Autor Wątek: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)  (Przeczytany 11513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Syn Gotham

  • Gość
Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 02:00:55 »

Birds of Prey i ten bardzo długi podtytuł to film reżyserowany przez Cathy Yan, a produkowany w pełni przez Margot Robbie. Będzie on oczywiście należał do tzw. DCEU, czyli łączonego uniwersum DC - i tak, dla niektórych, którzy wciąż nie potrafią tego ogarnąć, DC wciąż ma swoje łączone uniwersum, tylko póki co będą stronić od dużych crossoverów, ale to wciąż będzie ten sam świat który był dotychczas tyle że z retconami.

Wracając jednak do Birds of Prey. Film ma opowiadać historię, Harley w tej roli oczywiście Margot Robbie, która dała sobie spokój z Jokerem (dzięki bogu bo to najlepsza Harley!) i łączy swe siły z Black Canary graną przez Jurnee Smollett-Bell, Huntress graną przez Mary Elizabeth Winstead oraz Renee Montoyą, w którą wcieli się Rosie Perez, które będą musiały ochronić małą Cassandrę Cain (uwielbiam!) - w tej roli Ella Jay Basco, przed Black Maskiem, którego zagra Ewan McGregor. W filmie ma się pojawić także Victor Zsasz, którego zagra Chris Messina.

Będzie to jeden z tych tańszych filmów, bo kosztował raptem ok 75-80 mln. $, a swoją premierę będzie miał 7 lutego 2020 roku. Do tej pory wyszły także dwa krótkie teasery, które tak naprawdę nic nie pokazują, ale i tak wyglądają świetnie i wprawiają w pewnego rodzaju - póki co mały, ale jednak już hype.




Offline Gieferg

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 05:36:35 »
Jak dla mnie zapowiada się wybitnie nieciekawie jak zresztą praktycznie wszystko co zapowiedział na chwilę obecną Warner/DC. Do Aquamana włącznie czekałem na ich kolejne produkcje, jednak ostatnio podejmują szereg niezrozumiałych dla mnie decyzji i robią filmy, których jakoś nie mam ochoty oglądać. To jeden z nich.

Harley Quinn w wersji którą znam tylko z dziadowskiego SS mnie nie obchodzi, zwłaszcza bez Jokera i Batmana.
« Ostatnia zmiana: Pn, 09 Wrzesień 2019, 05:39:38 wysłana przez Gieferg »

Offline Adolf

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 13:34:19 »
Chciałbym jarać się tym filmem, ale na razie nie mam czym. Ilość znanych bohaterek robi wrażenie, ale nawet nie widziałem ich wyraźnych zdjęć w kostiumach. Trailer to urywki szybkich ujęć, na których nic nie widać. Mistrzowie promocji normalnie. Harley w tym słabym kostiumie nikogo nie pociągnie.

Offline Szekak

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 13:46:51 »
Ja jestem jakoś spokojny, ostatnio jakość filmów jest zadowalająca, każdy film dostaje dobre noty więc raczej nie ma powodów do obaw, no może oprócz potężnych dokrętek, ale tak bywa. No i sam tytuł jak dla mnie super. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Syn Gotham

  • Gość
Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 13:54:14 »
Ale każdy, dosłownie każdy film ma dokrętki, a te które są przy BoP, wcale nie są potężne. Chyba, że odnosisz się ogólnie tak jak było np. przy Suicide Squad czy Justice League. A co do promocji to też można być spokojnym, teraz jest czas Jokera, po nim zacznie się promowanie. Teraz to byłoby bez sensu i wręcz przeciwnie, Harley bardzo to udźwignie. Suicide Squad miało opinie jakie miało, ale Harley była tam najjaśniejszym punktem i zgromadziła niesamowicie dużą rzeszę fanów, więc spokojnie to uciągnie. I tak jak napisałem, będzie to jeden z tańszych filmów - tańszy od Shazama, a idę o zakład, że zarobi co najmniej tyle samo co Shazam, a to już będzie dobry zarobek dla studia.

Offline Gieferg

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 14:16:42 »
Cytuj
ostatnio jakość filmów jest zadowalająca, każdy film dostaje dobre noty

Noty mnie nie interesują. BvS był lepszy od wszystkich filmów w uniwersum które wyszły po nim, więc jak dla mnie nie jest coraz lepiej. Suicide Squad było koszmarnie złe, Wonder Woman była średnia, JL traktuję w kategoriach guilty pleasure, Aquaman trochę lepszy ale też miał sporo problemów, Shazam znowu najwyżej średni.  I co zapowiedzieli?  Kolejny SS, Batmana, który ponoć ma się dziać w latach 90-tych więc będzie siłą rzeczy odcięty od całej reszty i bez szans na sensowne połączenie z nią, oraz sequel WW nie pasujący do tego co już było i nie wiadomo po co wstawiony w lata 80-te.

A ten tutaj film to chyba w ogóle najbardziej chybiony z tych wszystkich pomysłów.

Offline Szekak

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 14:45:32 »
Dla mnie też nie jest coraz lepiej, dla mnie najlepszym filmem z całego uniwersum jest pierwszy, czyli Człowiek ze stali, natomiast Shazam mi się podobał, Wonder Woman również, Aquaman całkiem, całkiem, Joker zapowiada się mega hit, więc po prostu wtop ostatnio nie było.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Syn Gotham

  • Gość
Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 14:56:46 »
Ja jestem po drugiej stronie barykady. Dla mnie od przyjścia Hamady jest tylko i wyłącznie lepiej, a zapowiedziane filmy bardzo mocno mnie interesują - wręcz jarają. Oczywiście lubię również poprzednie filmy, a BvS, ciągle jest w moim topie filmów DCEU, ale mimo to uważam też, że wizja Snydera na dłuższą metę nie działała i początek uniwersum od BvS był startem od dupy strony. No ale temat do filmów DC ogólnie istnieje, więc tutaj jednak skupmy się na samym Birds of Prey.

Offline death_bird

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 17:23:41 »
Nowy fryz Harley do bani, ale kogo ja próbuję oszukać. I tak idę.  8)
Byle nie próbowali na siłę wpychać idei girl power tylko po prostu zrobili dobre kino rozrywkowe z zakręconymi  heroinami.  ;D
Bo oczekiwanie "R" jest chyba jednak niepoważne.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Syn Gotham

  • Gość
Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 17:28:46 »
Skoro już jest R'eczka, a jest to pewnie z niej skorzystają. Ja ogólnie się cieszę, że film też jest robiony w pełni przez panie, bo nie będzie powtórki z Suicide Squad i nie będzie walenia w pysk seksualnością Harls. Oczywiście w pewnych granicach mi to nie przeszkadza, ale mimo wszystko Harley jest na tyle ciekawą postacią, że można pokazać coś więcej. Castingi na inne postacie w tym filmie też mi się podobają. Najbardziej jednak ciekawi mnie jak młoda sobie poradzi w roli Cass, bo to wcale nie będzie łatwe - tym bardziej, że Laura z Logana postawiła bardzo wysoko poprzeczkę.

sum41

  • Gość
Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 20:26:40 »
Ogolnie widze podjarke tym filmem ale dla mnie to jak narazie jakis rodzaj kiczowatego Suicide Squad i gdybym nie wiedzial ze to postacie komiksowe to po tym co pokazali to trudo sie skapnac...

Offline OokamiG

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 18:39:25 »
Plakat do Birds of Prey.


Offline Szekak

Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 20:24:17 »
Dobry! :D
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 08:12:36 »
To ma byc celowy kicz bo juz sie gubie i coraz mniej to cos mi sie podoba bo tylko nazwa przypomina cos z komiksu.