Autor Wątek: Avengers: End Game  (Przeczytany 42493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:53:45 »
Pelerynę ma także Vision, więc to może przywrócony do "życia" android, choć kolor nie pasuje. Jednak mimo wszytko myślę, że to kadr, na którym widać wielką trójce.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Kwiecień 2019, 18:57:23 wysłana przez OokamiG »

Itachi

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 19:09:40 »
A może i
Spoiler: PokażUkryj
Thor
. Ale jak skojarzyłem
Spoiler: PokażUkryj
bitwę z Thanosem
z Wojny bez granic w podobnej scenerii to pomyślałem o nim.

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 20:49:04 »
Kurde widze u was podjare, u mnie tez powinna byc po tych wszystkich latach z MCU ale te trailery takie mehh i tyle, czekam ale bez podjary jak w poprzednich latach...

Offline Gascon200

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #63 dnia: Wt, 02 Kwiecień 2019, 21:19:42 »
Kurde widzę u was podjarę, u mnie też powinna być po tych wszystkich latach z MCU, ale te trailery takie mehh tyle, czekam, ale bez podjary jak w poprzednich latach...

Cóż, może po prostu już jesteś zmęczony mcu, jak spora ilość ludzi i jest to zrozumiałe. Pewnie obejrzysz i tak Endgame, bo po cliffhangerze w IW wątpię żeby jakaś część osób postanowiła olać ten film.

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #64 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 08:22:53 »
Bardziej jestem chyba zmęczony tą otoczką tych filmów - która jest sztuczna coraz bardziej - najlepszy przykład "odkupienie Gunna" tarzałem sie ze śmiechu jak tą bzdurę przeczytałem.

Offline R~Q

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #65 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 08:54:19 »
Myślicie, że ostateczny cios Thanosowi zada Carol Danvers czy Black Panther?

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #66 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 09:01:04 »
Myślicie, że ostateczny cios Thanosowi zada Carol Danvers czy Black Panther?

Oj tu będą mieli zagwozdkę komu dogodzić uuuuuuu - pojechałeś z tą rozkminą :)

Offline Gascon200

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #67 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 09:11:59 »
Myślicie, że ostateczny cios Thanosowi zada Carol Danvers czy Black Panther?

Nie powinienem odpisywać na baity, ale co tam:

Zrobi to Thor :>

Offline bogi1

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #68 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 09:43:36 »
Jesteście przekonani, że Thanos zginie w taki sposób ? Komiksomaniak i reszta w ostatnim materiale wysnuli ciekawą teorię, że Thanos zauważy, że pstryknięcie nic nie dało i jest nawet gorzej a, że poświęcił Gamorę będzie też chciał to cofnąć i się poświęci. Fajna opcja. Oczywiście bohaterowie do niego przylatują, będzie krótka bitka ale potem przeważy siła argumentów a nie ciosów. Rola Thanosa może być duża ale nie koniecznie jako villaina


« Ostatnia zmiana: Śr, 03 Kwiecień 2019, 10:13:22 wysłana przez bogi1 »

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #69 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 09:55:39 »
jakby ktoś oglądał ten 40 minutowy filmik to poproszę o streszczenie

Offline Jaxx

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #70 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 10:09:30 »
Jestem niepomiernie zdzwiony widząc, że komuś chce się bawić w kręcenie 40 minutowych filmików omawiających trailer MCU mając świadomość, że te trailery to zabawa w kotka i myszkę, nastawione na zmyłkę i pokazujące sceny, których w ogóle w filmie może nie być.


Offline isteklistek

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #71 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 10:10:47 »
Thanos bez rękawicy jest sporym wyzwaniem, a posiadając rękawice wydaje się być nie do pokonania przez innych bohaterów. Wydaje mi się, że rozwiązanie, że Thanos nijako się poddaje jest logiczne i sensowne jako zakończenie konfliktu.... ale czy to kinowe rozwiązanie? Wydaje mi się, że wszyscy spodziewają się walki, fajerwerków, czegoś na miarę pojedynku MoS. Ma być łubu-dubu, sporo laserków itd. itd., a jak tego zabraknie widzowie mogą być bardzo niepocieszeni. 

Offline bogi1

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #72 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 10:11:22 »
Jestem niepomiernie zdzwiony widząc, że komuś chce się bawić w kręcenie 40 minutowych filmików omawiających trailer MCU mając świadomość, że te trailery to zabawa w kotka i myszkę, nastawione na zmyłkę i pokazujące sceny, których w ogóle w filmie może nie być.

Oni bardzo dobrze sobie z tego zdają sprawę. Pospekulować zawsze można

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #73 dnia: Pt, 05 Kwiecień 2019, 09:36:09 »

Powitajmy oficjalnie w MCU naszych nietuzinkowych, niezaprzeczalnie wyjątkowych bohaterów serialu animowanego "Family Guy". W końcu, w odcinku 17-tym 17-ego sezonu serialu, Peter wspomniał o Thanosie, jako tym, który posiadł Kamień Duszy, oraz nie omieszkał, jak to w Petera przypadku, w lekko cynicznym stylu zapytać się, o to, co by to dla jego i jego znajomych znajdujących się w "Pijanej Małży" (Peter, Quagmire, Cleveland, Joe) oznaczało, i jak dosięgłoby ich fizyczności pstryknięcie ,,Thanosa"; no i najważniejsze, czy Peter wiedział o planie tak potężnego Thanosa?  8) ;D ;D


Offline Gascon200

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #74 dnia: Pn, 08 Kwiecień 2019, 14:42:27 »
Pierwszy klip z filmu, radzę nie otwierać tym, którzy nie chcą sobie zaspoilerować :P