Autor Wątek: Avengers: End Game  (Przeczytany 42581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #45 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 13:37:47 »
Adam Warlock pojawi się dopiero w Guardians of the Galaxy vol.3. Jego szanse na pojawienie się wcześniej w Endgame są zerowe. W ogóle nie nastawiałbym się na jakiś debiut w Endgame, ten film ma być podsumowaniem, zakończeniem trzech faz i być może pożegnaniem niektórych bohaterów, nie widzę tu miejsca na jakieś nowe postacie. Być może co najwyżej scena po napisach będzie co teasować.

Itachi

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #46 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 20:00:28 »
Mam podobne zdanie, ale obstawiam że w scenach lub scenie po napisach pojawi się Maria Hill albo Nick Fury dochodzący do wniosku, że potrzeba skonstruować nową ekipę. Może także pojawić się motyw nowego zagrożenia, innego rodzaju do którego będą potrzebne rozszerzone struktury.

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #47 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 20:01:21 »
Watpie aby pojawil sie ktos nowy i mial jeszcze wplyw znaczacy na historie - ludzie by mieli duze wtf i wkurzyli by sie ze nie maja zakonczenia ktore  rozumieja.

Itachi

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #48 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 20:03:35 »
Rolę tej/tego nowego w Endgame została przypisana do Ms Marvel ;)

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #49 dnia: Pn, 01 Kwiecień 2019, 21:26:14 »
Z cyklu niekończące się a'la ,,avengerowskie plotki", co by było, gdyby, mam pewną fanowską myśl dotyczącą postaci Thanosa i rozpisaniu jego historii w całym czasie ekranowym Avengers: Endgame. Otóż w filmie światło dzienne mogłaby ujrzeć pewna teoria: Thanos, odziany w zbroję z insygniami Eternals, wziętą wprost z komiksów, i z Rękawicą Nieskończoności na lewej dłoni z powrotem zapełnioną Kamieniami Nieskończoności, w takiej formie wystąpiłby tylko w pierwszych 30 minutach Avengers: Endgame. A Dlaczego? Ponieważ Thanos dowiedziawszy się, że pstryknięcie Rękawicy, które podarował Wszechświatowi w ,,akcie miłosierdzia", wywołało rozdarcie jądra Multiversum, lub coś na miarę wielowymiarowego pęknięcia, co spowodowało przeniknięcie Annihilusa z zamkniętego dotychczas ,,wymiaru negatywnego" do naszego Wszechświata, stwierdziłby, że lepiej mieć jakąkolwiek część Kosmosu, niż nie mieć go wcale. To spowodowałoby jego przyłączenie się na ten jeden jedyny raz do Mścicieli i ich towarzyszy, aby powstrzymać zagrażającego życiu i egzystencji Kosmosu, na dużo większą niż eskalacja mocy Rękawicy Nieskończoności, Annihilusa, lub inną falę destrukcji Wszechświata zapoczątkowaną przez równie, co ów plugawy stwór, potężne byty.

A tu macie coś na Prima Aprilis!

Film o Czarnej Wdowie nazywałby się "Budapest"!

Offline Mateusz

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:23:31 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:30:39 »
Cap coś schudł.

Offline bogi1

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 14:43:17 »
Hype is real  8)

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 15:31:02 »
bilety już kupione na premierę. chciałem iść na NMF, ale czekać dwa dni po premierze to trochę lipa.

Offline OokamiG

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 15:35:40 »
Bilety kupione, nie mogą się doczekać, a ten materiał tylko zwiększył hype. Ciekawe jaka będzie frekwencja w pierwszym weekendzie.

Offline Gascon200

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 15:41:38 »
Również bilety kupiłem, na 24 kwietnia. Miejsca w moim Multikinie były już prawie pełne, ale się udało. A już niedługo seans Shazama :)



Offline Antari

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 16:24:14 »
Cap coś schudł.

Też mi się tak wydaje. Odniosłem wrażenie, że wszyscy jakoś zmarnieli. Tony to już w ogóle jak stary dziad. A Thor jak kloszard. Black Widow stara pulchna baba. Hawkeye wychudzony. Szop jedynie dobrze się trzyma.

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 16:47:04 »
Też mi się tak wydaje. Odniosłem wrażenie, że wszyscy jakoś zmarnieli. Tony to już w ogóle jak stary dziad. A Thor jak kloszard. Black Widow stara pulchna baba. Hawkeye wychudzony. Szop jedynie dobrze się trzyma.

To ze stresu jaki przeżyli - dobrze że dbają o takie szczegóły w filmie.

Itachi

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 17:58:07 »
Ten trailer to już faktycznie wywołuje emocje, pojawia się
Spoiler: PokażUkryj
 Thanos
. Chyba mamy potwierdzenie stuprocentowe, że poprzednia wstawka ze
Spoiler: PokażUkryj
Starkiem
nie była przypadkowa i faktycznie dołączy do Avengers i co najważniejsze ostanie sceny, gdy trójka Mścicieli staje naprzeciw Tytana. Pojawia się
Spoiler: PokażUkryj
peleryna Strange'a
.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:07:43 wysłana przez Itachi »

Offline Antari

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:50:59 »
A w tej pelerynie to nie przypadkiem
Spoiler: PokażUkryj
Thor
? Tak by mi pasowało do trójki największych Avengers.