Autor Wątek: Apple TV+  (Przeczytany 3224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Apple TV+
« dnia: Pt, 06 Styczeń 2023, 21:35:17 »
Cytuj
Platforma Apple TV+ pokazała pierwszy klip z drugiego sezonu serialu science fiction Fundacja na podstawie powieści Isaaca Asimova. W obsadzie znaleźli się m.in. Jared Harris, Lee Pace, Lou Llobell, Leah Harvey, Laura Birn, Terrence Mann, Cassian Bilton oraz Alfred Enoch.

Premiera nowych odcinków latem tego roku!


Offline mariusz22a364

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #1 dnia: Pt, 13 Styczeń 2023, 17:49:01 »
Dobre info! czekam z niecierpliwością. Forum sztosik btw

Offline Kvothe

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #2 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 17:59:18 »

Ciekawe dlaczego wyłączyli komentarze pod zwiastunem ;)

Offline Dracos

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #3 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 18:29:23 »
Obsada zacna, pewnie obejrzę.

Rok 2070 i Hillary jednak udało się zasiąść w gabinecie owalnym ;)

Offline Leyek

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #4 dnia: Śr, 10 Maj 2023, 23:53:06 »

FikoFaryzmWsteczny_DC

  • Gość
Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #5 dnia: Cz, 06 Lipiec 2023, 11:28:40 »
2 miesiące za darmo, także dla powracających użytkowników: https://redeem.apple.com/appletvjennifer-de  (promka do 02.06.2023)

źródło: https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/apple-tv-za-darmo-dla-wszystkich-przez-2-miesiace-promocja-z-ktorej-zal-nie/vsx2e6y

... Lepiej:

Posiadacze konta PSN na Ps5 będą mogli zarejestrować się na AppleTV+ i skorzystać z tego tytułu z abonamentu: na pół roku za darmo! Mało tego, przeniesienie konta z danymi zarejestrowanymi z Ps5 np. na Laptop, aplikację smart na TV, czyli poprzez zalogowanie się z takiego konta na inne urz., utrzyma to konto na pół roku za darmo. O tak ,,grubej" promce dowiedziałem się od kumpla z dzielni, nawet nie czekałem tylko od razu, z buta, się zarejestrowałem z tak świetną opcją od Ps5. Oglądam na TV, lapku, smartfonie... bajka! Skorzystałem z świetnej jakości treści dźwięku i obrazu przesyłanych internetowo na tej platformie streamingowej na moim OLEDzie (trzeba go w końcu zmienić na Sony XR-85Z9K albo Samsung TQ85QN800C) i obejrzałem w UHD i systemach Dolby film dramatyczno-postApo: "Finch" (Jakie to było dobreeee! Wielowymiarowy, mięsisty, głębszy w odbiorze, choć dość smętny w tempie kreacji wydarzeń, tzn. nie każdemu podchodzący pod gusta; moja ocena: 8/10). Zamierzam ogarnąć dzięki koncie na Apple dalsze odc. serialu "Silos" oraz filmy: "Tetirs" i Łut szczęścia"... To dopiero pierwsze szkice na pomysły tego rodzaju. xD

Offline Leyek

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #6 dnia: Cz, 03 Sierpień 2023, 22:07:20 »

Offline Gazza

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #7 dnia: Wt, 08 Sierpień 2023, 08:26:58 »
Obejrzałem SILOS - bardzo podszedł mi ten serial. I nie tylko z względu na główną aktorkę ;) Nie chcąc czekać na kontynuację (2024, o ile nie później) postanowiłem doczytać pierwowzór - tytuł niedostępny :( Nawet wzmianki o dodrukach/nowym wydaniu brak :(
Ale serial polecam. Dla mnie aktualnie chyba serial roku.
Ogólnie to polecam platformę w całości - kontent z wysokiej półki, zarówno technicznie (4K, HDR) jak i merytorycznie. Jak to u Apple.

Bender

  • Gość
Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #8 dnia: Cz, 17 Sierpień 2023, 23:02:32 »

Offline Rodrigues

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #9 dnia: Pt, 18 Sierpień 2023, 10:27:47 »

Kiedy pojechałeś na spotkanie z ziomeczkami samochodem i powiedziałeś kobiecie, że wrócisz o 22,
ale wracasz autobusem, nawalony jak stodoła, o 3 w nocy, a dodatkowo o 21 rozładował ci się telefon.

Bender

  • Gość
Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #10 dnia: Pt, 18 Sierpień 2023, 10:32:43 »
Choć King of Monsters było koszmarne a VS kong jeszcze nawet nie zdążyłem obejrzeć to jednak mam słabość do tego designu Godzili (i w sumie do filmu Garretha) więc chyba będzie trzeba choć na chwile kupić ten cały apple+. Jak miałem go rok w promocji z zakupem, to nie obejrzałem tam nic XD

Offline Leyek

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #11 dnia: Pt, 18 Sierpień 2023, 17:47:42 »
@Bender
No jeszcze do 24.08 masz opcję aktywacji 2 miechów za free :)

Offline Moreroms

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #12 dnia: Śr, 23 Sierpień 2023, 11:24:13 »
Obejrzałem SILOS - bardzo podszedł mi ten serial. I nie tylko z względu na główną aktorkę ;) Nie chcąc czekać na kontynuację (2024, o ile nie później) postanowiłem doczytać pierwowzór - tytuł niedostępny :( Nawet wzmianki o dodrukach/nowym wydaniu brak :(
Ale serial polecam. Dla mnie aktualnie chyba serial roku.
Ogólnie to polecam platformę w całości - kontent z wysokiej półki, zarówno technicznie (4K, HDR) jak i merytorycznie. Jak to u Apple.
Sprawdź w okolicznej bibliotece. Ja właśnie zaczynam trzeci tom

Offline Kandor

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #13 dnia: Śr, 23 Sierpień 2023, 13:02:38 »

Offline Zwirek

Odp: Apple TV+
« Odpowiedź #14 dnia: Cz, 31 Sierpień 2023, 10:00:27 »
Obejrzałem SILOS - bardzo podszedł mi ten serial. I nie tylko z względu na główną aktorkę ;) Nie chcąc czekać na kontynuację (2024, o ile nie później) postanowiłem doczytać pierwowzór - tytuł niedostępny :( Nawet wzmianki o dodrukach/nowym wydaniu brak :(
Ale serial polecam. Dla mnie aktualnie chyba serial roku.
Ogólnie to polecam platformę w całości - kontent z wysokiej półki, zarówno technicznie (4K, HDR) jak i merytorycznie. Jak to u Apple.

Oglądnąłem i czuje się oszukany...
Spoiler: PokażUkryj
...spowodował to ostatni odcinek. Przez wszystkie odcinki, nie tylko bohaterowie ale także widzowie byli oszukiwani. Ale najgorsze, że na tę chwilę nie da się tego wszystkie poskładać w logiczną całość. Dlaczego osoby które wychodziły na zewnątrz umierały, ale jedna osoba nie umarła, mimo iż miała podobne objawy co pozostałe? Czym był obraz na zewnątrz, hologramem? Co wyświetlało ten obraz, kiedy było się na zewnątrz? Dlaczego przy restarcie systemu, na wyświetlaczach w silosie pojawił się obraz jak na "hologramie" na zewnątrz? Ktoś jest mi to wstanie wyjaśnić? Wygląda jakby nie miało większego sensu, a jedynie miało oszukać/zaskoczyć widza
« Ostatnia zmiana: Cz, 31 Sierpień 2023, 10:03:42 wysłana przez Zwirek »