Autor Wątek: Wydawnictwo Marginesy  (Przeczytany 40932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 18:54:13 »
Na gildii już są z rabatem 30% https://www.gildia.pl/szukaj/wydawnictwo/marginesy Myślałem że może być mniejszy przy takich cenach.
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Marzec 2019, 19:15:57 wysłana przez JanT »

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 18:54:56 »
Ceny super, kolejni którzy mają lepsze ceny niż NSC. :-*
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Grzmichuj

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 19:13:05 »
ugh, dobór tytułów konsekwentny, przyznam że tworzą spójny wizerunek, taki edukacyjno-biograficzny. I to chyba jedyna pozytywna rzecz, którą można w tej chwili powiedzieć.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 19:54:19 »
Nie ma lateksu i laserow ...tematyka najbardziej zbliżona do Kultury Gniewu , Timofa , i nieodżałowanego Wydawnictwa Komiksowego. Dla mnie IDEALNIE :)

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 20:24:13 »
Ceny świetne, szkoda trochę tych twardych okładek - ale może to będzie taka cieńsza, książkowa twarda oprawa. Oprócz feministycznego pewnie sprawdzę na początek wszystko.

Offline moai

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 20:28:11 »
ale może to będzie taka cieńsza, książkowa twarda oprawa.
Oprawa zintegorwana? Oby nie, strasznie jej nie lubie :D Tez wolabym na miekko np. ze skrzydelkami.

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 21:24:04 »
@moai Miałem na myśli coś takiego jak poniżej. To chyba nie jest zintegrowana tylko normalna twarda jaką stosuje się w książkach. O dobrą połowę cieńsza niż twarda z komiksów. Podobna chyba była przy starszych wydaniach Disneya - Rosa, Barks, Rios itd. od Egmontu. Przy A4 pewnie by się nie do końca sprawdziła, ale Neurokomiks i Tetris wydaje się, że format będzie mniejszy.



EDIT:
Neurokomiks - 145x210
Artemizja - 198x263
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Marzec 2019, 21:46:07 wysłana przez Leyek »

Offline wonap

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 20 Marzec 2019, 22:21:05 »
Może trafią na forum i sie poprawią na przyszłość:)

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 21:54:32 »
Dłuży mi się czekanie na komiks o Audubonie, więc z nudów spytam - jak tam "Neurokomiks"? Jakie wrażenia po lekturze? Z "Artemizji"zrezygnowałem, a nad tym jeszcze się zastanawiam...
,, - Eeeeech.''

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #24 dnia: So, 04 Maj 2019, 22:52:22 »
Jak lubisz komiksy o malarzach (Pablo i Hieronim Bosch od Timofa moje ulubione), to Artemizja jest kolejnym godnym uwagi, takim tytułem. Nie siedze w temacie, wiec dzięki temu komiksowi poznałen te intrygującą, przełomową nie tylko dla malarstwa, ale i równouprawnienia kobiet, postać. Polecam.

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #25 dnia: Nd, 05 Maj 2019, 02:35:52 »
Oj, nie... "Artemizję" , jak piszę, wykreśliłem z listy zakupów. Nie odpowiada mi kreska, nie mogę się do niej przekonać i już  :/  Co do komiksów o malarzach, "Boscha" uwielbiam, jedna z moich ulubionych komiksowych biografii....polecam także "Muncha" Kvernelanda :D Zerknij zresztą także na inne komiksy SLF-

https://www.selfmadehero.com/books/art-masters


A  wracając do pytania- nie bardzo jestem w stanie wyobrazić sobie, jaka jest treść takiego komiksu, stąd moje inkwizytorskie "a jak tam whrażenia?!"  ; )
,, - Eeeeech.''

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #26 dnia: Nd, 05 Maj 2019, 08:20:38 »
Oj, nie... "Artemizję" , jak piszę, wykreśliłem z listy zakupów.

Teraz widzę. Wcześniej zrozumiałem coś w stylu "Z Artemizji zrezygnowałem, ale jeszcze nad nią się zastanawiam."  :)

"Neurokomiksu" też nie kupiłem...

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #27 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2019, 00:31:41 »
10 lipca premierę będzie miał nowy komiks - Fale (In Waves) autorstwa AJ Dungo
https://marginesy.com.pl/sklep/produkt/133231/fale
Nieźle wygląda i ma bardzo przyjemny stosunek ceny do liczby stron - okładkowe 59,90 (więc do kupienia w okolicach 35zł w dyskontach) za 372 strony

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #28 dnia: Wt, 18 Czerwiec 2019, 07:44:25 »
O, rzeczywiście fajnie wygląda.

Offline R~Q

Odp: Wydawnictwo Marginesy
« Odpowiedź #29 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 17:19:03 »
Który z dotychczas wydanych komiksów Wydawnictwa Marginesy jest najfajniejszy? ;)