Autor Wątek: Wznowienia i integrale  (Przeczytany 14347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jotkwadrat

Odp: Wznowienia i integrale
« Odpowiedź #45 dnia: So, 11 Maj 2019, 23:19:04 »
Akurat w przypadku KiK jestem bardzo przywiązany do oryginalnej formy wydania. Konkretne tomy kojarzą mi się z układem pionowym lub poziomym, z kolorem lub formatem czarno-żółtym.
Wydanie Wojów Mirmiła i Rozprawy z Dajmiechem w trzech tomach w pionie jakoś mi się gryzie.

Tak samo zupełnie nie przemawia do mnie idea integrala KiK. Jakoś akurat do tego tytułu nie pasuje.

Na szczęście mam wszystko w starych dobrych wydaniach.

Offline burberry

Odp: Wznowienia i integrale
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 15 Kwiecień 2022, 09:48:20 »
Odkopię temat trochę, sory.

A więc na mojej liście były Opowieści Szeherezady, które ostatnio kupiłem za 80 zł :D (po prostu chciałem mieć), a Toppi będzie wydawany w kolekcji w Polsce - super, życzenie się spełniło.

Kolejnym życzeniem byłoby wznowienie komiksów Adlera i Piątkowskiego - szkoda, że nikt się jeszcze o to nie pokusił, przydałyby się integrale 48 stron i całej reszty. Czy wiecie może, czy ktoś ma takie plany, choćby odległe?  :D

Offline holcman

Odp: Wznowienia i integrale
« Odpowiedź #47 dnia: Pt, 15 Kwiecień 2022, 10:17:41 »
Kolejnym życzeniem byłoby wznowienie komiksów Adlera i Piątkowskiego - szkoda, że nikt się jeszcze o to nie pokusił, przydałyby się integrale 48 stron i całej reszty. Czy wiecie może, czy ktoś ma takie plany, choćby odległe?  :D

Mogę tylko powiedzieć, że autorzy nie pałają entuzjazmem do pomysłu. Przynajmniej na razie :-)

Online Takesh

Odp: Wznowienia i integrale
« Odpowiedź #48 dnia: Pt, 15 Kwiecień 2022, 10:28:24 »
Jak nie pałają entuzjazmem, to może ich entuzjazmem trzeba zapałow...zapałajić? 😉

Offline misiokles

Odp: Wznowienia i integrale
« Odpowiedź #49 dnia: Pt, 15 Kwiecień 2022, 11:23:56 »
Gdzieś obiła mi się wiadomość, że ilość pracy włożona w prace nad intergalami (zbieranie, skanowanie, retusz) jest niewspółmierna do sprzedaży polskich komiksów, więc może kiedyś ale raczej są zarobieni.

Offline burberry

Odp: Wznowienia i integrale
« Odpowiedź #50 dnia: Pt, 15 Kwiecień 2022, 13:06:50 »
Nie muszą być integrale, moga być nawet solidne wydania solowych albumów, nie widzę problemu. Problemem dla mnie są na tyle rozpadające się wydania Mandragory, że aż boję się przeczytać to jeszcze raz po tych wielu latach  :P

Dla mnie nie wszystko musi być w integralach
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Kwiecień 2022, 13:32:21 wysłana przez burberry »