Autor Wątek: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki  (Przeczytany 165655 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1305 dnia: So, 27 Maj 2023, 10:16:56 »
,,W kapkę dziuni"! Damn it! Popkulturowe złoto - jeden z najciekawszych zestawów maratonowych w kinach, w ciągu ostatnich lat. Szczerze: szok i niedowierzanie.  :o :o Wybieracie się?! W Multikinie jest podobnie - kina tej firmy najpierw puszczają w cyklu maratonu: "The Flash", potem ,,Batmany" Burtona. xD


Na Moc! Dlaczego... z okazji 40-lecia światowej premiery "Powrotu Jedi" polskie sieci kin nie realizują emisji klasycznej trylogii Star Wars? Maraton Epizodów Sagi Skywalkera, od IV do VI, i to jednego wieczoru... HoHo! Pomyślcie sobie! To byłoby skrajnie pozytywne geekowskie doznanie.

Offline SawiK

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1306 dnia: So, 27 Maj 2023, 12:32:00 »
Ja już bilet mam kupiony 😎 Dla mnie to prawdziwe wydarzenie 🍻

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1307 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 09:42:16 »
Ja już bilet mam kupiony 😎 Dla mnie to prawdziwe wydarzenie 🍻

Na pewno "The Flash" będzie nie lada wydarzeniem... Nawet z tej jednej perspektywy: to cholerne oczekiwanie na to, czy to będzie ,,dobre", ,,bardzo dobre", ,,wypaśne że hej!", a może ,,żenująco słabe" widowisko, w końcu będzie miało swój dzień próby. Jak na moje przewidywania... to musi się udać; obraz, który ma potencjał w każdym aspekcie, który może odmienić ,,in plus" nasze spojrzenie na DCEU, które obecnie radzi sobie średnio. A reżyser "The Flash" - nie tylko on! - zachwala Ezrę Millera za wkład w rolę Barry'ego i Flasha, za tą pracę na planie, na której (rzekomo) potrafił się skupić i nie sprawiać problemów członkom ekipy produkcyjnej i innym aktorom. Mówi się powoli o tym, że, w co nie do końca wierzę, jeśli "The Flash" przypadnie do gustu ogólnej widowni, tym bardziej krytykom i prawdziwym geekom, i jeśli zarobi troszku grosza, to sequel filmu być może dostanie swoje zielone światło! Ale byłaby ucieszka! Solidne XD!

P.S. Plakat ,,turbo-kozak". Jak znajdę ten obraz w lepszej rozdzielczości i palecie kolorów, to biorę do druku na ścianę 50x70.



Offline Chmielu

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1308 dnia: Cz, 01 Czerwiec 2023, 18:00:08 »
Dajcie spokój - Bożonarodzeniowy "Batman powraca" w czerwcu? Prawie blasfemia. I co z tego, że premierę miał w czerwcu '92. ;)

Przeszło mi od pierwszego trailera. "The Flash" to zmarnowany potencjał. Uprzedzam - nie widziałem, to prekognicja.

Czego potrzebuje Warner Bros/DC Comics żeby sprzedać film o jednej ze swoich sztandarowych postaci? Dwóch Batmanów, jednej Supergirl i mnóstwa nostalgicznych nawiązań.
[BTW walka Cage-Supka z robopająkiem to nawiązanie do scenariusza Kevina Smitha, któremu producent Jon Peters kazał napisać taką scenę, żeby można było zabawki sprzedawać]
I nie mam nic do powszechnie krytykowanego fanservice'u - ja tam to lubię. Ale oprócz mrugnięcia okiem do tych czy owych, film - zwłaszcza pierwszy - musi stać na własnych nogach. "Spider-Man: No way home" udowodniło jak NIE NALEŻY robić filmów. Aaa, czyli chodzi tylko o hajs? To już nie wierzgam.

Bohater zagrany przez kontrowersyjnego aktora-mema [ciekawe czy Snyder sam go wybrał, czy WB narzuciło]. Postać, która nie jest Spider-manem - niestety jakoś nikt nie zwrócił na to uwagi. Żadnego komiksowego "zaplecza" - to Barry Allen, ekspert medycyny sądowej, nie jakiś emoprzygłup! (ojciec/matka/Iris - to za mało).

Pierwszy raz solo na dużym ekranie i nie dostajemy Reverse-Flasha (tej podróby nie liczę) ani Captaina Colda, Rogues, czy intrygi, która pokazuje rozwój bohatera. Za to bohater odkręca to co sam spowodował i co przyczyniło się do śmierci milionów ludzi. Czyli totalna głupota, jak z kinowej wersji "Suicide Squad" Ayera (w reżyserskiej było inaczej), tyle że do sześcianu. To ma być "ciepłe" widowisko, pełne uczuć? Cóż. Tom Cruise i Stephen King powinni najpierw poczytać jakieś komiksy o Flashu, może wtedy ich opinie miałby jakiekolwiek znaczenie. ::)
 
Ale "Flashpoint" przecież - ktoś powie. Yhmm... ale przed "Flashpointem" było kilkadziesiąt lat rozwoju postaci, z których można czerpać i czerpać.

Jeśli ktoś im sprzeda ten film to tylko Keaton, bo i cała kampania reklamowa w zasadzie na nim bazuje. A to powinno pociągnąć szybkie wdrożenie projektu "Batman beyond", póki Keaton jest w formie i jeszcze mu się chce. I mieliby zaczyn na franczyzę, nawet jak przy drugim filmie już by mu się odechciało. 

Skoro Barry Allen w każdym świecie multiversum ma nieszczęsną facjatę aktora-mema, to dlaczego Batman w jednym świecie ma twarz Afflecka, a w innym Keatona? Tak tylko pytam...

Żona mi uparcie powtarza, że Ezra nie grał Trashmana w "Bastionie" na podstawie Stephena Kinga. On był tam po prostu sobą. :D

A tymczasem Umberto Gonzalez donosi, że w nowym Supermanie od Jamesa Gunna będzie Brainiac (WRESZCIE!).

No i nowy Lex Luthor już obsadzony. ;)










To nie pandemia, to test IQ.

"Żadna ilość dowodów nigdy nie przekona idioty" /
„Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1309 dnia: Cz, 01 Czerwiec 2023, 21:11:02 »
"Batman przyszłości" w DCEU? Jako film? I to taki, który byłby bardzo podobny w kwestii stylistyki wizualnej i tempie narracji, objętości wątków i stosunku postaci do siebie, do serialu animowanego (i to jak genialny był to kreskówkowy twór!), na którym by się opierał? To brzmi bardzo oryginalnie, ale osobiście nie widzę żadnego kandydata na rolę aktorską dla postaci Terry'ego McGinnisa w filmowym "Batman przyszłości". Nie wyobrażam sobie spójności w tej produkcji, gdyby to był po prostu film. Jako serial live action... to już zupełnie inna bajka - historia, którą na małym ekranie chciało by się zobaczyć! A... i do tego trzeba reżysera z jajem, który tak trudny projekt podźwignie.  ;)

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1310 dnia: Nd, 04 Czerwiec 2023, 13:49:59 »
Flash bankowo będzie bardziej nostalgic tripem, niż kompetentnym obrazem stojącym na własnych nogach. Taki był Spider-man No way home i tu będzie na 90% podobnie. Sam się jaram powrotem Keatona, ale stawiam orzechy przeciw dolarom, że Gotg vol 3 i Spider- Verse 2 to są scenopisarsko zdecydowanie lepsze obrazy od Flasha. Generalnie zabawy multiwersum na które stawia Flash, najlepiej do tej pory robi właśnie spiderverse bo zamiast robić nostalgiczne powroty ala Keaton czy Garfield to robi dokładnie to co komiksy w tej materii, czyli wprowadza wariacje postaci i historii na które nie ma miejsca w głównym kanonie a z których część jest trochę odjechana.

Tak naprawdę od Flasha realnie ważniejsze jest to jak będzie wyglądać uniwersum tworzone przez Gunna, ten film ma być tylko resetem- chociaż nie totalnym, bo bodajże Squad Gunna zostaje- i zrobić grunt pod nowe rozdanie.

Dajcie spokój - Bożonarodzeniowy "Batman powraca" w czerwcu? Prawie blasfemia. I co z tego, że premierę miał w czerwcu '92. ;)

Przeszło mi od pierwszego trailera. "The Flash" to zmarnowany potencjał. Uprzedzam - nie widziałem, to prekognicja.

Czego potrzebuje Warner Bros/DC Comics żeby sprzedać film o jednej ze swoich sztandarowych postaci? Dwóch Batmanów, jednej Supergirl i mnóstwa nostalgicznych nawiązań.
[BTW walka Cage-Supka z robopająkiem to nawiązanie do scenariusza Kevina Smitha, któremu producent Jon Peters kazał napisać taką scenę, żeby można było zabawki sprzedawać]
I nie mam nic do powszechnie krytykowanego fanservice'u - ja tam to lubię. Ale oprócz mrugnięcia okiem do tych czy owych, film - zwłaszcza pierwszy - musi stać na własnych nogach. "Spider-Man: No way home" udowodniło jak NIE NALEŻY robić filmów. Aaa, czyli chodzi tylko o hajs? To już nie wierzgam.

Bohater zagrany przez kontrowersyjnego aktora-mema [ciekawe czy Snyder sam go wybrał, czy WB narzuciło]. Postać, która nie jest Spider-manem - niestety jakoś nikt nie zwrócił na to uwagi. Żadnego komiksowego "zaplecza" - to Barry Allen, ekspert medycyny sądowej, nie jakiś emoprzygłup! (ojciec/matka/Iris - to za mało).

Pierwszy raz solo na dużym ekranie i nie dostajemy Reverse-Flasha (tej podróby nie liczę) ani Captaina Colda, Rogues, czy intrygi, która pokazuje rozwój bohatera. Za to bohater odkręca to co sam spowodował i co przyczyniło się do śmierci milionów ludzi. Czyli totalna głupota, jak z kinowej wersji "Suicide Squad" Ayera (w reżyserskiej było inaczej), tyle że do sześcianu. To ma być "ciepłe" widowisko, pełne uczuć? Cóż. Tom Cruise i Stephen King powinni najpierw poczytać jakieś komiksy o Flashu, może wtedy ich opinie miałby jakiekolwiek znaczenie. ::)
 
Ale "Flashpoint" przecież - ktoś powie. Yhmm... ale przed "Flashpointem" było kilkadziesiąt lat rozwoju postaci, z których można czerpać i czerpać.

Jeśli ktoś im sprzeda ten film to tylko Keaton, bo i cała kampania reklamowa w zasadzie na nim bazuje. A to powinno pociągnąć szybkie wdrożenie projektu "Batman beyond", póki Keaton jest w formie i jeszcze mu się chce. I mieliby zaczyn na franczyzę, nawet jak przy drugim filmie już by mu się odechciało. 

Skoro Barry Allen w każdym świecie multiversum ma nieszczęsną facjatę aktora-mema, to dlaczego Batman w jednym świecie ma twarz Afflecka, a w innym Keatona? Tak tylko pytam...

Żona mi uparcie powtarza, że Ezra nie grał Trashmana w "Bastionie" na podstawie Stephena Kinga. On był tam po prostu sobą. :D

A tymczasem Umberto Gonzalez donosi, że w nowym Supermanie od Jamesa Gunna będzie Brainiac (WRESZCIE!).

No i nowy Lex Luthor już obsadzony. ;)



Nie pierwszy raz filmy mają niewiele wspólnego z materiałem źródłowym a w przypadku komiksów, to tych razów to już było multum. Zgadzam się, ze Miller jest naprawdę nieporywający w tej roli i do tego szkoda, że postać Flasha ma się teraz przez pryzmat filmów kojarzyć z jakimś nawiedzonym psycholem. Masa ludzi, która ogląda filmy komiksowe, nie zna materiału źródłowego i nie ma w tym właściwie nic złego, no może lekko irytuje, kiedy ktoś wykuwa wnioski na podstawie filmów w stosunku do komiksowego pierwowzoru, który może się nieco różnić.

To, że jedna postać w całym multwiersum wygląda tak samo, a inna zupełnie inaczej to oczywista głupota a sam koncept, żeby postaci w każdym możliwym uniwersum wyglądały tak samo to oczywiste lenistwo i ten cieniutki jak barszcz trend wprowadziło mcu, gdzie nawet oni i tak popełniają ten sam zasadniczy błąd braku konsewkencji. Strange wszędzie taki sam, ale Loki i Spider-man już nie.
« Ostatnia zmiana: Nd, 04 Czerwiec 2023, 13:51:36 wysłana przez Pan M »

Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1311 dnia: Śr, 07 Czerwiec 2023, 11:40:08 »
Wpadają opinie "The Flash". Odbiór recezentów jest "ok"  ;)


Online michał81

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1312 dnia: Cz, 08 Czerwiec 2023, 07:29:57 »

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1313 dnia: Cz, 08 Czerwiec 2023, 20:33:17 »
Pierwsze recenzje


Polskie recenzje filmu "The Flash", w wersji video, na YouTube... są już dostępne? Ale niby... jak, że co?
Czy akurat ten ,,ktoś", kto powyższym recenzuje nowy film WB z DCEU... jest z zawodu dziennikarzem, i jako profesjonalista ma dostęp do pokazów przedpremierowych filmu "The Flash"? Jeśli tak nie jest, to nie rozumiem jak ktoś nie pracujący w branży dziennikarsko-filmowej może obejrzeć legalnie ten film w naszym kraju i go następnie niespoilerowo (mam nadzieję) zrecenzować/omówić. WTF! Chłop mieszka, pomyślmy, w USA? Może gdzieś, gdzie już film na ekranach kin debiutował? Nie spotkałem się absolutnie z żadnymi aż tak wczesnymi przed-premierami "The Flash" w polskich sieciówkach kin, np. Multikino, Helios etc... Jak ten typ obejrzał to widowisko przed premierą, to albo: jest dziennikarzem, felietonistą etc. i dostał wejściówkę na seans ,,dla prasy", albo... YouTube rozdaje za prowadzenie kanałów tematycznych -  w tym przypadku kanału o filmie, animacji, kinie etc. - wyświetlenia i lajki bilety na przedpremierówki "The Flash", tylko po to żeby film obejrzeć i go szybko zrecenzować na kanale. A, czyli teraz każdy może zostać ,,recenzentę"? Wystarczy pomysł, charyzma, ciężka praca i chęci. XD. 8)

A wracając do "The Flash" ... ten film ma taki ,,pierdolnik" na hype, takie wzięcie (i ponoć faktycznie jest bardzo, bardzo dobry, wręcz rewolucyjny pod względem podejścia do kreacji koncepcji Multiversum w DCEU, tak samo jak rewolucyjny w tej kwestii jest "Poprzez Multiversum" dla MCU!), że reklamy z nim w tle są wszędzie. Aż mi coś takiego co 5 minut wyskakuje, na każdej możliwej stronie.


P.S. Niesamowite jest to, że co tydzień albo co dwa tygodnie średnio od początku czerwca 2023 roku, pojawiają się wielkie hity kinowe na ekranach kin. Taki kalendarz globalnych premier... wskazuje hipotetycznie na to, że żaden z takich mega-fimów nie będzie w stanie na siebie zarobić na tyle, aby coś z tego mieć: dla Studia, pracowników, pośredników etc.

Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1314 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 04:18:19 »
Na litosc boska, Spiderverse to nie jest animacja mcu. Sam Flash na rotten ma 74% ze 100 recenzji krytyków a spiderverse 2 96% z ponad 300. Nie te filmy nie są oceniane rownorzednie.

Online michał81

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1315 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 07:02:39 »
Polskie recenzje filmu "The Flash", w wersji video, na YouTube... są już dostępne? Ale niby... jak, że co?
Czy akurat ten ,,ktoś", kto powyższym recenzuje nowy film WB z DCEU... jest z zawodu dziennikarzem, i jako profesjonalista ma dostęp do pokazów przedpremierowych filmu "The Flash"? Jeśli tak nie jest, to nie rozumiem jak ktoś nie pracujący w branży dziennikarsko-filmowej może obejrzeć legalnie ten film w naszym kraju i go następnie niespoilerowo (mam nadzieję) zrecenzować/omówić. WTF! Chłop mieszka, pomyślmy, w USA? Może gdzieś, gdzie już film na ekranach kin debiutował? Nie spotkałem się absolutnie z żadnymi aż tak wczesnymi przed-premierami "The Flash" w polskich sieciówkach kin, np. Multikino, Helios etc... Jak ten typ obejrzał to widowisko przed premierą, to albo: jest dziennikarzem, felietonistą etc. i dostał wejściówkę na seans ,,dla prasy", albo... YouTube rozdaje za prowadzenie kanałów tematycznych -  w tym przypadku kanału o filmie, animacji, kinie etc. - wyświetlenia i lajki bilety na przedpremierówki "The Flash", tylko po to żeby film obejrzeć i go szybko zrecenzować na kanale. A, czyli teraz każdy może zostać ,,recenzentę"? Wystarczy pomysł, charyzma, ciężka praca i chęci. XD. 8)

A wracając do "The Flash" ... ten film ma taki ,,pierdolnik" na hype, takie wzięcie (i ponoć faktycznie jest bardzo, bardzo dobry, wręcz rewolucyjny pod względem podejścia do kreacji koncepcji Multiversum w DCEU, tak samo jak rewolucyjny w tej kwestii jest "Poprzez Multiversum" dla MCU!), że reklamy z nim w tle są wszędzie. Aż mi coś takiego co 5 minut wyskakuje, na każdej możliwej stronie.

P.S. Niesamowite jest to, że co tydzień albo co dwa tygodnie średnio od początku czerwca 2023 roku, pojawiają się wielkie hity kinowe na ekranach kin. Taki kalendarz globalnych premier... wskazuje hipotetycznie na to, że żaden z takich mega-fimów nie będzie w stanie na siebie zarobić na tyle, aby coś z tego mieć: dla Studia, pracowników, pośredników etc.
Czy ty chociaż obejrzałeś recenzje? Wyraźnie jest wyjaśnione, że WB zrobiło specjalny pokaz dla Influencerów. Najwidoczniej swój kontent powinieneś lokować na youtube lub insta, a nie na forum wtedy może by cię zapraszali na takie pokazy.

Offline Kyms

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1316 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 09:30:54 »
Polskie recenzje filmu "The Flash", w wersji video, na YouTube... są już dostępne? Ale niby... jak, że co?
Czy akurat ten ,,ktoś", kto powyższym recenzuje nowy film WB z DCEU... jest z zawodu dziennikarzem, i jako profesjonalista ma dostęp do pokazów przedpremierowych filmu "The Flash"? Jeśli tak nie jest, to nie rozumiem jak ktoś nie pracujący w branży dziennikarsko-filmowej może obejrzeć legalnie ten film w naszym kraju i go następnie niespoilerowo (mam nadzieję) zrecenzować/omówić. WTF! Chłop mieszka, pomyślmy, w USA? Może gdzieś, gdzie już film na ekranach kin debiutował? Nie spotkałem się absolutnie z żadnymi aż tak wczesnymi przed-premierami "The Flash" w polskich sieciówkach kin, np. Multikino, Helios etc... Jak ten typ obejrzał to widowisko przed premierą, to albo: jest dziennikarzem, felietonistą etc. i dostał wejściówkę na seans ,,dla prasy", albo... YouTube rozdaje za prowadzenie kanałów tematycznych -  w tym przypadku kanału o filmie, animacji, kinie etc. - wyświetlenia i lajki bilety na przedpremierówki "The Flash", tylko po to żeby film obejrzeć i go szybko zrecenzować na kanale. A, czyli teraz każdy może zostać ,,recenzentę"? Wystarczy pomysł, charyzma, ciężka praca i chęci. XD. 8)
Niesmaczny ból tyłka z Twojej strony. Takie reakcje tylko potwierdzają słuszność robienia selekcji ze strony dystrybutorów/wytwórni, jeśli chodzi o przedpremierowe pokazy.

Offline HugoL3

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1317 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 13:50:33 »
Panowie, ale pokazy prasowe to coś co funkcjonuje w naszym kraju od dziesięcioleci...

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1318 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 14:13:38 »
Na litosc boska, Spiderverse to nie jest animacja mcu. Sam Flash na rotten ma 74% ze 100 recenzji krytyków a spiderverse 2 96% z ponad 300. Nie te filmy nie są oceniane rownorzednie.

Teoretycznie "Poprzez Multiversum" - nie ma takiej animacji jak "Spiderverse"; proszę jaśniej ,,xD" - należy do MCU. Z punktu widzenia twórców MCU, organu prowadzącego to Uniwersum, celów, które przyświecają Kinowemu Uniwersum Marvela najnowszy film o Milesie Moralesie raczej nie należy do MCU. Z drugiej strony, gdyby przyjrzeć się temu, co same produkcje adaptujące komiksowe realia Marvela nam opowiadają (nie patrzmy się w tej kwestii na scenariusze, producentów, reżyserów etc. etc. Bądźmy ,,inside" z tym, co kreuje rzeczywistość filmu czy serialu!), to tak "Poprzez Multiversum" powinno być częścią MCU - wskazuje na to to, co wydarzyło się w związku z wątkiem Multiversum w tej pięknej animacji SONY. Bo to, co tam się wykreowało wskazuje na jedno: wszystko co powstaje jako adaptacja filmowa i serialowa (w tym animacje), growa również, w Marvelu, jest połączone: Uniwersum LEGO z Marvela, animacja taka a taka ze Spider-Manem, filmy SMU, seriale stare i nowe, anime itp. itd. Te Światy wrzucone są do wspólnego Oceanu Marvela, w którym pływa wszystko, co Marvel zaadaptował w historii kina, telewizji, filmu etc. Jedno wspólne Multiversum dla wszystkich marvelowskich dzieł. Brzmi, jak dla mnie kusząco! I ja to mogę sobie ot tak zaakceptować.


Czy ty chociaż obejrzałeś recenzje? Wyraźnie jest wyjaśnione, że WB zrobiło specjalny pokaz dla Influencerów. Najwidoczniej swój kontent powinieneś lokować na youtube lub insta, a nie na forum wtedy może by cię zapraszali na takie pokazy.

... Może kiedyś. A czemu by nie spróbować. To nie jest mój cel. Czas pokaże.  8) 8) 8) 8) A ,,recki" czytnę sobie bezpoilerowo, jak będę się wybierał na ten film.

Niesmaczny ból tyłka z Twojej strony. Takie reakcje tylko potwierdzają słuszność robienia selekcji ze strony dystrybutorów/wytwórni, jeśli chodzi o przedpremierowe pokazy.

Bardzo dobrze, że Wytwórnie/Dystrybutorzy (a tak właściwie to grupa osób za to odpowiedzialna. Kiedyś ponoć była to jedna, góra dwie osoby, które rozpisywały cały mechanizm dystrybucji widowiska, promowania go etc.) są w stanie realizować tyle projekcji tudzież pokazów przedpremierowych danych filmów. Niech będzie nawet tego pierdylion-fazyliardów, bo to oznacza, że Wytwórnie, producenci, cały sztab, który tworzy i potem promuje film idzie w ślady trendów, którymi podąża kultura masowa, ludzkie zainteresowania. Zdziwiło mnie jedynie, stąd ten zarzut, że w dzisiejszych czasach każdy, przy odpowiednim zaangażowaniu i realizacji, może na taki pokaz się udać... Każdy! Jest to tak samo fascynujące jak i przerażające.


P.S. Najlepsze w "The Flash" jest to, że mamy masę wycieków z tego filmu. Masa treści się pojawia w internecie. Trzeba uważać solidnie.  ::)


A to Puzzle 1000 el., wiadomka motyw, wszystko po to, aby ładnie błysnęło na ścianie, żeby było do kolekcji. Ułożenie tych puzzli będzie idealne do oczekiwania na pójście na seans "The Flash"! Bang! Paka z Amazona.






Offline Pan M

Odp: Filmowe uniwersum DC Comics - zapowiedzi, plotki
« Odpowiedź #1319 dnia: Pt, 09 Czerwiec 2023, 16:08:40 »
Fajnie, ale to robilo Sony nie Marvel Studios i to zamyka dyskusje. To nie jest projekt mcu.