Autor Wątek: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!  (Przeczytany 55419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Toranga

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1005 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 01:02:02 »
Dziękuję wszystkim za wspólną grę, a moderatorom za nadzór nad naszą zabawą.
Gratulacje dla zwycięzców, a zwłaszcza dla muaddiba za pierwsze miejsce. 💪
Trzymajcie się!
Najwyższy czas odpocząć i poczytać jakieś komiksy. 😉

Offline vision2001

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1006 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 01:49:42 »
Dziękuję Wszystkim za piękną grę.

Końcówka pełna emocji, ze zwycięzcami, którzy, by zdobyć punkty, naprawdę często szli na złamanie karku.
Podziwiam zapał osób, którym (tym razem) nie udało się stanąć na podium i dziękuję osobom, które stanęły do walki na ostatniej prostej i przystąpili do gry nawet w ostatnich dniach. Fajnie tutaj zamieszaliście i odwlekliście w czasie zakończenie zabawy :)
 
Dziękuję kierpicowi oraz Jaxxowi za moderowanie, zaufanie i rozkminy dotyczące tematów łatwych i trudnych. W tym czasie odpoczynku (od gry) miałem wreszcie możliwość łyknięcia większej ilości tytułów, które to się czytało raz bardzo przyjemnie, a innym razem po prostu sam się dziwiłem, że czytam tak słaby tytuł... [dokupiłem ostatni tom, spin-off, Szóstego rewolweru i już jako jedyny czeka w kolejce do przeczytania - pozostałe części chyba pochłonąłem w ciągu ostatniego tygodnia i czekam na kontynuację!]

W całej zabawie nie obyło się od emocji (nie tylko związanych z samą grą), ale tak bywa i podsumowując całość naprawdę fajnie oglądało się Wasze zmagania.

sroginowi gratuluję kolejnych nieprzespanych nocy :) 3maj się dzielnie i znajdź czas na czytanie! :)

Już na sam koniec raz jeszcze chcę podziękować Arkowi za ufundowanie nagród. Sporo łącznie ich było i w tej edycji do zwycięzców lecą ostatnie sztuki.

Pamiętajcie, by czytać inne pozycje od fundatora nagród.

Jakby ktoś jeszcze nie znał Studia, to może sobie zajrzeć np. tutaj: https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/studio-lain i wybrać tytuł dla siebie.


Nawet jeśli w niedalekiej przyszłości nie będzie żadnych fantów do zgarnięcia, to na pewno zabawa będzie przynajmniej tak emocjonująca i wciągająca jak w tej i w poprzednich turach.

Offline kubisz

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1007 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 09:44:32 »
Co prawda tylko śladowo uczestniczyłem w konkursie, ale dziękuję za przyjemne doznania kadrowo-komiksowe :) Gratulacje dla [1 zw.], [2 zw.], [3 zw.] i wszystkich pozostałych.

Offline Rodrigues

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1008 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 10:22:26 »
Ja również dziękuję wszystkim za grę :). To była moja pierwsza edycja w pełnym wymiarze godzinowym (czyli zagrana i śledzona od pierwszej do ostatniej zagadki) :P. Konkurs był dla mnie niesamowicie intensywny i przepełniony masą wrażeń - od irytacji, że nie jestem w stanie czegoś odgadnąć, po radość, że jednak udało się coś zgadnąć. Zawsze była nadzieja, że znajdzie się odpowiedź wertując tony papieru i odmęty internetu. Człowiek się zrywa z rana bo w nocy mu się przyśniło, że to zagadka z 2 tomu a nie z 1 jak się wydawało jeszcze wczoraj :D. Ogólnie dużo adrenaliny. Polecam wszystkim :)

P.S.
Z tego co zauważyłem to pojawiło się 3 zupełnie nowych graczy którzy zgarnęli po 1 punkciku: elitarnyy, adamarluk, Tcoldmeat. Pamiętajcie chłopaki, że zaczynałem tak samo w 9 edycji, więc wszystko przed Wami ;)

Offline death_bird

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1009 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 11:03:29 »
Gratulacje dla wszystkich moli komiksowych. Gdzie Wy mieścicie te wszystkie tomiszcza i (przede wszystkim) jak Wam się te obrazki w głowach układają to nie mam pojęcia.  ;D

@Jaxx - podium rewelacyjne.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Edgar

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1010 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 11:17:38 »
Przede wszystkim gratulacje dla naszych trzech zwycięzców. Do końca nic nie było oczywiste. Kandydatów do podium było kilku.
Czekam na statystyki. Pod względem ilości uczestników było bardzo dobrze, być może rekordowo.
Dla mnie to był najlepszy punktowo konkurs i moje zapowiedzi, że wygram edycję nr 20 są nadal aktualne. :)
I jeszcze słowo o regulaminie. Według mnie koncepcja dwuetapowa się sprawdziła. To między innymi dzięki tej zmianie mieliśmy emocje do końca i wyrównaną stawkę. A i tak prawie cała czołówka to gracze, którzy zaczęli od drugiej tury.
Świetnie się bawiłem, ale z przyjemnością trochę odsapnę od konkursu. Jak zwykle trenując jednak do kolejnej edycji.  ;)

Offline Rafa

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1011 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 12:36:14 »
Gratulacje! Poziom mistrzowski!

Offline kierpic

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1012 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 13:07:54 »
Gratuluję wszystkim pięciu zwycięzcom!

Myślę że konkurs nie był nudny. Było grożenie palcyma przez moderatorów (dzięki Jaxx, dzięki vision), trochę obrażania, odbrażania, niezapomniany rebus od Leyka i w końcu wesoły finał.
Urodziło się również co najmniej jedno dziecko, brawo sroginie! Podejrzewam, że dziewczynkę nazwiesz Akwarelka ;)

Nawet jeśli w niedalekiej przyszłości nie będzie żadnych fantów do zgarnięcia, to na pewno zabawa będzie przynajmniej tak emocjonująca i wciągająca jak w tej i w poprzednich turach.
Żeby nikt się nie martwił, fanty na pewno będą ;)

Czekam na statystyki. Pod względem ilości uczestników było bardzo dobrze, być może rekordowo.
Dla mnie to był najlepszy punktowo konkurs i moje zapowiedzi, że wygram edycję nr 20 są nadal aktualne. :)
Gratuluję zdobycia 9 punktów! Czekam na Twoją wygraną.
Myślę, że jeszcze jakieś statystyki wjadą ;)

P.S.
Z tego co zauważyłem to pojawiło się 3 zupełnie nowych graczy którzy zgarnęli po 1 punkciku: elitarnyy, adamarluk, Tcoldmeat. Pamiętajcie chłopaki, że zaczynałem tak samo w 9 edycji, więc wszystko przed Wami ;)
Celna uwaga!

Jest też zawodnik, możliwe że najbardziej pozytywnie zakręcony w tej edycji, który nie zdobył do tej pory żadnego punktu ale, jak wspominał Jaxx, wielokrotnie próbował.
To @laf.
Dlatego na zakończenie konkursu i zarazem koniec roku, proszę żeby @laf umieścił tutaj swoją zagadkę.
Taką dla wszystkich chętnych. Myślę, że będzie to znakomita okazja, żeby mu podziękować za udział.

Pozwolę sobie napisać za wszystkich grających, @laf czekamy!
« Ostatnia zmiana: Pt, 31 Grudzień 2021, 13:15:27 wysłana przez kierpic »

Offline Rodrigues

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1013 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 13:22:49 »
Jest też zawodnik, możliwe że najbardziej pozytywnie zakręcony w tej edycji, który nie zdobył do tej pory żadnego punktu ale, jak wspominał Jaxx, wielokrotnie próbował.
To @laf.
Dlatego na zakończenie konkursu i zarazem koniec roku, proszę żeby @laf umieścił tutaj swoją zagadkę.
Taką dla wszystkich chętnych. Myślę, że będzie to znakomita okazja, żeby mu podziękować za udział.

Pozwolę sobie napisać za wszystkich grających, @laf czekamy!

Dokładnie. Laf gratulacje za wytrwałość  :) ;)
« Ostatnia zmiana: Pt, 31 Grudzień 2021, 13:27:01 wysłana przez Rodrigues »

Offline laf

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1014 dnia: So, 01 Styczeń 2022, 18:58:51 »
Dzięki Wam wszystkim za docenienie mojej postawy i ciekawą inicjatywę, ale niestety muszę odpuścić sobie tą zagadkę. Jestem w miejscu bez dostępu do swoich komiksowych zbiorów, więc ze zdjęcia nici ☹️. A szkoda, bo była to faktycznie jedyna i niepowtarzalna okazja 😭
No chyba że poczekacie i spróbuję coś ogarnąć w poniedziałek 😊
P S. Ode mnie też olbrzymie gratulacje dla zwycięzców 🎉🍾. Czy ta edycja nie była przypadkiem rekordowa pod względem punktujących osób?

Offline kierpic

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1015 dnia: So, 01 Styczeń 2022, 19:04:13 »
Jasne że poczekamy do poniedziałku. Gdzieś nam się śpieszy? I przy okazji, będzie to pierwsza zagadka w 2022 roku!

A co do ilości punktujących osób, zapraszam za kilkanaście minut do wątku z komentarzami ;)

Offline laf

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1016 dnia: Pn, 03 Styczeń 2022, 08:05:02 »
Jasne że poczekamy do poniedziałku. Gdzieś nam się śpieszy? I przy okazji, będzie to pierwsza zagadka w 2022 roku!

Słowo się rzekło (tudzież "napisało") i poniżej zadaję pierwszą zagadkę w nowym 2022 roku.

Kadr jest dosyć prosty do odgadnięcia, ale chciałem żeby to była zagadka z ostatniego przeczytanego przeze mnie komiksu w zeszłym roku. Tak więc kto pierwszy ten lepszy!!!  :D


Offline laf

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1017 dnia: Pn, 03 Styczeń 2022, 10:59:53 »
Ee, ale serio!? Nikt nic  :o Czyżbyście się jeszcze nie obudzili po noworocznym ... obżarstwie?

Podpowiedź 1:
Tak, to jest ten sam stary dobry śmiech, tylko w nowym wydaniu.

@ukaszm84, niestety nie
@death_bird, też nie
« Ostatnia zmiana: Pn, 03 Styczeń 2022, 11:44:39 wysłana przez laf »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1018 dnia: Pn, 03 Styczeń 2022, 11:04:46 »
Batman Death Metal 2?

Offline death_bird

Odp: Z jakiego komiksu jest ten kadr? Edycja 10!
« Odpowiedź #1019 dnia: Pn, 03 Styczeń 2022, 11:42:24 »
Dobra. To nie jest na serio to mogę raz strzelić: "Joker. Zabójczy uśmiech".
?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".