Autor Wątek: Blade Runner / Łowca Androidów  (Przeczytany 757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Blade Runner / Łowca Androidów
« dnia: Pt, 26 Lipiec 2019, 11:22:29 »
Dla fanów Blade Runner - a jeden na forum jest napewno :D

To będzie ciekawa jesień. Ministerstwo Zdrowia będzie jednej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili, bo szczepionki działają, a drugiej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili 3 raz, bo ich szczepionki już nie działają :)

Online isteklistek

Odp: Blade Runner / Łowca Androidów
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 11:25:16 »
To chyba dobre miejsce, aby wkleić tutaj.
Jeżeli ktoś jest fanem, to jest na bonito w rewelacyjnej cenie Łowca Androidów. Edycja Jubileuszowa 30-rocznica na blu ray

https://bonito.pl/k-515241-lowca-androidow-edycja-jubileuszowa-30-rocznica-wydanie-kolekcjonerskie-3-blu-ray

Jest pięć filmów, jak jest napisane na pudełku, czyli jakieś 600 minut, poza tym jest film dokumentalny, który trwa ponad 3h, a także wywiady, sceny usunięte, komentarze chyba będzie w sumie dodatków na 7h, tak więc materiału jest mnóstwo. Jest jeszcze replika samochodu, pseudopocztówka 3D i książeczka z artami.

Online isteklistek

Odp: Blade Runner / Łowca Androidów
« Odpowiedź #2 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 12:22:12 »
Wyleciało mi z głowy, bo mi to nie przeszkadza, ale ktoś mógłby nie przyglądać się okładce i sugerować się, że na stronie jest napisane napisy polskie i dotyczy wszystkiego. Nie ma ich na 2 płycie, gdzie są oryginalna wersja z 1982, między narodowa wersja kinowa 1982, wersja reżyserska z 1991.

Offline Leyek

Odp: Blade Runner / Łowca Androidów
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 22 Listopad 2021, 23:57:44 »
Cytuj
Ridley Scott potwierdza dwie bardzo ważne i ciekawe produkcje. „Blade Runner” i „Alien” otrzymają aktorskie seriale i w obu przypadkach twórcy zajęli się opracowaniem scenariuszy. Poznaliśmy pierwsze szczegóły projektów.

Reżyser i producent potwierdził, że odcinkowy „Blade Runner” znajduje się w planach i już opracowano scenariusz do pilotażowego epizodu. Historia zostanie podzielona na 10 części i łącznie całość ma trwać 10 godzin.

Ridley Scott wspomniał również o drugim projekcie – „Alien” znajduje się w produkcji i właśnie trwają prace nad historią pierwszego odcinka. Akcja w tym wypadku ma trwać 8-10 godzin, ale warto podkreślić, że pierwsze wzmianki o projekcie pochodzą z grudnia. W zeszłym roku to FX zapowiedziało tytuł i potwierdziło showrunnera – za „Obcego” będzie odpowiadał Noah Hawley („Fargo”, „Kości”, „Legion”). Szef FX John Landgraf w swoim czasie opisał projekt jako „pierwszą historię z serii Alien, która zostanie osadzona na Ziemi”.

Jeśli serial powstanie i nie zmieni się showrunner to o Obcego nie ma się co martwić.