Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 165965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #225 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 14:47:27 »
Kurde goście cisna po Jar Jar z kupa na bucie z Star Wars, a właśnie tak wygląda MCU, śmiechawka i kupa w która ktos wdepnie by był śmiech na sali. Przykre też że za każdym razem śmiechawka co WB z DC zjechali a gdy wchodzi temat drugiej strony taki Oskarek i Ichabid szybko zmieniają grymas na twarzy byle by nie wysmiewac swojego ukochanego Marvela. I nie to żebym coś miał do MCU. Mym zdaniem mega niesprawiedliwi i stroniczy youtuberzy. Może dlatego żadko ich oglądam.

Oskar to w sumie tylko Marvel a jeszcze bardziej Kevin Faige. tacy specjaliści a patrząc po komentarzach, to młodzi co ich oglądają wszystko łykają co powiedzą i potem DC sie sprzedaje jak "gówno" takich słów nieraz używali do "streszczenia numerów DC.

Oskar kiedyś filozofował że to dobrze że spider poza MCU bo jego góru Kevin nie ogarniał tego wszystkiego po czym Spider wrócił do MCU a Kevin dostał jeszcze kontrole nad serialami. Po czy doszły jeszcze 3 seriale, potem coś tam z Star Wars i chyba jakaś kontrola na komiksami...

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #226 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 10:20:18 »
Cytuj
- Studio planuje skupić się na postaci Green Lanterna, Geoff Johns pod koniec roku ma dostarczyć gotowy scenariusz nowego filmu.

- DC podobno też wciąż wierzy w Ezrę Millera jako Flasha. Film wciąż jest w rękach Andy'ego Muschiettiego, a nowy scenariusz napisać ma Christina Hodson.

- Wciąż w planach jest spin-off Aquamana zatytułowany The Trench, który miałby skupić się na morskich stworzeniach, które odegrały drugoplanową rolę w tej produkcji.

- Warner Bros. nie planuje wypuszczenia na HBO Max tzw. Snyder Cut, czyli wersji reżyserskiej Zacka Snydera filmu Liga Sprawiedliwości. Informatorzy Variety twierdzą, że nie ma takiej mowy i nie powinno to mieć nigdy miejsca.

Cytuj
Studio wciąż nie wie jednak, co zrobić z postacią Supermana. Trudno określić przyszłość Henry'ego Cavilla w tej roli oraz istnieje ryzyko, że rynek został zapełniony tą postacią ze względu choćby na zapowiedziany serial z tym bohaterem na The CW. Dlatego też studio rozważa nowe możliwości i prowadzi dyskusje m.in. z J.J. Abramsem, którego firma Bad Robot podpisała umowę ze studiem. Na początku tego roku doszło też do spotkania z Michaelem B. Jordanem, który przedstawił swoją wizję na postać Człowieka ze stali. Nie wiadomo na czym stanęły rozmowy po obu stronach, ale projekt ten i tak nie ma szans ukazać się przed rokiem 2023.


W multiversum DC istnieje dwóch czarnoskórych Supermanów, ciekawe którego miałby zagrać Jordan?

Źródło: NaEkranie

Offline isteklistek

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #227 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 10:22:09 »
Wydaje mi się, że polityka w której DC ogłasza dalekosiężne plany na kilkadziesiąt filmu już się wypaliła. Powinni zmienić kierunek i zaangażować się w seriale i tam tworzyć uniwersum od podstaw problem w tym, że to nie będzie tak dochodowe jak film kinowy i nie będzie bić się rekordów BO rzędu miliarda za film. Druga rzecz, ale wydaje mi się, że ta bariera już nie istnieje aż tak mocno - różnica między aktorami filmu, a serialu. Ciekawy projekt mógłby skłonić aktora do zakontraktowania się na kilka sezonów, gaża też nie wydaje się być problemem.


John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #228 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:00:14 »
Łukasz Stelmach z Napisów Końcowych już jęczy na swoim Facebooku że Clark Kent nie musi być biały, i oczywiście zgoda - teoretycznie nie musi, bo kolor skóry nie jest skolidowany z jego pochodzeniem, ale nie do tego zmierzam. Ci niedzielni sezonowi fani nie chcą nawet poklikać w internecie i sprawdzić, że czarnosktórych Supermanów w komiksach było kilku, z czego są dwaj dosyć dobrze kojarzeni i spokojnie mogący być bohaterami filmów - Val-Zod i Calvin Ellis. Calvin byłby ciekawszym wyborem - był nie tylko Supermanem ale i prezydentem USA, więc taki film mógłby połączyć wątki superbohaterstwa i polityki. Nie było jeszcze nigdy na ekranie superbohatera który byłby aktywnym politykiem, to byłoby coś nowego.

Val-Zod aka Superman:


Calvina Ellisa pokazałem w poście wyżej ;)

Offline OokamiG

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #229 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:14:25 »
Szkoda tylko, że Jordan to drewno aktorskie, który swoje role gra w zasadzie na jedno kopyto.

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #230 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 14:16:50 »
Łukasz Stelmach z Napisów Końcowych już jęczy na swoim Facebooku (...)
to jest zaiste irytujący człowiek... omijam szerokim łukiem jego wynurzenia.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #231 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 15:10:54 »
Hehe ;D To już nie na Twój wiek i nerwy takie Łukaszy Stelmachy coś mi się wydaje Gazza :D

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #232 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 15:17:39 »
:))
Alan Alda z mojego avatarka grając kapitana Benjamina "Hawkeye" Pierce'a był wtedy z grubsza w moim wieku właśnie.. ;)
Ale wracając do tematu - raz się z Stelmachem tylko zgodziłem gdy wypowiadał się o Prometeuszu Scotta. Oprócz tej jednej sytuacji - faktycznie, nie na moje nerwy to mecenasowanie sztuce komiksu czy filmu... ;)

To co ostatnio WB próbuje z uniwersum DC też w sumie.

Offline Gascon200

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #233 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 17:42:18 »

To co ostatnio WB próbuje z uniwersum DC też w sumie.

A w tym co ci się nie podoba? Dzięki tym próbom dostaliśmy choćby całkiem dobrego Jokera Philipsa, a taki Batman ma coraz lepszą obsadę ;)
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Listopad 2019, 19:10:14 wysłana przez Gascon200 »

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #234 dnia: Śr, 27 Listopad 2019, 17:55:05 »
Solowy film o czarnoskórym eSie czemu nie, lecz wolał bym go prędzej w jakimś filmie z eSem Cavilem zobaczyć. Ewę tualnie po występie w jakis Crisisie 😋

Cieszy mnie podejście do Latarni, serial może pomóc kolejnej wersji kinowej.

Największą radość daje mi jednak więcej dojrzałych i tańszych produkcji. Joker pochłonął mnie w pełni więc trzymam mocno kciuki.

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #235 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 09:58:35 »
A w tym co ci się nie podoba? Dzięki tym próbom dostaliśmy choćby całkiem dobrego Jokera Philipsa, a taki Batman ma coraz lepszą obsadę ;)
Napisałem, że raczej nie na moje nerwy niż nie podoba. ;)
Joker - spoko, film na raz i gdyby nie imiona postaci mógłby być niezwiązany z uniwersum;
Batman - mnie oprócz ciekawej (nie zachwycającej) obsady nic nie podnieca w tej wizji, mogli być konsekwentni i ciągnąć dalej Batfflecka;
Batwoman - crap, jak i wszystkie te GA-versum seriale;
Swamp Thing - wreszcie coś z TV co spokojnie dało się oglądać - już pogrzebany;
Doom Patrol - nie oglądałem jeszcze;
Zapowiedzi Green Lanternów - poczekam na konkrety bo póki co przerzucają się buńczucznymi zapowiedziami, a efektów brak;
Snyder Cut - kiedy? nigdy?;
Aquaman - nie był zły ale ten sukces to raczej o niewybrednej widowni świadczył;
Shazam - również nic wzniosłego ale przynajmniej ubaw momentami niezły;
i można tak dalej, ale po co?
Jedyną aktualnie nie zawodzącą pozycją z szeroko rozumianego filmowo/serialowego DC jest dla mnie WATCHMEN!

MCU i ogólnie Disney robi to zdecydowanie lepiej i konsekwentnie. Praktycznie każda odsłona MCU to hit i coś co warto obejrzeć, The Mandalorian wymiata (przynajmniej mnie wychowanego na oryginalnej trylogii bardzo cieszy). Można? Można!

I piszę to jako fan któremu bliższe jest DC niż Marvel.

Offline isteklistek

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #236 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 10:19:35 »
Sporo racji. Ja bym dopisał, że sukces odniosły filmy proste do bólu, ale ładnie zrobione. Jeżeli chodzi o filmy dla dorosłych, a nie dla dzieciarni popcornożerców- chodzi o motywację bohaterów i trzymanie się historii to dostaliśmy to od Snaydera i okazało się, że został zakrzyczany przez tych, którzy domagali się ambitnego podejścia, bo sobie z nim nie poradzili. Żaden z filmów, jeżeli chodzi o DC i Marvela nie miał tak mocno nakreślonych postaci jak Batman i Superman, a na dodatek to wszystko trzymało się kupy. Green Lantern? To będą leserki od zielonego, żółtego do czerwonego strzelać po ekranie przez cały film, a gdy tego nie będzie, to wszyscy będą pisać jakie to czerstwe.


Watchemn jest bardzo dobry, ale poczekajmy do końca, bo okazuje się, że akcja zwolniła tempo na rzecz rozwijania postaci i świata przedstawionego. Niby od dwóch odcinków nic się nie dzieję, a okazuje się, że poznajemy trybiki całej intrygi i jest sporo szokujących rzeczy do których można się przyczepić, jeżeli jest się fanem komiksu, ale jeżeli ogląda się serial, to mają one całkowicie sens, ale jeżeli nie podasz widzom na tacy wyjaśnienia, to mogą polec.

Offline jotkwadrat

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #237 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 10:44:55 »
Doom Patrol zobacz koniecznie!
Jak dla mnie najlepszy serial na podstawie DC jaki powstał.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #238 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 13:09:23 »
Jasne. Soundtrack, jedna z ostatnich rzeczy jakie się robi do filmu, nie ma szans żeby był w całości zrobiony do jakiejś wczesnej wersji, która miała najwyżej jakieś temp music.
Jakiej wczesnej wersji? Film jest gotowy i muzyka do niego także, co potwierdził i Snyder, i Junkie XL.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #239 dnia: Cz, 28 Listopad 2019, 13:20:14 »