Autor Wątek: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12  (Przeczytany 58644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kierpic

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1245 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 16:17:15 »
Fanfary!
W tle gra muzyczka i wjeżdża podium autorstwa srogina(!), a na nim zwycięzcy!



Tabela generalna.
25 pkt - Leyek [zw. Etapu II]
21 pkt - Lyricstof [zw. Etapu I]
14 pkt – Toranga [zw. Etapu III]


11 pkt - ukaszm84
11 pkt – Edgar
9 pkt - Remy LeBeau
9 pkt - Jaxx [mod.]
8 pkt – Rodrigues
7 pkt – muaddib
7 pkt - kierpic [mod.]
6 pkt - vision2001
6 pkt – kubisz
6 pkt – Motyl
6 pkt – HaVoK
4 pkt - Necr09
4 pkt – Death
4 pkt - srogin [mod.]
3 pkt – pokia
2 pkt – starcek
2 pkt - death_bird
2 pkt - laf
1 pkt – roble
1 pkt – JonasCrow
1 pkt - LukCook

Ze swojej strony gratuluję 4 zwycięzcom (oficjalnie HaVoK musi poczekać jeszcze 48 godzin) i wszystkim uczestnikom!

Leyek, pięknie rozegrany konkurs, finiszowałeś we właściwym momencie i zgarniasz 3 nagrody, w tym za najszybciej odgadniętą zagadkę w konkursie! Smerfnie!

Lyricstof, błyskawiczna wygrana w Etapie I uśpiła Twoją czujność (co to było za tempo!). 2 nagrody lądują u Ciebie, Dylanie!

Toranga, podziwiam Twoją wolę walki, nie jeden by już zwątpił. Można powiedzieć, że Remy to Twoje przekleństwo, ale tym razem musiał uznać Twoją wyższość. Przytulasz 2 nagrody. Avatar wjechał u Ciebie za późno, zostaje Tobie głowa konia, ale jak to powiedział srogin, „konie wszyscy lubią - w konkursie też się wszyscy lubimy”.

HaVoK, świetne zdjęcie, niczym z nagród World Press Photo i ostatnia z nagród zasłużenie ląduje u Ciebie!

ukaszm84

  • Gość
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1246 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 16:19:24 »
Przytulasz 2 nagrody. Avatar wjechał u Ciebie za późno, zostaje Tobie głowa konia

Dobrze, że nie plecy konia ;)

Offline Edgar

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1247 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 16:56:56 »
Gratuluję, Toranga! Bardzo intensywna końcówka, nie mogłeś się wstrzelić w ten dziesiąty punkt, ale w końcu się udało!
Nie do końca żartowałem, mówiąc, że chciałbym, aby ten konkurs już się skończył. Dopóki tliła się nadzieja na to trzecie miejsce, to poświęcałem się szukaniu kadrów bez reszty. W końcu nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. :)

Offline Leyek

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1248 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 18:25:46 »
Człowiek wróci z grzybów, a tu takie uhonorowanie trudów konkursu (graficzne podium) :)

Gratki @Toranga - cieszę się tym bardziej, że motywowałem Cię do walki w tym etapie (tym samym przypisuję sobie 1/100 Twoich zasług :) )
Gratulacje @Lyricstof za rywalizację i motywację do walki.
Gratulacje @laf za 2 punkty, czekałem, aż zdobędziesz ten 1, a Ty na koniec "dałeś do pieca"
Super tydzień @Remy, jakbyś zaczął od początku to pewnie tym tylko oglądał Twoje plecy.
No i gratulacje pozostałym za wszystkie zdobyte punkty.

No i najważniejsze podziękowania dla moderatorów za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem :), statystyki itd.

Do zobaczenia niedługo, już zacząłem ogarniać nagrody na kolejną edycję :)

Offline kubisz

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1249 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 19:34:46 »
Fajnie się grało. Tak po prostu... no fajnie :) Dzięki i gratulacje dla wszystkich.

Offline muaddib

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1250 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 20:14:16 »
@Leyek, @Lyricstof, @Toranga, @HaVoK gratulacje!!! Piękna walka, emocje do samego końca!
@srogin podium <3

Offline HaVoK

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1251 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 21:59:07 »
Gratuluje wszystkim graczom. Panowie zrobiliście świetne zmiany w regulaminie, dzięki którym konkurs stał się dużo atrakcyjniejszy i przystępniejszy dla innych graczy. I choć zaznaczałem mój udział tylko symbolicznie, to te symboliczne punkciki dały mi dużo frajdy. Jednak dalej z uporem maniaka twierdzę, że osoba odgadująca komiks po pierwszym kadrze powinna być premiowana dodatkowymi punktami.

1. zagadka odgadnięta po pierwszym kadrze - trzy punkty
2.zagadka odgadnięta po pierwszej podpowiedzi - dwa punkty
3. zagadka odgadnięta po drugiej podpowiedzi - jeden punkt.

Myślę, że to urozmaiciłoby rozgrywkę, ale też wykluczyłoby takie kosmicznie niecelne strzelanie.

Co do mojego kadru z lajkami - mam nadzieję, że ktoś dzięki temu sięgnie po "Ariola", jeżeli nie dla siebie, to dla swoich/cudzych dzieci. A gratulacje przyjmę, jak miną te regulaminowe godziny:)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1252 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 22:02:50 »
Gratuluje wszystkim graczom. Panowie zrobiliście świetne zmiany w regulaminie, dzięki którym konkurs stał się dużo atrakcyjniejszy i przystępniejszy dla innych graczy. I choć zaznaczałem mój udział tylko symbolicznie, to te symboliczne punkciki dały mi dużo frajdy. Jednak dalej z uporem maniaka twierdzę, że osoba odgadująca komiks po pierwszym kadrze powinna być premiowana dodatkowymi punktami.

1. zagadka odgadnięta po pierwszym kadrze - trzy punkty
2.zagadka odgadnięta po pierwszej podpowiedzi - dwa punkty
3. zagadka odgadnięta po drugiej podpowiedzi - jeden punkt.

Myślę, że to urozmaiciłoby rozgrywkę, ale też wykluczyłoby takie kosmicznie niecelne strzelanie.

Co do mojego kadru z lajkami - mam nadzieję, że ktoś dzięki temu sięgnie po "Ariola", jeżeli nie dla siebie, to dla swoich/cudzych dzieci. A gratulacje przyjmę, jak miną te regulaminowe godziny:)

Ale to mogłoby niektórych graczy zachęcać do bardzo szybkiego wrzucania podpowiedzi, jedna po drugiej, żeby konkurenci zdobyli jak najmniej punktów. I byłoby to zgodne z regulaminem, więc nawet nie byłoby w tym nic nie fair.

Offline HaVoK

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1253 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 22:08:02 »
Wydaje mi się, że koleżeństwo na to by nie pozwoliło, ale oczywiście masz racje, taka możliwość istnieje, lecz takiej sytuacji też można by zaradzić regulaminem, np: Pierwsza podpowiedź może nastąpić po 6 godzinach.


PS, albo inaczej.

Nagroda specjalna, laur zwycięscy, czy szacunek dla tego, kto odgadnie najwięcej zagadek po pierwszym kadrze.

« Ostatnia zmiana: Pt, 07 Październik 2022, 22:10:11 wysłana przez HaVoK »

Offline death_bird

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1254 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 22:15:21 »
Fajnie się grało. Tak po prostu... no fajnie :)

"Fajnie"? Dla Ciebie to jest "fajnie"?  :o
Więzi rodzinne ulegają rozluźnieniu, etaty leżą odłogiem, psy nie mogą się doprosić spaceru, ludzie fiksują analizując każdy piksel i kąt padania cienia na zdjęciu i to wg Ciebie miałoby być "fajnie"?  >:(
Ten konkurs to zło.  8)
I pisze to ktoś dla kogo to nie jest konkurs wiedzy tylko czysta loteria.  ;) To w jakim stanie muszą być ci wszyscy, którzy mają wiedzę i grają profesjonalnie.  ;D

P.S. Z tą modyfikacją punktowania to przesada, ale uznanie dla tego kto odpowie na największą liczbę pierwszych kadrów jak najbardziej na miejscu. Moderacja mogłaby nawet piwo takiemu sokolemu oku wysłać. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline kubisz

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1255 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 22:30:15 »
Rodzina wyrozumiała, psa nie mam, w robocie też się da grać... No i fajnie ;)

Offline death_bird

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1256 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 22:40:59 »
Najwyraźniej potwierdzasz regułę jako ten... no... wyjątek!  ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Toranga

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1257 dnia: Pt, 07 Październik 2022, 22:45:54 »
Dziękuję wszystkim  uczestnikom za wspólną zabawę.
Zwłaszcza moderatorom za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem zabawy i zaproponowanie nowej (jak się okazało bardzo udanej) odsłony konkursu.

srogin
To podium to jest przeogień 🔥🔥🔥
Głową konia "it's beautiful"!
You da Man 🤜🤛

Wielkie dzięki wszystkim, którzy zagrzewali mnie do boju!
Leyek, Jaxx, kierpic, Edgar, Lyricstof, a zwłaszcza Remy! Beż Was bym tego wyniku nie wykręcił. Dziękówa!

No i oczywiście gratulacje dla lepszych ode mnie:
Leyek - Szacun! Pozamiatałeś w tej edycji (chyba się nie mylę, że to Twój najlepszy rezultat). Drugi etap to była życiowa forma 💪Poczułem się zdeklasowany, zwłaszcza, że w poprzednich edycjach zwykle walczyliśmy o miejsca na liście. 👏👏👏

Lyricstof - Wielki brawa dla Ciebie. W pierwszym etapie byłeś bezkonkurencyjny. 👏👏👏 Nie piszę o zdeklasowaniu mnie, bo zawsze byłeś w czołówce konkursu, więc to że byłem gorszy zupełnienie nie zaskoczyło. 😉

Będzie mi bardzo miło moderować razem z Wami następną edycję.

Remy LeBeau - Chapeau bas! To była wspaniała końcówka (choć przyprawiła mnie o niejeden bol głowy i siwy włos). Poczułem się zdeklasowany po raz drugi, a uratowało mnie tylko to, że miałem już punkty nazbierane wcześniej.

HaVoK - Gratki i dzięki za podsunięcie Ariola. Na bank wkrótce do mnie zawita.

No i biorąc to wszystko pod uwagę i tak udało mi się stanąć na podium. WoW!



PS Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. Nie było to celowe.

Offline Motyl

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1258 dnia: So, 08 Październik 2022, 14:39:31 »
Gratulacje dla zwycięzców, zwłaszcza dla Torangi za heroiczną walkę o ten ostatni punkt :) oraz podziękowania dla pozostałych uczestników za emocjonującą rywalizację!

Offline laf

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 12
« Odpowiedź #1259 dnia: Pn, 10 Październik 2022, 08:40:56 »
To i ja wrzucę swoje trzy grosze.

Przede wszystkim serdeczne gratki dla wszystkich odgadywaczy, to dzięki Wam ten konkurs jest tak emocjonujący, a atmosfera zajebista  :D. @Leyek, @Lyricstof, @Toranga - Wasza wiedza jest porażająca jak promienie Shockera  :)


Z moich szumnych zapowiedzi moderowania kolejnego konkursu wyszły nici, ale jako że zdecydowaną większość zagadek odgaduję w pracy, to nie mam możliwości wertowania swoich przepastnych zbiorów. Chociaż i tak większości tytułów, które zadajecie nie miałem nawet w ręku, a o części nawet nie słyszałem  ;). Tak więc ta zapowiedź była z góry skazana na porażkę. Ale i tak jestem ukontentowany z ostatecznego wyniku, bo 2 zdobyte punkty to 100% wzrost w stosunku do poprzedniego konkursu. Idę z duchem czasu - jestem jak inflacja  ;D