Autor Wątek: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania  (Przeczytany 31138 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #180 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 16:30:44 »
Oczywiście mam nadzieję, że faktycznie będzie to Delano oraz Carey...

Ja bym prędzej spodziewał się Carey'a, oraz Delano 8) Chodzi mi o kolejność: Urban Comics wydało już całego Carey'a, a Delano dopiero zaczęli wydawać w zeszłym roku.

Offline asx76

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #181 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 17:14:52 »
Ja bym prędzej spodziewał się Carey'a, oraz Delano 8) Chodzi mi o kolejność: Urban Comics wydało już całego Carey'a, a Delano dopiero zaczęli wydawać w zeszłym roku.

Grunt aby obaj byli - kolejność nie ma znaczenia! <3

Offline Buc

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #182 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 09:36:16 »
Ja bym prędzej spodziewał się Carey'a, oraz Delano 8) Chodzi mi o kolejność: Urban Comics wydało już całego Carey'a, a Delano dopiero zaczęli wydawać w zeszłym roku.

Mam nadzieję, że Egmont nie odpuści i w tym miejscu zastanawia mnie jaka jest popularność Johna w Polsce i czy sprzedaż jest satysfakcjonująca. Mając na uwadze fakt, że zaczęli od Azzarello, który delikatnie rzecz ujmując jest średnio reprezentatywny dla całej serii, zastanawiam się czy nie wystraszyli nim potencjalnych kupujących.   

Offline carnivale

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #183 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 10:14:51 »
Mi się bardzo podobał run Azzarello i jak słucham, że inne runy przedstawiają bohatera inaczej to odpuściłem Ennisa.

JanT

  • Gość
Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #184 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 10:19:20 »
Ale inaczej przecież nie znaczy gorzej. Może ci się podobać jeszcze bardziej :)

Offline carnivale

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #185 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:02:41 »
Być może. Z tego co piszecie to chyba runy Delano i Careya są najbardziej reprezentatywne dla tej postaci i na te runy poczekam. Wtedy jak się wkręcę dokupie pozostałych.

Offline gashu

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #186 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:47:23 »
Jeśli chodzi o Ennisa, to przyznaję, że czytałem tylko pierwszy tom wydany ostatnio w Polsce. Wydaję mi się jednak, że jest on naturalną kontynuacją runu Delano, z którym miałem przyjemność zapoznać się kilka lat temu.

Nie jest tak, że Ennis zmienia jakoś o 100% charakter postaci lub sposób opowiadania historii.
Moim zdaniem szkoda byłoby odpuszczać, bo to bardzo dobry komiks jest! :)

Offline asx76

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #187 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 12:49:18 »
Być może. Z tego co piszecie to chyba runy Delano i Careya są najbardziej reprezentatywne dla tej postaci i na te runy poczekam. Wtedy jak się wkręcę dokupie pozostałych.

Panie, kupuj Pan jak najszybciej, bo każdy sprzedany egz. się liczy! :) A poza tym gdy się wyczerpie nakład któregoś tomu, to można zostać z rączką w... ;)

Offline Buc

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #188 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 14:56:48 »
Mi się bardzo podobał run Azzarello i jak słucham, że inne runy przedstawiają bohatera inaczej to odpuściłem Ennisa.

Unikając niedomówień, nie twierdzę, że run Azzarello jest słaby, co to to nie ale problem z nim jest taki, że jest zwyczajnie najmniej reprezentatywny w kwestii klimatu, postaci bohatera, specyficznego nastroju jaki towarzyszy serii jako całości. Mimo wszystko to ciekawa interpretacja postaci i dobrze ją znać.

Offline poxi

Odp: Spotkanie z Wydawnictwem Egmont - Tomasz Kołodziejczak. Pytania
« Odpowiedź #189 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 16:50:42 »
W piątek o 18.00 TK będzie gościem w programie dotyczącym planszówek. Leci na żywo. Link:
Może znajdą czas na 3 pytania od komiksiarzy.