Autor Wątek: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 7.  (Przeczytany 65750 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 7.
« Odpowiedź #1170 dnia: Pt, 14 Maj 2021, 17:10:31 »
Miałem przygotowane podobne podium, które dłubałem w Paint3D i czekałem tylko na avatarki zwycięzców do wstawienia, ale skoro Leyek mnie ubiegł, to już nie ma sensu tego wrzucać. Normalnie, jakbyś wyciągnął mi pomysł z głowy...

Zatem - edycja 7 konkursu "Z jakiego komiksu jest ten kadr?" dobiegła końca. Zwycięzcy widoczni są na powyższej grafice Leyka, ale dla formalności:

1 miejsce - muaddib
2 miejsce - kierpic
3 miejsce - srogin


Była to edycja pełna emocji i ze zwrotami akcji, jakich nie powstydziłby się sam Hitchcock :) Gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim pozostałym biorącym udział w grze oraz dziękuję za napędzanie jej każdego dnia. Dziękuję również kolegom moderatorom za współprowadzenie konkursu - Panowie, była to dla mnie przyjemność :)

Podziękowania też dla death_birda, który w przesłał nam swoje propozycje zmian do regulaminu - przekażemy je zwycięzcom do rozpatrzenia na następną edycję.

W kwestii nagród standardowo składamy podziękowania Studiu Lain za ufundowanie komiksów.



Specjalne podziękowania należą się oczywiście visionowi, który te komiksy zorganizował i ponownie weźmie na siebie ciężar wysyłki ich do zwycięzców - salut, kolego!

W ramach przypomnienia - nagrodą dla zwycięzców jest jeden z komiksów z poniższej listy:



W najbliższym czasie skontaktuję się ze zwycięzcami w sprawie wyboru nagrody.

Raz jeszcze - dziękuję wszystkim grającym za zaangażowanie i już teraz zachęcam do gry w nowej edycji, którą za jakiś pewnie czas otworzą nowi moderatorzy - muaddib, kierpic oraz srogin.

Do zobaczenia wszystkim!

Offline muaddib

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 7.
« Odpowiedź #1171 dnia: Pt, 21 Maj 2021, 20:28:08 »

Dotarła dziś do mnie nagroda :) Vision2001 tak dobrze zabezpieczył komiks z każdej strony, że przed wyrzucenie folii bąbelkowej aż sprawdziłem czy przypadkiem nie ma tam zawiniętych kredek czy czegoś innego ;) Dzięki @vision2001! Dzięki @studio_lain!

Offline kierpic

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 7.
« Odpowiedź #1172 dnia: Pt, 28 Maj 2021, 16:41:07 »
Paczka przyszła od chłopaków z konkursu!


Słynne już narożniki z folii bąbelkowej „made at vision2001”


I nowy trend zapoczątkowany przez muaddiba, fotka nagrody z kwiatkiem ;)


Studio_lain wydawajcie komiksy, wydawajcie!

Offline srogin

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 7.
« Odpowiedź #1173 dnia: So, 29 Maj 2021, 11:44:15 »
No to ja też się pochwalę!  :D



Dzięki!

Edycja: przy okazji znalazłem kolejne potencjalne miejsce, gdzie można składować komiksy ;)

Nesumi

  • Gość
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 7.
« Odpowiedź #1174 dnia: Pn, 31 Maj 2021, 14:52:36 »
Dokładnie. Te resztki kwiatka wyrzuć i masz pół metra kwadratowego na kolejne komiksy.