Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 166100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #165 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 15:07:37 »
Skoro już hashtagi to : #stillbelive.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #166 dnia: Nd, 04 Sierpień 2019, 14:33:11 »
Mała niespodzianka od twórców filmu "New Gods". Ava DuVernay, reżyserka filmu o rasie / cywilizacji potężnych istot zwanych ,,Nowymi Bogami", potwierdziła za pośrednictwem Twittera, że w adaptacji tej zobaczymy Darkseida. Nie wstawiam tej informacji w spoiler, bo wiem że jest to oficjalna i pewna wiadomość, i można zobaczyć ją wszędzie w eterze fanowskich i popkulturowych serwisów internetowych. To kwestia wstawienia krótkiego newsa w tym wątku tematycznym forum; może nie wszyscy mają czas surfować po internecie, więc wolą zaglądnąć na forum i zobaczyć ,,co tam słychać".

Nieważne, jak posuwają się prace nad filmem "New Gods", istotniejsze jest to, że na pewno zobaczymy go w kinach. Daję produkcji około 45% szans na datę premiery w tym samym okresie co "Black Widow" - rozpoczynający IV Fazę MCU film. Możliwe jest z jakimś prawdopodobieństwem, że będzie to o tydzień wcześniej lub później w stosunku do wejścia na ekrany kin solowego obrazu o Czarnej Wdowie. Bardziej prawdopodobne i logiczne jest, że premiera "New Gods" odbędzie się wtedy, gdy swe pierwsze seanse pokaże światu "The Eternals" z MCU. To byłby dopiero pojedynek. Prastary lud, z którego pochodzi Thanos kontra Cywilizacja potężnych Nowych Bogów - istot ludzkich, głównych wrogów Darkseida. Skoro w "New Gods" miałby pojawić się Darkseid - być może, jako swoja młodsza wersja - moim zdaniem film przyciągnąłby o wiele więcej widzów, miłośników popkultury i komiksomaniaków niż "The Eternals". Thanosa i jego opowieść o utrapionym ludzie Tytana już widzieliśmy; w kontekście Przedwiecznych było to mało, ale jednak było. Natomiast w "DCEU", czy w ogóle, jako kinowej luźnej adaptacji komiksowych realiów Uniwersum DC, nie widzieliśmy jakiejkolwiek wersji Darkseida, ani nawet Nowych Bogów...

Plany filmowe "DC Comics" zapowiadają się równie wybornie, co IV Faza MCU i produkcje SMU (Sony Marvel Universe) w najbliższych latach.

Offline Szekak

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #167 dnia: Nd, 01 Wrzesień 2019, 06:39:28 »
Andy Muschietti, reżyser To i To2 (i serialu Locke & Key) potwierdził, że jego kolejnym filmem The Flash. To już chyba czwarty reżyser projektu, oby w końcu się udało.
Piękno jest w oczach patrzącego.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #168 dnia: Nd, 01 Wrzesień 2019, 23:05:47 »
Mam zerowy entuzjazm odnośnie tego filmu po fatalnym występie Ezry w JL i przewałkowaniu 4 sezonów serialowego Flasha. Jeśli znów będę musiał oglądać Professora Zooma jako głównego antagonistę to wizyta w kinie odpuszczona. Obawiam się że skoro umieścili mu ojca w więzieniu w JL, to będą musieli pójść znowu tym tropem, chyba że geneza aresztowanie Henrego Allena byłaby tu zupełnie inna. To by było właściwie ciekawe, ale pewnie pójdą najprostszym schematem. No i nie wykorzystali scenariusza Morrisona, który pewnie byłby cudownie obłąkany. Eh...

Syn Gotham

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #169 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 02:18:55 »
Ja lubię Ezrę jako Flasha, choć był z niego taki Barry jak ze mnie Barry'ego stary. Tak czy siak był moment że miałem całkiem w dupie już ten projekt i mógł być nawet zaorany aż do momentu, dopóki Andy Muschietti nie potwierdził że bierze się za ten projekt. I tak wiem jakie były perypetie, mam świadomość, że reżyserzy się tu zmieniali dość mocno ale teraz wygląda na to że projekt chyba ruszy niebawem, a od tego pana zwyczajnie to biorę. I choć tak jak napisałem lubię Ezrę to też nie miałbym nic przeciwko jego recastowi - opcja z Lucasem Tillem mi się podoba.

A tu coś dla #TeamSnyder - fanowska zapowiedź Justice League Snyder Cut.


Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #170 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 10:29:37 »
Szykujcie patrzałki! Wyostrzcie zmysły! Skierujcie wasze lornetki, teleskopy, aparaty fotograficzne i co tam jeszcze macie, na nocne otulone gęstą mgłą niebo, na którym 21 września zaznaczy się charakterystyczne owalne logo Batmana, bat-sygnał. Rozświetlający nieboskłon emblemat pojawi się w wybranych metropoliach i miastach świata, chyba że nasi burmistrzowie i prezydentowie również będą chcieli oddać pamięć klasyce i absolutowi w świecie historii obrazkowych, Batmanowi, przyłączając się do akcji. Tego dnia minie 80 lat odkąd Bruce Wayne i jego alter ego zaistnieli na kartach komiksu. Ktoś z Was wie, czy w Polsce coś takiego w ogóle będzie miało miejsce, czy bat-sygnał pojawi się w Warszawie, Poznaniu, Łodzi itp.? Zobaczyć, doświadczyć, zapamiętać coś takiego, to wydarzenie zostające w fanowskim umyśle na całe życie.

https://naekranie.pl/aktualnosci/w-sobote-popatrzcie-w-niebo-caly-swiat-bedzie-wzywal-batmana-1568638758

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #171 dnia: So, 05 Październik 2019, 17:30:56 »
W Justice League Zacka Snydera, nie dość, że był Darkseid, to jeszcze był Martian Manhunter, co więcej, "przebrany" za Lois i Generała Swanwicka, co każe inaczej spojrzeć także na poprzednie filmy.

Mówcie, co chcecie, ale to największy news tego miesiąca. Dla zainteresowanych napisałem pełen ekscytacji post na swoim funpagu: https://www.facebook.com/kompatybilneokulary3d/posts/741412062987214. Może wkrótce skompiluję wszystkie screeny i fakty o Snyder Cut na swoim blogu.

sum41

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #172 dnia: So, 05 Październik 2019, 20:32:38 »
Ciekawie to brzmi, szkoda ze poszli inna droga.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #173 dnia: Nd, 06 Październik 2019, 10:41:05 »
Coś czuje że Generał Swanwick nigdy nie istniał, i to zawsze była tożsamość Martiana Manhuntera, Zack znając jego dalekosiężne plany wpadł na to już przy wprowadzeniu tej postaci w Man of Steel. Kolejny przykład świetnych pomysłów Snydera na dalsze filmy. Szkoda gadać, a teraz filmu z JLA nie dostaniemy pewnie przez następne 10 lat, a gdy już powstanie wezmą do reżyserii jakiegoś bezpiecznego wyrobnika w stylu Abramsa.

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #174 dnia: Nd, 06 Październik 2019, 21:23:39 »
Spokojnie.

Whedon skompromitowany i pozbawiony jakiejkolwiek wiarygodności.

Tsujihara będzie siedział za molestowanie.

Tylko na Johnsa coś znajdą i wszyscy zdrajcy poniosą swoją karę.

Nowy management WB zobaczy teraz sukces Jokera (mrocznego), Determinację Fanów (billboardy itd.) i zobaczy: w tym jest forsa do zrobienia. Zack skończył kręcić zombiaki, jest wolny. Parę poprawek i będziemy mieć limited release + home release. Porażka nas nie spotka. #releasethesnydercut

Offline Adolf

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #175 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 03:31:04 »
Nie bardzo rozumiem ten cały ruch w obronie Snydera. Koleś, który rozwalił filmowe uniwersum DC zasługuje na wieczne potępienie. I nie mam zamiaru w żaden sposób wybielać jego dokonań. Prawda jest taka, że Man of Steel jak i później Batman v Superman to filmy źle zrealizowane. Był kiedyś w Warszawie taki reżyser-amator, Mikidraw. Pomińmy fakt, że nie miał talentu i środków by tworzyć wartościowe produkcje, ale miał wizje. Wizje, których nikt nie potrafił zrozumieć, bo planował całą sagę filmów, gdzie w pierwszej części nie wiadomo co się działo, bo mieliśmy się tego dowiedzieć z następnych części. Jak widzowie mają to ogarnąć?

A teraz po latach, gdy okazuje się, że miał być Darkseid, podróże w czasie i Martian Manhunter, fani DC poczuli jakiś żal, że nie zobaczyli tak wspaniałej wizji i chcą by DC wydało to od czego chciało się odciąć. Cenię sobie Haradę za to, że zostawił ten syf (zarówno Snydera jak i Whedona) za sobą i powoli odbudowuje markę DC w świecie zdominowanym przez Masówkarzy Marvela.

John

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #176 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 03:51:04 »
Nie rozśmieszaj mnie Adolf. Aquaman to był 1:1 film wyjęty z MCU. Shazam też, ale przynajmniej miał swój familijny flow, opowiadał o prawdziwej rodzinie, a tego w MCU nigdy nie było. Ptaki Nocy zapowiadają się na mieszankę Suicide Squad ze Strażnikami Galaktyki. Na razie to wygląda na odtwarzanie MCU, a Joker na tle tego to pewnie jedynie wyjątek. A Zack Snyder jest geniuszem i wizjonerem 8)

PS: RQ, wyciąłem Ci ładniejszy awatar i wysłałem na PW.

Offline Adolf

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #177 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 05:10:32 »
Nie rozśmieszaj mnie Adolf. Aquaman to był 1:1 film wyjęty z MCU. Shazam też, ale przynajmniej miał swój familijny flow, opowiadał o prawdziwej rodzinie, a tego w MCU nigdy nie było. Ptaki Nocy zapowiadają się na mieszankę Suicide Squad ze Strażnikami Galaktyki. Na razie to wygląda na odtwarzanie MCU, a Joker na tle tego to pewnie jedynie wyjątek. A Zack Snyder jest geniuszem i wizjonerem 8)

PS: RQ, wyciąłem Ci ładniejszy awatar i wysłałem na PW.

Czytam Twoją śmieszną wypowiedź, która kończy się wyjętym z czapy morałem "Zack Snyder jest geniuszem i wizjonerem". Szkoda, że w filmach DC tego nie było widać. Dla mnie o wiele większym talentem jest James Wan, który potrafił stworzyć dobry film przygodowy, zarówno dla masowego widza, jak i wymagającego fana. Wszystko zrobił poprawnie i z umiarem. W Marvelu jeszcze długo nie będzie takich osób jak on, a nawet jeśli to zostaną przemieleni w masówce Disneya.

Offline Gazza

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #178 dnia: Pn, 07 Październik 2019, 12:20:38 »
Dziwi mnie to uwielbienie do reżyserów. Przecież za fabułę odpowiadają scenarzyści. Bez solidnego skryptu reżyser hitu nie stworzy, a przypadki gdy reżyser pisze również scenariusz można na palcach jednej ręki zliczyć.

James Wan wiele większym talentem od Zacka Snydera?? FTW??

Offline R~Q

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #179 dnia: Wt, 08 Październik 2019, 02:17:26 »
Dziwi mnie to uwielbienie do reżyserów. Przecież za fabułę odpowiadają scenarzyści. Bez solidnego skryptu reżyser hitu nie stworzy, a przypadki gdy reżyser pisze również scenariusz można na palcach jednej ręki zliczyć.

James Wan wiele większym talentem od Zacka Snydera?? FTW??
Oczywiście Gazza. Za wybitność MoS odpowiada także Goyer i Nolan, a scenariusz BvS to dzieło Chrisa Terrio. Reżyser jednak spina to wszystko i jest twarzą filmu. Nie zapominam o Goyerze Nolanie i Terrio.