Autor Wątek: Avengers: End Game  (Przeczytany 42543 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

KamilM

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 17:26:49 »
No dupy nie urywa. Spodziewałem się czegoś znacznie lepszego biorąc pod uwagę jakiego kalibru jest ten film, a scena z Larson... Brak słów...

Offline Koalar

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 17:48:43 »
Mnie się podoba ta cisza przed (mam nadzieję) burzą. W Aquamanie dali taki trailer, że już człowiek znał przed seansem prawie całą fabułę. Tu nie muszą - na szczęście - i tak ludzie pójdą do kin.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Antari

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 18:24:21 »
Mnie się podoba ta cisza przed (mam nadzieję) burzą. W Aquamanie dali taki trailer, że już człowiek znał przed seansem prawie całą fabułę. Tu nie muszą - na szczęście - i tak ludzie pójdą do kin.

No nie wiem, przecież walnęli na tym trailerze dość mocny spoiler. Dokładnie w 1:56. Stark i Nebula w zbroi kroczą razem z Avengers. Czyli musiał się wydostać z kosmosu i cały setup z poprzedniego trailera jako by to była jego "wiadomość pożegnalna" do Pepper to ściema. Chyba, że to fake jak z Hulkiem biegnącym z armią Wakandy w trailerze IW.

Offline death_bird

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 18:34:02 »
@Antari, weź i używaj funkcji spoiler.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Antari

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #19 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 19:37:22 »
@Antari, weź i używaj funkcji spoiler.  ???

Trailerów nie oglądacie?

Itachi

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 19:43:31 »
Bardzo dobry trailer, z jednej strony lekko sentymentalny oparty na wspomnieniach Wielkiej Trójki, z drugiej strony dający kilka nowych smaczków. Wprowadzenie
Spoiler: PokażUkryj
Kate Bishop?
Powrót
Spoiler: PokażUkryj
Starka
na Ziemię. Dobrze, że nie odkrywają za dużo. Wiedzą doskonale, że i tak wszyscy pójdą z wypiekami na twarzy, a skromna ilość nowych scen powoduje tylko większy głód. Avengers zbiórka!

Offline death_bird

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 20:09:39 »
Trailerów nie oglądacie?

W tym wypadku jeszcze nie. Takie rzeczy na ogół wolę wieczorem i na większym ekranie.

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 20:27:09 »
Dupy ten trailer nie urywa, zadnych wybuchow czy spektakularnych pojedynkow hmmm...

Itachi

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 20:30:26 »
Dupy ten trailer nie urywa, zadnych wybuchow czy spektakularnych pojedynkow hmmm...


Nie po to 10 lat planują wielkie wydarzenie, absolutny punkt kulminacyjny, żeby teraz niczym w Aquamanie sprzedać 3/4 filmu w czterominutowym skrócie :)

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 20:32:07 »
Tak wiem niechca duzo pokazac zeby niezdradzic.

Aquaman pokazal ale nie 3/4 bez pzesady.

Offline Antari

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 21:21:03 »
Aquaman pokazal ale nie 3/4 bez pzesady.

Dokładnie. Dużo pokazali to prawda ale drugie tyle mnie zaskoczyło i zmasakrowało wizualnie (na plus).

Myślę, że jeszcze wpadnie jakiś trailer Endgame przed premierą i tam będzie więcej się działo.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 22:40:54 »
Spoiler: PokażUkryj
Thor tak jęknął jakby chciał jej w popielniczkę zaparkować. Mam nadzieję, że oślepnie zanim zachce mu się bardziej.

John_

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #27 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 11:58:25 »
Niezłe. Zwłaszcza że po Infinity War byłem trochę zawiedziony, w Endgame upatruje lepszego filmu. Moment z Kapitanem Ameryką na froncie przypomniał mi piękne czasy Snydera i walki Trinity z Doomsdayem. Może dla odmiany będzie w MCU na co popatrzeć, zamiast skupiać się tylko na gagach.

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #28 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 12:28:49 »
Ile w tym trailerze mroku, to nie bedzie rozpierduchy a potem spotkania na hamburgerze oj...

Thor ma bardzo krotkie momenty smutku, strata - Jane, Ojca, Asgardu, potem resztki Askardczykow ale bawic sie trzeba dalej hell yeah Marvel 😀

Offline Antari

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #29 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 12:41:24 »
Ile w tym trailerze mroku, to nie bedzie rozpierduchy a potem spotkania na hamburgerze oj...

Thor ma bardzo krotkie momenty smutku, strata - Jane, Ojca, Asgardu, potem resztki Askardczykow ale bawic sie trzeba dalej hell yeah Marvel 😀

Nie zapominaj o stracie brata. 8) No przecież luzik, teraz ma kumpla szopa i blondynę o kamiennej twarzy.

Dla mnie Thora zniszczyli Ragnarokiem. W 1 i 2 oraz AoU był świetny (zwłaszcza w 1 i 2, choć w AoU była dobra scena z podnoszeniem młota), a w Ragnaroku zrobili z niego wesołego osiłka inteligencją niewiele odbiegającego od Hulka w formie Hulka. I obdarli go z godności, przepadł patos a weszły żarciki z GotG i tęczowe kolorki. Z postaci wyraźnie posiadającej swój indywidualny styl, powstał amalgamat różnych dotychczasowych postaci, tworzonych w myśl zasady duża moc + rzucanie żarcików na prawo i lewo. W zasadzie nie bardzo wiadomo kim tak naprawdę jest Thor i dlaczego jest wciąż potrzebny.
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Marzec 2019, 12:44:11 wysłana przez Antari »