Autor Wątek: Wypożyczanie komiksów z biblioteki  (Przeczytany 9881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online LukCook

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 30 Sierpień 2022, 19:56:15 »
Przy okazji odchudzenia półek, oddałem do biblioteki nr. 125 w Warszawie, poniższy zestaw. Jeżeli ktoś chce pożyczyć to zostaną w tej bibliotece.

(Marvel Now zasłonięte przez Mangę to All New X-Men 1-7, Dzieci Atomu, Proces Jean Grey i 4ty tom Thora Aarona)


Offline laf

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 31 Sierpień 2022, 08:09:49 »
Przy okazji odchudzenia półek, oddałem do biblioteki nr. 125 w Warszawie, poniższy zestaw.
Świetna inicjatywa! Gratki za decyzję!  :)

Offline perek82

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 31 Sierpień 2022, 09:16:58 »
Ja się niedawno zapisałem do Biblioteki na Woli. Na razie wypożyczam rzeczy z najbliższej filii - są 2 regały po trochę wszystkiego. Parę rzeczy jeszcze doczytam i będę musiał się przerzucić na filię przy Solidarności - tam jest dedykowana jednostka komiksowa. Większe rzeczy są dostępne w czytelni.
Katalog jest trochę zabałaganiony, trzeba kombinować z wyszukiwaniem i eksport do pliku działa słabo, ale za to są okładki dostępne. Szybko się przegląda.

Dzisiaj idę szukać Comanche, bo niby dostępne 10 tomów, ale pierwszych trzech na półce nie ma.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Online LukCook

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #33 dnia: Śr, 31 Sierpień 2022, 09:43:01 »
Świetna inicjatywa! Gratki za decyzję!  :)

Dziękuję  :) Z tego co dowiedziałem się na miejscu - poprzednie tytuły, które oddałem są często wypożyczane. Bardzo mnie to cieszy i motywuje do dalszego przekazywania komiksów.

Offline donKamillo92

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #34 dnia: Śr, 31 Sierpień 2022, 12:24:53 »
Orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja w Rzeszowie? Przeglądałem katalog online i albo bardzo mało pozycji komiksowych albo ciężko je wyszukać.

Offline marcinp

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #35 dnia: Śr, 31 Sierpień 2022, 13:51:47 »
Na Solidarności faktycznie jest sporo. Mam wrażenie że porządek jest i 99% można wypożyczyć. Ja polecam jeszcze na ludowej 4(mokotów). Niestety od kiedy jeden bibliotekarz odszedł skończyły są intensywne zapełnianie pólkami komiksami ale mają tam całkiem pokaźną bazę.  Coś tam wrzucam od siebie ale nie na taką skale co lukCook

Offline PJP

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 31 Sierpień 2022, 18:08:19 »
Orientuje się ktoś może jak wygląda sytuacja w Rzeszowie? Przeglądałem katalog online i albo bardzo mało pozycji komiksowych albo ciężko je wyszukać.
Powinni stworzyć kolekcję albo oznaczyć całość, byłoby łatwiej do szukania ;)
https://katalog.rzeszow-wimbp.sowa.pl/sowacgi.php?KatID=0&typ=repl&plnk=q__%2A&sort=bydate&view=1&fform=Komiksy%20i%20ksi%C4%85%C5%BCki%20obrazkowe

Offline perek82

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 31 Sierpień 2022, 21:21:07 »
Dzisiaj w bibliotece zniszczyłem jeden z tomów Skalpa. Gdzieś mi jakoś wypadł jak zdejmowałem z górnej półki. Zobowiązałem się odkupić winy i coś sprezentować bibliotece😀
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline burberry

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #38 dnia: Cz, 01 Wrzesień 2022, 13:05:08 »
Mam trochę komiksów, których raczej sprzedać mi się nie uda (nie tylko semici i zeszyty), i już dłuższy czas zastanawiam się nad sprezentowaniem ich bibliotece. Może to właściwy moment, żeby zrobić trochę porządków.

Offline chch

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #39 dnia: Cz, 01 Wrzesień 2022, 18:55:38 »
Jeśli czyta to forum czytelnik, który wypożyczył kilka miesięcy temu trzeci tom Araba Przyszłości z biblioteki nr LIV przy ul. Ludowej 4 w Warszawie (Mokotów) to będę wdzięczny za oddanie komiksu. Przeczytałem pierwsze dwa tomy i z chęcią zapoznam się z trzecim.
Dziękuję.

Offline Darth_Simon

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #40 dnia: Cz, 01 Wrzesień 2022, 23:20:50 »
Jakby kogoś interesowało to w Dąbrowie Górniczej też jest nieźle zaopatrzona biblioteka, np. Filia nr 3 przy ul. Wybickiego.

Mają np. całą serię Skalp.

Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline mandioca

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 00:34:29 »
@Mandioca właśnie rozpoczyna akcję przekazania do bibliotek 500 szt. komiksów.
Zależy nam szczególnie na mniejszych miastach.

Nie mam technicznych możliwości organizacji wysyłki zatem odbiór osobisty podczas JTK w Warszawie, MFKiG w Łodzi i MTK w Krakowie.
« Ostatnia zmiana: Pt, 02 Wrzesień 2022, 00:36:25 wysłana przez mandioca »

Offline volker

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 07:45:14 »
Brawo Mandioca! To przykład dla innych. Chwała Wam za to, że nie zapominacie o mniejszych miastach.

Online nori

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 08:04:17 »
Może głupie, bo niby duże miasto, i bibliotek od groma, ale odwiedziłem ostatnio trzy, i komiksów było tyle co kot napłakał. Które biblioteki polecacie w Krakowie?
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Online OokamiG

Odp: Wypożyczanie komiksów z biblioteki
« Odpowiedź #44 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 08:23:21 »
Arteteka.