Autor Wątek: Chronologia dc Universe animator jaką kolejność??  (Przeczytany 718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mateo931

Chronologia dc Universe animator jaką kolejność??
« dnia: So, 03 Lipiec 2021, 07:22:15 »
Jaka jest kolejność jest strona gdzie wiadomo w jakiej kolejności oglądać??
I pytanie wiem że dziwne ale często słyszę że jestem za stary na bajki A mam 27 lat wydaje mi się że to normalne.

Offline misiokles

Odp: Chronologia dc Universe animator jaką kolejność??
« Odpowiedź #1 dnia: So, 03 Lipiec 2021, 11:26:44 »
W jakiej chcesz. To niepowiązane animacje.

Offline kubisz

Odp: Chronologia dc Universe animator jaką kolejność??
« Odpowiedź #2 dnia: So, 03 Lipiec 2021, 11:33:06 »
często słyszę że jestem za stary na bajki
"Bajki"? No chyba sam tak o animacjach nie myślisz? Lubisz dobre filmy, dobre seriale, dobre książki? Na pewno tak, kto nie lubi. Więc dlaczego nie animacje? (Albo komiksy, bo "dopasowywanie" odpowiedniego wieku do komiksów to też nierzadki przypadek). Przecież to też jeszcze jedno medium do odpowiadania historii, lepszych, gorszych, świetnych - tak jak i wszystkie pozostałe. Więc kompletnie się nie przejmuj takim gadaniem, bo czy człowiek po czterdziestce, jak ja (a tym bardziej przed trzydziestką - jak Ty) nie może oglądać filmów/seriali animowanych i czytać komiksów? Jest w ogóle jakaś granica wieku, po której należy przestać to robić i zacząć... no właśnie sam nie wiem, jakie jest odpowiednie hobby dla emerytów? To już trzeba spytać tych mądrali, dla których jesteś za stary na coś tam ::)

Offline mateo931

Odp: Chronologia dc Universe animator jaką kolejność??
« Odpowiedź #3 dnia: So, 03 Lipiec 2021, 12:29:06 »
I to jest moja sprawa co oglądam i czytam. To moje hobby i lubię to.

Offline Castiglione

Odp: Chronologia dc Universe animator jaką kolejność??
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 04 Lipiec 2021, 13:48:52 »
Jeżeli masz 27 lat i piszesz tak nieskładnie, to oglądanie bajek to najmniejszy problem.