Autor Wątek: Ile można zapłacić za komiks?  (Przeczytany 11931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Ile można zapłacić za komiks?
« Odpowiedź #75 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 09:18:26 »
Teraz nasi wspaniali rządzący pracują nad ustawą o prewencyjnej konfiskacie majątku, także ten.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline starcek

Odp: Ile można zapłacić za komiks?
« Odpowiedź #76 dnia: Pn, 24 Sierpień 2020, 09:23:53 »
[...]jego wartość jednostkowa przekracza 10 000 zł. [...]
No dobra, a kto to wycenia? Liczy się cena zakupu, czy aktualne ceny? Tyle, że np. w przypadku plansz to przecież indywidualna sprawa, co widać na aukcjach. Co za pole do popisu i możliwości dla służb wszelakich. "Strach, strach, rany boskie".
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline R~Q

Odp: Ile można zapłacić za komiks?
« Odpowiedź #77 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 08:31:03 »
Na tym forum są osoby wydające 1500 miesięcznie na komiksy i kupujące wszystkie kolejne wydania tego samego, tylko jeszcze się nie odezwały.

Offline sad_drone

Odp: Ile można zapłacić za komiks?
« Odpowiedź #78 dnia: Wt, 25 Sierpień 2020, 13:32:05 »
1 najdroższy komiks : na pewno jakiś omniak, wydaje mi się że za invisibles albo doom patrol dałem 400zł, ew absolute transmetropilitan ale wydaje mi się że pojedyńczy tom był tańszy.
2 nie kupuje komiksów powyżej ceny okładkowej, jak coś jest oop w polsce to zazwyczaj można kupić po angielsku taniej albo czekać cierpliwie aż ktoś w ludzkiej cenie wystawi.
3 Nie grzeją mnie autografy więc nie mam żadnego takiego komiksu.
4 1700zł na raz z azylu komiksu (6 omniaków + dodatki), a licząc łącznie parę zamówień blisko siebie w święta dwa lata temu w azylu wydałem koło 3-4k, nie mam pojęcia jak to się stało :P. Z komiksów pl chyba ostatnie zamówienie w smyku (niby parę ale rozbite żeby wyszło taniej) jakieś 1400.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline roble

Odp: Ile można zapłacić za komiks?
« Odpowiedź #79 dnia: Pt, 28 Sierpień 2020, 20:02:24 »
Na tym forum są osoby wydające 1500 miesięcznie na komiksy i kupujące wszystkie kolejne wydania tego samego, tylko jeszcze się nie odezwały.


Hmm.. Ciekawy temat.. :)
Dam 200% ceny okladkowej za zemstę hrabiego skarbka z 2010roku w dobrym stanie..
A nawet 300% jak ktoś ma w folii..

Offline JanJ

Odp: Ile można zapłacić za komiks?
« Odpowiedź #80 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 11:43:59 »
Hmm.. Ciekawy temat.. :)
Dam 200% ceny okladkowej za zemstę hrabiego skarbka z 2010roku w dobrym stanie..
A nawet 300% jak ktoś ma w folii..

Z ciekawości - a czemu wolisz kupić stare wydanie? Wg mnie nowsze jest tańsze i lepiej wydane (większy format, lepsza okładka i grzbiet, więcej stron)

Offline starcek

Odp: Ile można zapłacić za komiks?
« Odpowiedź #81 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 13:03:44 »
Hmm.. Ciekawy temat.. :)
Dam 200% ceny okladkowej za zemstę hrabiego skarbka z 2010roku w dobrym stanie..
A nawet 300% jak ktoś ma w folii..

To wydane w kolekcji GR? Jeśli miało jedno wydanie, to ja mam w folii. :-D Nie zdecydowałem sie na otworzenie, po tym jak na wcześniejszym Rosiński złożył autograf.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline roble

Odp: Ile można zapłacić za komiks?
« Odpowiedź #82 dnia: So, 29 Sierpień 2020, 20:22:08 »
JanJ nowe wydanie też oczywiście posiadam. lubię poprostu starsze wiekowe rzeczy, przykładowo posiadam też w dobrym stanie junaka z koszem, wske, shlke, poszukuje teraz wfmki..   :)
Starcek, serio mówisz? Podeślij mi zdjęcia, na ta chwilę daje Ci 225zl..  :)