Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 338122 razy)

Alexandrus888, musznik11, ryba, pokia, Lipa i 23 Gości przegląda ten wątek.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #180 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 16:20:50 »
Potwierdzam, wygląda wspaniale. Książka bardzo dobra, komiks w niczym nie ustępuje. Larcent inny niż w Codziennej walce. Brodeck w różnych krajach różnie wydawany, dwa lub jeden tom. My w jeden. Kawał cegły. Tani nie będzie...

Offline asx76

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #181 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 17:02:23 »
... ale w sumie gdyby było wydanie w dwóch tomach, to wyszłoby drożej, więc "grzech" narzekać ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #182 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 18:12:16 »
Kawał cegły. Tani nie będzie...

W przypadku takich komiksów, pieniądze nie grają roli 8)

Mało tego, tak się dziś podjarałem tym tytułem, że zamówiłem Żywą stal :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Maj 2020, 18:14:12 wysłana przez ramirez82 »

Online parsom

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #183 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 18:24:23 »
A ja zacząłem czytać "Raport Brodecka" Claudela. Zapowiada się dobrze, taka warstwa graficzna powinna ten klimat mocno podkręcić.

Offline moai

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #184 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 20:25:02 »
Gdybyscie wiedzili, co Mandioca planuje w tym roku (jeszcze) i przyszlym to byscie juz pieniadze odkladali :D
Prawie same petardy ;) W zasadzie to czesc juz zdradzili. Wydawnictwo sie mocno rozkreca.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #185 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 20:30:07 »
Ciekawe, ciekawe...

Dla mnie petary, to właśnie ten zapowiedziany Raport Brodecka, komiksy Brecci od NSC, Wiek Evy od Studia Lain, komiksy o których myślałem, że nikt u nas nie wyda. Jeśli wśród tych petar, są takie rzeczy (Alack Sinner, El Eternauta...) no to super 8)
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Maj 2020, 20:38:13 wysłana przez ramirez82 »

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #186 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 21:26:04 »
Powolutku będziemy ujawniać tytuły. W naszym przypadku każdy komiks to jest premiera autorów na polskim rynku. Żeby dotarło do ludzkości trzeba się trochę napracować...

Mniej będzie komiksów klimatycznych czy wrażeniowych, więc opowieści. Jesteśmy zdeklarowanymi fanami Mazzitelliego i Alcateny więc oni na bank będą wracać.

Offline rzodkiew

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #187 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 21:41:24 »
Jeżeli ktoś zakupi "Imaginarium zbiorowe", to chętnie przeczytam opinię. Wstrzymałem się, bo nie wiem, czy nie jest ten tytuł zbyt odjechany jak na mój gust.

Offline Łukasz

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #188 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 22:45:06 »
Dam znać o swoich wrażeniach na temat tego komiksu, jak tylko trafi w moje ręcę :D
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline Łukasz

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #189 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 20:53:04 »
Czekając na fizyczną wersję komiksu Imaginarium zbiorowe kolejne info z frontu preorderowego :D

https://www.facebook.com/mandiocapl/videos/2691653337754387 - tak prezentują się krówki z Milanówka, chętnie przygarnąłbym ich cały karton :D
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline maxim1987

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #190 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 09:54:06 »
Imaginarium pojawiło się na Gildii z ceną o 5zl niższą niż w preorderze u wydawcy. Różnica niby nieduża, ale wychodzi, że prezenty preorderowe (krówki, maseczka) prezentami wcale nie są :(

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #191 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 10:03:38 »
Prawie zawsze w sklepach wydawców masz drożej (+ często jeszcze wysyłka), więc to nie ma w tym nic dziwnego :) Taka specyfika rynku, gdzie księgarnie wysyłkowe walczą głównie ceną (rabatami).
Ja nie brałem preordera, bo obawiałem się, że przez te krówki może być trudniej spakować, żeby w transporcie nie został uszkodzony egzemplarz, poza tym nie chce mi się już rozdzielać zamówień na ileś tam przesyłek.
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Maj 2020, 10:17:15 wysłana przez Leyek »

Offline Łukasz

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #192 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 10:23:26 »
Dziś pojawiło się info na FB Mandioci, że komiks u nich pojawić ma się we wtorek! Czekam i to bardzo!
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline asx76

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #193 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 11:23:38 »
A ja najbardziej czekam na Wasze opinie :P

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #194 dnia: Cz, 28 Maj 2020, 17:54:23 »
"Prawie zawsze..." - nie działa w naszym przypadku. My prowadzimy jednolitą politykę cenową zatem jeśli ktoś daje niższą cenę niż my to może to być tylko Gildia. Większość komiksów najtaniej kupicie u nas. Wiem, bo sam ustalam ceny w sklepie internetowym.

Co do prezentów - maseczki i ręcznie pakowane krówki, projekt opakowania mają swóją cenę.
Tak samo jak odręcznie rysowane zakładki ściągane z drugiego końca świata.

Chyba nie jesteś z tych, którzy wierzą w gratisy? U nas prosto to wyliczyć: 10%.  Inną sprawą, że za 7,20 nie kupisz takiej maseczki ani takich krówek. I dlatego jest to prezent.