Autor Wątek: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.  (Przeczytany 83966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konrad

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1080 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 19:43:04 »
Yep, gratulacje

20 pkt - Jaxx [1 zw.]
20 pkt - Lyricstof [2 zw.]
20 pkt - Toranga [3 zw.]
17 pkt - Leyek
15 pkt - srogin [mod.]
14 pkt - brvk
12 pkt - kierpic [mod.]
9 pkt - Yossarian
7 pkt - wilk
7 pkt - vision2001
6 pkt - Reverith
4 pkt - Konrad
4 pkt - muaddib [mod.]
4 pkt - Death
4 pkt - Koalar
3 pkt - pokia
3 pkt - Rafa
3 pkt - starcek
3 pkt - kubisz
2 pkt - death_bird
2 pkt - kosmoski
1 pkt - ukaszm84
1 pkt - HaVoK
1 pkt - Chmurny
1 pkt - AntekSocjalny
1 pkt - MarcusSz
1 pkt - MODZEL

Offline Jaxx

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1081 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 19:45:16 »
Gratulacje Toranga za wylądowanie na pudle! Piękna gra, świetny ostatni tydzień! A mówiłem, żebyś się nie poddawał? :)

Dla innych graczy również wielkie gratulacje (Leyek, brawo za grę praktycznie do samego końca) i już teraz powodzenia w następnej edycji! Raz jeszcze dziękuję wszystkim za grę i również specjalne podziękowania dla moderatorów!
« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Marzec 2021, 20:42:31 wysłana przez Jaxx »

Offline kierpic

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1082 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 19:48:31 »

Offline srogin

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1083 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 21:30:28 »
Gratulacje dla zwycięzców!
Była to bardzo ciekawa edycja, która trzymała w napięciu do samego końca!

Poniżej oficjalne wyniki:

Jaxx [1 zw.]
Lyricstof [2 zw.]
Toranga [3 zw.]


Dziękuję wszystkim za udział i przede wszystkim dziękuję za przyjemną atmosferę, która tutaj panowała przez ostatnie 1,5 miesiąca.

Przypominam, że oprócz niezaprzeczalnego prestiżu, nasi laureaci otrzymają również nagrody ufundowane przez niezastąpione Studio Lain.



Do wyboru mają po jednym albumie z poniższego stosiska:



W sprawie wyboru nagród będę się kontaktować ze zwycięzcami w najbliższym czasie.

Przypominam, że możemy się cieszyć nagrodami od Studia Lain dzięki zaangażowaniu visiona2001, któremu "kłaniam się w pas".
Chciałbym w tym miejscu podziękować również kierpicowi, który niesamowicie zaangażował się w moderację i prowadził konkursowe statystyki. "Ale to było dobre!"

Mam nadzieję, że niedługo uda się ruszyć z kolejną edycją konkursu, której moderacji podejmą się zwycięzcy niniejszej edycji.


Offline Toranga

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1084 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 22:08:01 »
Wow! Czyli to już? Udało się? Mogę wreszcie odpocząć i powiedzieć żonie, że będę miał teraz czas dla niej i dzieci??  Jupi!!!

I jeszcze komiks dostanę   :D

Bardzo się cieszę i dziękuję wszystkim za wspólną grę!

W szczególności dziękuję Leykowi za naszą rywalizację na ostatnim etapie konkursu. Nic tak nie motywuje jak mocny rywal! Przy okazji gratulacje dla Ciebie - świetny wynik!

Wielkie dzięki również dla Jaxxa! Gdyby nie Ty i Twoja motywacyjna "gadka" (pep talk to się chyba z angielska nazywa) w połowie konkursu, to prawdopodobnie bym odpuścił i zakończył grę z wynikiem poniżej dziesięciu, bo jak wiadomo ze statystyk kierpica, miałem jeden bardzo słaby tydzień z zerowym dorobkiem punkowym, a koledzy mocno mi wtedy odskoczyli.

Dzięki dla ekipy moderatorów, którzy starali się, żeby rozgrywka nie była nudna z zawodnicy aktywni. Well done!
A statystyki kierpica to w ogóle był świetny pomysł!

Oczywiście w następnej edycji chętnie zajmę "ciepły fotelik moderatorski"  ;) i dam poszaleć innym.

Offline Leyek

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1085 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 22:47:57 »
Podziękowania i gratulacje dla wszystkich, szczególnie dla zwycięzców.

Miałem nadzieję, że jak dam radę dziś usiąść do kompa to jeszcze będzie gra otwarta, ale Toranga się nie bawił i  najszybciej jak mógł ją zamknął. No ale nie ma tego złego - teraz mogę grać o zwycięstwo w kolejnej edycji ;)

Offline Rafa

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1086 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 23:05:43 »
Gratulacje dla zwycięzców!
Wyrazy uznania dla wszystkich uczestników i moderatorów.
Panowała iście sportowa atmosfera, duch rywalizacji i nie było tym razem niezdrowych emocji.
Brawo!

Offline vision2001

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1087 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 23:12:04 »
Mi tam zabraklo kilku graczy z poprzedniej edycji. Wprowadxali nutke niepewnosci do naszej zabawy. Fajnie bylo i wtedy i teraz. ;)
Ale nie rozumiem dlaczego juz koniec. Przeciez obiecalem, ze bede na pudle! :)

Offline Lyricstof

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1088 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 23:30:08 »
Gratulacje dla trzeciego zwycięzcy. Było ciekawie. Ale cieszę się, że nie grałem w tej końcówce. Trochę emocji było, szczególnie w momencie remisu i ogólnej niewiadomej, kto wygra, w sumie do końca. Parę zagadek było fajnych w końcówce.  ;D Tradycyjnie duuuże podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu. Grajcie dalej trening czyni mistrza, a najlepszym tego przykładem jest kolega Jaxx. Jeszcze raz gratulacje. Podziękowania dla modów za pracę i czujność.  ;) Do następnej edycji.  8)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Jaxx

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1089 dnia: Cz, 01 Kwiecień 2021, 18:56:17 »
Dziś dotarła moja nagroda :)



Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować Studiu Lain za ufundowanie tej, jak i wszystkich pozostałych nagród.

Specjalne podziękowania dla visiona za podjęcie się pakowania i wysyłki - rządzisz kolego! :)

Offline Lyricstof

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1090 dnia: Pt, 02 Kwiecień 2021, 10:33:25 »
I do mnie wczoraj dotarła przesyłka z nagrodą. Stan idealny.



Super sprawa dostać taki piękny komiks. Teraz tylko czytać. Dzięki dla vision2001. I oczywiście podziękowania dla wydawnictwa za nagrody.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Toranga

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 6.
« Odpowiedź #1091 dnia: So, 03 Kwiecień 2021, 11:32:42 »
Do mnie (a właściwie do mojego paczkomatu) przesyłka dotarła również we czwartek, ale dopiero wczoraj miałem czas ją odebrać.



Piękny kawał komiksu!  Nie spodziewałem się, że to taki wielki format.  :o

Wielkie dzięki dla vision2001 za zorganizowanie nagród i całościowe ogarnięcie tematu, dla srogina za koordynację i oczywiście dla Studia Lain za ufundowanie wszystkich nagród (a zwłaszcza tej 😉).