Autor Wątek: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8  (Przeczytany 67202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #900 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 23:40:55 »
Dziękuję wszystkim za kolejną wspólną grę.
Moderatorom za nadzór nad przebiegiem zabawy, a kierpicowi nadto za zabawy statystyczne.

Szczególne podziękowania oczywiście dla Remy LeBeau za ducha walki i sportowe współzawodnictwo!
Już to pisałem, ale powtórzę. Pokonałeś mnie w pełni zasłużenie, a nawet gdyby nie udało Ci się wywalczyć trzeciego i tak byłbyś zwycięzcą tej edycji, bo to (chyba - kierpic popraw jeśli się mylę) pierwszy taki wyczyn w konkursie, żeby dołączyć qw połowie i dogonic czołówkę w tak pięknym stylu.
Zawsze fajnie jest powalczyć o miejsca jak rownh z równym. Poprzednio moim sparing partnerem był Leyek i spodziewałem się, że tym razem może być podobnie, ale przeskoczyłeś nas obu. 💪

Ale wiesz, moim ulubieńcem zawsze był Logan, więc myślę, że będzie jeszcze okazja do rewanżu, a wtedy (cytuję z pamięci) "Jak to powiedziałeś ostatnim razem? A tak, bum już nie żyjesz."  8)

Gratulacje dla Ciebie, Motyla i Lycristofa!

Nie wiem czy załapię się na następną edycję, bo już w tej miałem pauzować i na początku nie grałem na poważnie, ale wszyscy wiemy jak ta gra wciąga i kiedy się uzbierało parę punktów wzrosła motywacja i samozaparcie. Choć w sumie, żeby znowu zmierzyć się z Remym powinienem poczekać na edycję nr 10 😁 W międzyczasie wypocznę i zregeneruję się noni ponadrabiam braki czytelnicze, żeby być lepiej przygotowanym do gry 😉
W każdym razie teraz że spokojem (bo konkurs zakończony) mogę rozpocząć urlop.
Do następnego razu!

Offline Remy LeBeau

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #901 dnia: Nd, 15 Sierpień 2021, 00:55:23 »
Dzięki. Fajnie się grało, bo nie było żadnej spiny i mam wrażenie, że wzajemnie sobie kibicowaliśmy :)
A to, kto wygrał, to tak naprawdę bardziej dzieło przypadku.
Trochę Ci ukradłem to zwycięstwo, ale w końcu jestem Remy, wychowanek gildii złodziei, a to zobowiązuje ;)

Wczoraj rano miałem 17 punktów, mija półtorej doby i nagle mam 20, mimo, że w międzyczasie zadałem 2 zagadki i 2 razy pazuowałem!
I to nie jest żadna zasługa mojej wiedzy czy umiejętności, tylko coś dla mnie niezrozumiałego i niewytłumaczalnego.
Jakaś nieprawdopodobna kumulacja szczęścia.
Chyba powinienem zagrać w Eurojackpot, może bym wygrał ze 200 baniek ;)

Ale wiesz, moim ulubieńcem zawsze był Logan, więc myślę, że będzie jeszcze okazja do rewanżu, a wtedy (cytuję z pamięci) "Jak to powiedziałeś ostatnim razem? A tak, bum już nie żyjesz."  8)
Rewanż pewnie będzie prędzej czy później, ale z tymi rewanżami to też z reguły było tak, że Gambit wygrywał ;)
Łap kompilację "bumów":


I fajny artykulik do poczytania na urlopie. Gambit vs Logan: http://www.lediableblanc.com/GWFights/
Udanego wypoczynku życzę :)

Offline Leyek

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #902 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 22:00:37 »
To jeszcze spóźnione, ale szczere gratulacje dla zwycięzców i podziękowania i pozdrowienia dla reszty współgraczy ode mnie :)

Indywidualnie mam satysfakcję, że w środkowej fazie "rozprowadziłem" Remy'ego, choć tego, że aż tak się rozpędzi to nawet ja się nie spodziewałem ;)

Offline Motyl

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #903 dnia: So, 11 Wrzesień 2021, 11:59:54 »
Komiks dotarł cały i zdrowy. Dzięki Vision za wysyłkę!

Offline Remy LeBeau

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #904 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 19:57:32 »
Hej. Konkursową nagrodę chciałbym przeznaczyć poprzez charytatywne allegro na kampanię https://idaczerwcowa.pl/

https://allegro.pl/oferta/bezprawie-1-witamy-w-badrock-sedzia-dredd-2000ad-11147430674

Specjalne podziękowania dla Studia Lain za ufundowanie nagrody i dla @vision2001 za dostawę ;)

Dzięki. Licytujcie! :)

Offline Edgar

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #905 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 20:24:17 »
Już podbiłem. Mam nadzieję, że to będzie najdroższy Dredd na Allegro. :)

Offline Lyricstof

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #906 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 08:42:14 »
Mój Yiu 1. dotarł cały. Dzięki vision.

Do akcji się dołączyłem oczywiście, Wy też wspierajcie. Niech "Bezprawie " pomoże innym, popieram.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Toranga

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #907 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 16:47:33 »
Wiadomo coś o terminie rozpoczęcia 9. edycji?

Offline Lyricstof

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #908 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 16:55:56 »
Cały czas czekamy na Mistrza Ceremonii. ;D Na razie się nic nie odzywa do nas. Pewnie cały czas poprawia poprzedni regulamin. No bo konkursu chyba nie olał?  ???
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Motyl

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #909 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 15:59:37 »
Cały czas czekamy na Mistrza Ceremonii. ;D Na razie się nic nie odzywa do nas. Pewnie cały czas poprawia poprzedni regulamin. No bo konkursu chyba nie olał?  ???

Regulamin poprzedniej edycji wymaga poprawy? Działał w miarę bez zarzutu. A tak de facto, kto jest głównym organizatorem konkursu i sprawuje nad nim pieczę na forum? Czy każda edycja nie ma jednego określonego organizatora (admin forum?), a jedynie moderatorów, czyli zwycięzców ostatniej edycji? 

Offline srogin

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #910 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 16:20:56 »
Motylu, głównym organizatorem konkursu sprawującym nad nim pieczę jest zwycięzca poprzedniej edycji. Ma do pomocy dwóch moderatorów - graczy, którzy zajęli miejsce drugie i trzecie.

Offline Edgar

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #911 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 17:08:32 »
Muszę przyznać, że trzy ostatnie posty mnie rozbawiły. A zwłaszcza wypływający z nich wniosek.  ;D
Zatem do dzieła, Motylu!  ;)

Offline Motyl

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #912 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 18:28:35 »
Muszę przyznać, że trzy ostatnie posty mnie rozbawiły. A zwłaszcza wypływający z nich wniosek.  ;D
Zatem do dzieła, Motylu!  ;)

Gołębie pocztowe już wysłałem ;)