Autor Wątek: Avengers: End Game  (Przeczytany 42556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #180 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:19:52 »
Nigdy nic nie wiadomo. Szczególnie patrząc na te facebookowe castingi Feige'a.
Zawsze może matke/siostre/córkę/syna/ojca/brata Groota zagrać.
 :D


Miałem tu na myśli ich rzekomy związek :)

Offline Cypher

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #181 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 16:38:06 »
Miałem tu na myśli ich rzekomy związek :)
Ja tam nie zwracam uwagi na to co pismaki skrobią.
Poza tym ostatnio Keanu kręci z Hayek.
😋

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #182 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 17:04:50 »
Ta trochę na szczęście poważniejsza ale szkoda tak fajnego gośćia na celebrytki bo konczy sie to zawsze tak samo;/

PS Wyciekł opis 2 scen po napisach z Spider-mana czy tam Iron spider boya :D

Offline death_bird

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #183 dnia: Pt, 28 Czerwiec 2019, 00:24:32 »
Poza tym Logan akurat dupy nie urywał i miał co najmniej kilka dość poważnych problemów, które sprawiają, że nigdy go nie postawię na równi z Endgame czy IW (czy TDK for that matter).

"Logan" może i nie jest filmem idealnym, ale żeby postawić wyżej od niego coś takiego jak "Endgame", które jest zwykłym efekciarskim kiczem to trzeba mieć specyficzny gust. :)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

John

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #184 dnia: Pt, 28 Czerwiec 2019, 00:31:15 »
O ile mnie pamięć nie myli Gieferg mówił że Daredevil z Affleckiem jest lepszy od serialu z Charliem Coxem, więc zdecydowanie ma "specyficzny gust". Niemniej zestawianie tu Endgame jako argument wiele sensu nie ma, bo to film powszechnie kochany i miłowany przez fanów MCU, i akurat opinia Gieferga w tej kwestii to nie jest nic, czego nie czytałem 300 razy na Filmwebie czy YouTube. A tak szczerze, nie zmierzajmy w te stronę, bo każdy kto ogląda filmy dłużej niż pół roku, ma co najmniej kilka kontrowersyjnych w stosunku do większości opiń, za które stado uświadomionych i objawionych z YouTube chętnie wyśmieje i wytłumaczy że żyjesz w błędzie. Tyle ode mnie w tej sprawie.

Offline Mateusz

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #185 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 17:37:37 »
Nowa wersja filmu „Avengers: Koniec gry” trafi do polskich kin.

http://filmozercy.com/wpis/nowa-wersja-filmu-avengers-koniec-gry-trafi-do-polski-znamy-szczegoly
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Itachi

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #186 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 18:08:24 »
Tylko Multikino? :'(

Offline Mateusz

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #187 dnia: Wt, 09 Lipiec 2019, 18:35:01 »
Na razie wygląda na to, że tylko oni, ale może ktoś się jeszcze szarpnie.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

sum41

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #188 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 08:50:56 »
U siebie nie zarobili i w bogatszych krajach to sobie o biedniejszych przypomnieli - ah ten kochany pazerny Disney ...

Offline misiokles

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #189 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 09:24:33 »
A może to staraniem Multikina nowa wersja trafiła do nas do kin?

Offline Antari

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #190 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 11:12:44 »
U siebie nie zarobili i w bogatszych krajach to sobie o biedniejszych przypomnieli - ah ten kochany pazerny Disney ...

Próbują pokonać Avatara w BO i w bogatszych rynkach nie udało się więc pchają teraz gdzie popadnie byle cyferki poszły w górę. Brakuje 16 mln. Kto wie?

Bender

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #191 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 12:43:40 »
Przy czym bardziej "pokonać" niż pokonać, bo ten wynik bez uwzględnienia inflacji jest średnio sensowny. Może tylko dla osiągnięcia jakiegoś psychologicznego efektu.
Szkoda, że lista All-time z inflacją jest dostępna tylko dla Stanów, bo sama w sobie jest bardzo ciekawa. I chętnie bym zobaczył listę all-time, ale pod kątem ilości sprzedanych biletów a nie samej kasy.
 

Offline Antari

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #192 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 13:50:31 »
Przy czym bardziej "pokonać" niż pokonać, bo ten wynik bez uwzględnienia inflacji jest średnio sensowny. Może tylko dla osiągnięcia jakiegoś psychologicznego efektu.
Szkoda, że lista All-time z inflacją jest dostępna tylko dla Stanów, bo sama w sobie jest bardzo ciekawa. I chętnie bym zobaczył listę all-time, ale pod kątem ilości sprzedanych biletów a nie samej kasy.
 

Wiadomo ale chodzi o wizerunek marki, którą chcą klepać jeszcze wiele ładnych lat. Aż trochę śmieszne, że zabrakło tak "niewiele".

Bender

  • Gość
Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #193 dnia: Śr, 10 Lipiec 2019, 14:27:36 »
To prawda, zresztą sam ulegam takim bzdurkom i im po cichu kibicowałem bo nie lubię Camerona ;)

Offline Gazza

Odp: Avengers: End Game
« Odpowiedź #194 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 07:37:10 »
Na razie wygląda na to, że tylko oni, ale może ktoś się jeszcze szarpnie.
na Cinema City można już kupować/rezerwować bilety! :)