będzie się je świetnie oglądać.

Offline Szekak

• Polubień: 1591
  • Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
« Odpowiedź #468 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:16:49 »
.
Co innego, że nie wiem co się tak niektórzy tutaj grzeją jakby Snyder miał udowodnić jakim Kubrickiem kina jest.
Co masz na myśli? Ja się mega grzeję na myśl o JL:SC. MOS to jest dla mnie jeden z najlepszych filmów superhero, BvS bardzo dobry, dlatego mam podstawy by liczyć na to, że JL:SC będzie czymś naprawdę zaje**** i godnie zwieńczy trylogię Syndera.

(jakbyś pisał zrozumiale, to nie byłoby problemu ze zrozumieniem).
No i masz odpowiedź dlaczego się powtarzasz na jakiś temat po dziesięć razy i dalej jojczysz, że inni cię nie rozumieją. :D
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:23:12 wysłana przez Szekak »
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline SawiK

« Odpowiedź #469 dnia: Śr, 26 Sierpień 2020, 14:21:02 »
Upup
No na to chyba wszyscy liczymy.
Wyobraź sobie jaka pożywkę dostaną marveldrony i ekipa ichaboda gdy wizualnie będzie powtórka z rozrywki. Zresztą sam trzymam mocno kciuki, mimo iz mnie nie porwało.

Offline John

« Odpowiedź #470 dnia: So, 26 Wrzesień 2020, 23:32:51 »
Obsadzono Hawkmana z DCEU, który zadebiutuje w filmie o Black Adamie. W rolę wcieli się Aldis Hodge. Oby postać nie została ograniczona do roli gościnnej w show The Rocka, bo Hawkman był również członkiem Justice League i Justice Society, a gdy dojdzie do kolejnego filmu o JLA, dobrze by było mieć znane już widowni postaci do przyłączenia.

Online R~Q

« Odpowiedź #471 dnia: Nd, 27 Wrzesień 2020, 10:28:30 »
Ciekawi mnie ten film, spodziewam się czegoś w stylu Venoma Marvela, czyli filmu o villainie, z którego zrobią antybohatera. Będzie on oddzielony od głównego uniwersum, nawet bez nawiązań.