Autor Wątek: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8  (Przeczytany 35030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 8
« Odpowiedź #900 dnia: So, 14 Sierpień 2021, 23:40:55 »
Dziękuję wszystkim za kolejną wspólną grę.
Moderatorom za nadzór nad przebiegiem zabawy, a kierpicowi nadto za zabawy statystyczne.

Szczególne podziękowania oczywiście dla Remy LeBeau za ducha walki i sportowe współzawodnictwo!
Już to pisałem, ale powtórzę. Pokonałeś mnie w pełni zasłużenie, a nawet gdyby nie udało Ci się wywalczyć trzeciego i tak byłbyś zwycięzcą tej edycji, bo to (chyba - kierpic popraw jeśli się mylę) pierwszy taki wyczyn w konkursie, żeby dołączyć qw połowie i dogonic czołówkę w tak pięknym stylu.
Zawsze fajnie jest powalczyć o miejsca jak rownh z równym. Poprzednio moim sparing partnerem był Leyek i spodziewałem się, że tym razem może być podobnie, ale przeskoczyłeś nas obu. 💪

Ale wiesz, moim ulubieńcem zawsze był Logan, więc myślę, że będzie jeszcze okazja do rewanżu, a wtedy (cytuję z pamięci) "Jak to powiedziałeś ostatnim razem? A tak, bum już nie żyjesz."  8)

Gratulacje dla Ciebie, Motyla i Lycristofa!

Nie wiem czy załapię się na następną edycję, bo już w tej miałem pauzować i na początku nie grałem na poważnie, ale wszyscy wiemy jak ta gra wciąga i kiedy się uzbierało parę punktów wzrosła motywacja i samozaparcie. Choć w sumie, żeby znowu zmierzyć się z Remym powinienem poczekać na edycję nr 10 😁 W międzyczasie wypocznę i zregeneruję się noni ponadrabiam braki czytelnicze, żeby być lepiej przygotowanym do gry 😉
W każdym razie teraz że spokojem (bo konkurs zakończony) mogę rozpocząć urlop.
Do następnego razu!

Offline Remy LeBeau

« Odpowiedź #901 dnia: Nd, 15 Sierpień 2021, 00:55:23 »
Dzięki. Fajnie się grało, bo nie było żadnej spiny i mam wrażenie, że wzajemnie sobie kibicowaliśmy :)
A to, kto wygrał, to tak naprawdę bardziej dzieło przypadku.
Trochę Ci ukradłem to zwycięstwo, ale w końcu jestem Remy, wychowanek gildii złodziei, a to zobowiązuje ;)

Wczoraj rano miałem 17 punktów, mija półtorej doby i nagle mam 20, mimo, że w międzyczasie zadałem 2 zagadki i 2 razy pazuowałem!
I to nie jest żadna zasługa mojej wiedzy czy umiejętności, tylko coś dla mnie niezrozumiałego i niewytłumaczalnego.
Jakaś nieprawdopodobna kumulacja szczęścia.
Chyba powinienem zagrać w Eurojackpot, może bym wygrał ze 200 baniek ;)

Ale wiesz, moim ulubieńcem zawsze był Logan, więc myślę, że będzie jeszcze okazja do rewanżu, a wtedy (cytuję z pamięci) "Jak to powiedziałeś ostatnim razem? A tak, bum już nie żyjesz."  8)
Rewanż pewnie będzie prędzej czy później, ale z tymi rewanżami to też z reguły było tak, że Gambit wygrywał ;)
Łap kompilację "bumów":

I fajny artykulik do poczytania na urlopie. Gambit vs Logan: http://www.lediableblanc.com/GWFights/
Udanego wypoczynku życzę :)

Offline Leyek

« Odpowiedź #902 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 22:00:37 »
To jeszcze spóźnione, ale szczere gratulacje dla zwycięzców i podziękowania i pozdrowienia dla reszty współgraczy ode mnie :)

Indywidualnie mam satysfakcję, że w środkowej fazie "rozprowadziłem" Remy'ego, choć tego, że aż tak się rozpędzi to nawet ja się nie spodziewałem ;)

Online Motyl

« Odpowiedź #903 dnia: So, 11 Wrzesień 2021, 11:59:54 »
Komiks dotarł cały i zdrowy. Dzięki Vision za wysyłkę!

Offline Remy LeBeau

« Odpowiedź #904 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 19:57:32 »
Hej. Konkursową nagrodę chciałbym przeznaczyć poprzez charytatywne allegro na kampanię https://idaczerwcowa.pl/

https://allegro.pl/oferta/bezprawie-1-witamy-w-badrock-sedzia-dredd-2000ad-11147430674

Specjalne podziękowania dla Studia Lain za ufundowanie nagrody i dla @vision2001 za dostawę ;)

Dzięki. Licytujcie! :)

Offline Edgar

« Odpowiedź #905 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 20:24:17 »
Już podbiłem. Mam nadzieję, że to będzie najdroższy Dredd na Allegro. :)

Offline Lyricstof

« Odpowiedź #906 dnia: Pt, 17 Wrzesień 2021, 08:42:14 »
Mój Yiu 1. dotarł cały. Dzięki vision.

Do akcji się dołączyłem oczywiście, Wy też wspierajcie. Niech "Bezprawie " pomoże innym, popieram.
Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi 2021

Offline Toranga

« Odpowiedź #907 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 16:47:33 »
Wiadomo coś o terminie rozpoczęcia 9. edycji?

Offline Lyricstof

« Odpowiedź #908 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 16:55:56 »
Cały czas czekamy na Mistrza Ceremonii. ;D Na razie się nic nie odzywa do nas. Pewnie cały czas poprawia poprzedni regulamin. No bo konkursu chyba nie olał?  ???
Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi 2021

Online Motyl

« Odpowiedź #909 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 15:59:37 »
Cały czas czekamy na Mistrza Ceremonii. ;D Na razie się nic nie odzywa do nas. Pewnie cały czas poprawia poprzedni regulamin. No bo konkursu chyba nie olał?  ???

Regulamin poprzedniej edycji wymaga poprawy? Działał w miarę bez zarzutu. A tak de facto, kto jest głównym organizatorem konkursu i sprawuje nad nim pieczę na forum? Czy każda edycja nie ma jednego określonego organizatora (admin forum?), a jedynie moderatorów, czyli zwycięzców ostatniej edycji? 

Offline srogin

« Odpowiedź #910 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 16:20:56 »
Motylu, głównym organizatorem konkursu sprawującym nad nim pieczę jest zwycięzca poprzedniej edycji. Ma do pomocy dwóch moderatorów - graczy, którzy zajęli miejsce drugie i trzecie.

Offline Edgar

« Odpowiedź #911 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 17:08:32 »
Muszę przyznać, że trzy ostatnie posty mnie rozbawiły. A zwłaszcza wypływający z nich wniosek.  ;D
Zatem do dzieła, Motylu!  ;)

Online Motyl

« Odpowiedź #912 dnia: So, 25 Wrzesień 2021, 18:28:35 »
Muszę przyznać, że trzy ostatnie posty mnie rozbawiły. A zwłaszcza wypływający z nich wniosek.  ;D
Zatem do dzieła, Motylu!  ;)

Gołębie pocztowe już wysłałem ;)