Autor Wątek: Disney+  (Przeczytany 4116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online misiokles

Odp: Disney+
« Odpowiedź #15 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 15:31:24 »
Wyłącz z prądu tv na kilka minut. Wtedy kasują się jakieś tam pliki tymczasowe, które często powodują mnóstwo problemów.

sum41

  • Gość
Odp: Disney+
« Odpowiedź #16 dnia: Nd, 04 Wrzesień 2022, 10:10:43 »
dzieki za porady chlopaki - pomogla dopiero ponowna instalacja.

Online Leyek

Odp: Disney+
« Odpowiedź #17 dnia: Nd, 11 Wrzesień 2022, 23:18:22 »
Nawet ciekawie się zapowiada:



I marvelowska papka:


Choć bez peleryniarzy to może chociaż strawne będzie.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Disney+
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 11:00:55 »


Choć bez peleryniarzy to może chociaż strawne będzie.

,,Peleryniarzy"...  :D 8). Nie sądzę, aby "Secret Invasion" miało by być średniakiem lub czymś złym w tworach filmowo-serialowych MCU. To może być bardzo dobra produkcja: wizualnie będzie wyglądać zapewne świetnie, pod względem tempa akcji, samej atmosfery i kreacji ,,suspensiku akcji" i szpiegowskiego napięcia - również powinno być wybornie. Zwiastun "Secret Invasion" - a to tylko wycinek rzeczywistości całego serialu! - wskazuje na pójście twórców w kierunku "Zimowego Żołnierza" i jakichś filmów akcji a'la James Bond z Craigiem w roli głównej. Na pewno serial będzie czymś świeżym spośród dziesiątek produkcji od Marvel Studios, dlatego oczekiwania u każdego (od widza po producenta) też są wysokie; wysokie będą w tym przypadku również nadzieje widzów i sympatyków MCU na... ,,transponowanie" czy też przeniesienie fanowskich wyobrażeń odnośnie teorii spiskowych związanych z tożsamością Nicka Fury'ego i dotyczących Skrulli na coś realnego - zwiastun zapowiada jakąś bombę niespodziankową z tym związaną. I oby nie było tak, że takowe wyobrażenia okazały się tylko teoriami w bardzo tyci-tycim zarodku, a serial typowym akcyjniakiem.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Disney+
« Odpowiedź #19 dnia: Nd, 18 Grudzień 2022, 20:28:12 »
https://www.filmweb.pl/serial/Skarb+narodów%3A+Na+skraju+historii-2022-10008177

"Skarb Narodów: Na skraju historii"... serial, który miał być "Skarbem Narodów"... TYM SŁYNNYM FILMOWYM!... ale ponoć nie kontynuuje za bardzo stylistyki, atmosfery, klimatu i wszystkiego tego, co dały nam dwa filmy z Nicolasem Cage'em. Czy ktoś z Was oglądał ten serialowy młodzieżowo-łotrzykowsko-przygodowy eksperyment, ,,gdzie tajemnica i pułapki czyhają na każdym kroku"? Czy w ogólnym odczuciu i oceny widowni... to naprawdę jest aż tak zły produkt z cyklu "Skarb Narodów", jak i tak źle skonstruowany serial jak się mówi?

Offline Death

Duchy Inisherin
« Odpowiedź #20 dnia: Nd, 12 Marzec 2023, 08:21:49 »

Dziś Oscary. Tymczasem kilka dni temu na Disney+ pojawił się ten rewelacyjny film, który ma duże szanse zgarnąć główną statuetkę. Uwielbiam takie dzieła: mała społeczność, irlandzka wyspa, świat sprzed 100 lat, którego dziś już nie ma, bohaterowie Duchów Inisherin chodzą między domem, plażą, sklepem, portem, piją Guinessa w miejscowym klimatycznym pubie i po prostu rozmawiają. Grają na skrzypcach, czytają książki, piją wódę na murku przy dużym kamiennym celtyckim krzyżu, a wszędzie trawa tak zielona jakby ją pomalowali farbą. Akcja dzieje się na przełomie marca i kwietnia 1923 roku czyli idealnie 100 lat temu. Prawie 2h mija nie wiadomo kiedy.

Offline AntekSocjalny

Odp: Disney+
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 15 Marzec 2023, 19:30:55 »
Disney zrobił cancela Willow, po pierwszym sezonie. Nie dziwię się bo stworzyli strasznego gniota pozbawionego klimatu oryginalnego filmu. Za dużo ideologii, a za mało fantasy w mojej skromnej opinii. Czekałem na ten serial bo film uwielbiam, niestety mega zawód. Nie będę płakał.

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Disney+
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 16 Marzec 2023, 18:19:54 »
"Willow" to był piękny film. Bang , bang! Veni, vidi, vici - widziałem to tylko raz, jednak nie mogłem uwierzyć, że to był aż tak dobrze zrobiony (oczywiście genialnym dziełem to nie było, ale na pewno imponowało tą fantasy-przygodową opowieścią, mimo skromnego budżetu, chyba że na takowy ,,skromny" miał wyglądać) produkt! I to sam papa Lucas maczał w tym projekcie ponoć palce - najpierw, o ile pamiętam to, co miało być związane z "Willow" miało wyglądać tak, że: George Lucas miał stworzyć jakiś zakon zwany "Willowowie", i oni mieli być powiązani jakoś z Jedi'ah i z Mocą. Nie wiem jak to inaczej napisać, ale w każdym razie Warwick Davis i inni aktorzy karlego wzrostu dali ogromną ilość ciepła temu filmowi! "Willow (1988)": 8/10!

@Up
A'propos filmu pt. "Duchy Inisherin", który dołączono do oferty Disney+. WoW, nie spodziewałem się że to właśnie Disney+ na swojej platformie, praktycznie z dnia na dzień będzie wstawiać coraz to więcej i więcej filmów pokroju ,,Duchów" właśnie (oraz seriali), które nie dość że z tym ,,korpo światem" nie mają nic wspólnego, to reprezentują światowy poziom kinowej myśli ludzkiej! Ha! Coraz więcej kina dramatycznego oraz seriali z tych nieco cięższych gatunków na ,,uszanowanko" Disneyu! No i oto chodzi! No i dobrze, że zaistniała jakaś swego rodzaju ,,fuzja" STAR z Disney, bo dzięki usłudze STAR właśnie ta platforma streamingowa zaopatruje nas w nieco poważniejsze i bardziej zróżnicowane treści!  8)

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Disney+
« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 05 Lipiec 2023, 09:42:40 »
,,A czo to?"... Trochę takie ,,looooooool". Disney+ daje nam coś niespodziewanie niespodziewanego. Hmmm.


Online Kandor

Odp: Disney+
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 05 Lipiec 2023, 10:40:25 »
,,A czo to?"... Trochę takie ,,looooooool". Disney+ daje nam coś niespodziewanie niespodziewanego. Hmmm.

Ale czy "dobrze dobrego" ja się pytam? :-) Jutro odnawiam subskrypcję to może "obczaję" ;-)
« Ostatnia zmiana: Śr, 05 Lipiec 2023, 10:42:17 wysłana przez Kandor »

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Disney+
« Odpowiedź #25 dnia: So, 08 Lipiec 2023, 14:19:34 »
Ale czy "dobrze dobrego" ja się pytam? :-) Jutro odnawiam subskrypcję to może "obczaję" ;-)

Chodzi jedynie o to, że ,,uszanowanko" Disney coraz częściej zaczyna wprowadzać do swojej oferty streamingowej takie tytuły, o których nikt nie miał zielonego pojęcia, o których mało mówiono albo i wcale. Ten tytuł, z którego zrobiłem screena z konta na Disneyu, intryguje jedynie warstwą wizualną: bardzo ciekawa technika i styl animacji. Fabuła i cała reszta - lekko z kosmosu, no ale ,,może kiedyś", czyli za długo, długo w przód to jakoś obejrzę.

Guardiansi ze swoją cz.3 wjeżdżają na streaming do Disneya za miesiąc od teraz - rzekomo 8 sierpnia to ma być data debiutu filmu na platformie... I mam nadzieję, że będzie to opcja obrazu i dźwięku IMAX Enhanced i Dolby Atmos.

Disney coś zwleka z dodawaniem odcinków "Family Guy" z 21-ego sezonu. Zostało im wrzucić 4 epizody z lektorem i nap., a tu kupsztal - nic nie ma. Liczę na jakąś szerszą ofertę Peacock na Disney+. Wiem, że jest jakieś porozumienie między tymi firmami, że coś tam z Peacocka trafia na ,,korpoDisneya". W przyszłości liczyłbym na film fabularny, sportowy o LeBronie Jamesie, który już miał debiut na Peacock - jakby go wrzucili na D+... byłaby bajka!

Offline Jaxx

Odp: Disney+
« Odpowiedź #26 dnia: So, 05 Sierpień 2023, 17:48:17 »
Coś się u mnie skopało z D+ i wszystkie treści wyświetla mi w niskiej jakości, z widoczną pikselozą. Mam ustawione zużycie danych na "Automatyczne", ale mimo to nie ciągnie treści w HD. Wymuszanie zatrzymania, usunięcie plików tymczasowych, re-instalacja - nic nie pomaga. Co ciekawe, dzieje się to tylko na telewizorze przez Wi-fi (na kopie działa ok), ale inne serwisy chodzą dobrze, więc już skończyły mi się pomysły. Ktoś spotkał się z takim problemem i znacie sposób, aby go rozwiązać?

Offline HugoL3

Odp: Disney+
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 07 Sierpień 2023, 16:32:49 »
Zmień profil, wyczyść dane w aplikacji (poprzez ustawienia aplikacji), odinstaluj i zainstaluj ponownie.

Offline Jaxx

Odp: Disney+
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 08 Sierpień 2023, 23:11:36 »
Zmień profil, wyczyść dane w aplikacji (poprzez ustawienia aplikacji), odinstaluj i zainstaluj ponownie.

Dzięki za podpowiedź, ale niestety, nic z tego nie pomogło...

Offline Gazza

Odp: Disney+
« Odpowiedź #29 dnia: Śr, 09 Sierpień 2023, 08:11:26 »
Przykro słyszeć. Ciekawe czy to problem z kontem D+ czy sprzętowy. Jaki TV?