Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 337910 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #120 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 19:10:24 »
Krótko mówiąc: Twoja wiara jest prawdziwa, a wiara protestantów jest nieprawdziwa. Dobrze wiedzieć :)

Jak zwykle żartujesz - wiesz przecież, że nie o to chodzi!?

Kapral

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #121 dnia: Wt, 11 Luty 2020, 19:14:07 »
Nie, nie wiem o co chodzi. Wiem tylko, że zaraz te posty wylądują w koszu.

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #122 dnia: Cz, 13 Luty 2020, 20:43:59 »
Wystartowała przedsprzedaż Żywej Stali na stronie wydawnictwa. Miłe zaskoczenie, bo spodziewałem się wyższej ceny. Okładkowa 99zł w przedsprzedaży 69,30zł. Twarda oprawa, 290 stron, format 215x290 mm.
Premiera za 2 tygodnie 2020.02.28
https://mandioca.pl/katalog/komiks/zywa-stal


Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #123 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 11:01:11 »
Premiera 28.03. Do preorderu jak zwykle ekstras.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #124 dnia: Pn, 17 Luty 2020, 00:08:16 »
Niezwyciężony wojownik ze stali

Ostatni wielcy twórcy klasyki komiksu wreszcie w Polsce!

Genialny rysownik Enrique Alcatena (Batman, Conan) i specjalista od porywających scenariuszy, Eduardo Mazzitelli w najważniejszym wspólnym dziele pt. “Żywa stal”.

Ironiczny, zabawny, przerażający, porywający a przede wszystkim zaspokajający najbardziej wyrafinowane gusta wielbicieli komiksów - taki jest zbiór opowieści o niezwyciężonym wojowniku - Harku i towarzyszu jego doli i niedoli - Hybrydzie.

Nieprawdopodobne wyczyny i przygody Harka oraz spryt i przebiegłość Hybryda wciągają od pierwszej opowieści. Zamiast zakucia Harka w stalową zbroję, autorzy zmienili go w stal, żywą stal. Po czym posłali w świat bezwzględnych i szalonych władców, którzy do toczenia wyniszczających wojen wykorzystują mocarnych wojowników o nadprzyrodzonych możliwościach zamiast armii bogu ducha winnych rekrutów.

“Wybitny rysownik dostał najlepsze paliwo do eksponowania swojego kunsztu artystycznego napisał” - napisał jeden z argentyńskich recenzentów komiksu.

“Żywa stal” była wznawiana w każdym kraju, w którym ją wydano, a historia wzlotów i upadków największego wojownika świata imaginacji stworzonego przez Mazzitelliego i Alcatenę cieszy się nieustannym uznaniem wielbicieli komiksu. Od marca 2020 roku wreszcie w Polsce!

Do każdego preorderu specjalnie prezenty od wydawnictwa!

PS. Tym specjalnym prezentem będzie metalowa zakładka:) Jeśli komiks o Żywej stali to inaczej być nie może;)

Kapral

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #125 dnia: Pn, 17 Luty 2020, 12:24:59 »
Ostatni wielcy twórcy klasyki komiksu wreszcie w Polsce!

A już się zacząłem cieszyć, że przyjeżdżają  :(

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #126 dnia: Pn, 17 Luty 2020, 13:35:21 »
No, może i spróbuję tej "Żywej stali". Co z wcześniejszych rzeczy Mandioci warte jest czasu, pieniędzy i miejsca na półce?

Online Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #127 dnia: Pt, 06 Marzec 2020, 09:29:03 »
"Kupiliśmy prawa do kolejnej perełki. Imaginario Coletivo. 472 strony przelotu przez nieskończoną fantazję!"

https://twitter.com/mandioca_pl/status/1235824201493168129

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #128 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 19:03:05 »
Komiks już do druku. Czas zachęcić Was do preorderów. Opowiadaniem otwierającym serię tłumaczymy dlaczego do promocji komiksu "Żywa Stal" wybraliśmy metalowe zakładki.

https://issuu.com/wydawnictwomandioca/docs/zywa_stal-krag_wypalonej_ziemi/5?fbclid=IwAR3v6EyW2ycaH-8PeL7cFUkLxqqNsrqPFZhGPEhvFrHDCBwxX-EXpBeiEiI

A tak prezentują się zakładki:



Chyba się skuszę na komiks. Ale nie wiem jeszcze, czy prosto od wydawcy, czy w Gildii. :D

Itachi

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #129 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 19:15:49 »
Ja odpuszczam (przynajmniej na razie). Wolę nie wydawać kasy na swoje zachcianki szczególnie w tym newralgicznym momencie. Skusiłbym się gdyby do pre-orderu dodano jakiś bajer związany z autorem, wtedy raczej uległbym instynktowi :) Na razie zajmuje się kupkami wstydu, które wcale jakieś przesadnie mała nie są, jakieś 20-30 pozycji porozrzucane po pokuju i półkach, do Death'a startu nie mam :) Po drugie opcja dostawy to kurier, ja od rana do wieczora w robocie także nie chcę narażać rodziców na kontakt z kurierem.


Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #130 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 19:25:40 »
Mam nadzieję, że to co pokazują to jeszcze przed korekta, bo już w pierwszym zdaniu coś nie tak.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #131 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 20:39:17 »
Niezłe krejzolstwo, wygląda jak Pat Mills na sterydach. Biere!

Offline moai

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #132 dnia: Cz, 19 Marzec 2020, 22:04:06 »
Mam nadzieję, że to co pokazują to jeszcze przed korekta, bo już w pierwszym zdaniu coś nie tak.
Na 100% przed rewizją korekty :) Będzie dobrze.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #133 dnia: Pt, 20 Marzec 2020, 00:52:13 »
Spokojnie, na korygowanie mamy jeszcze czas. Na ISSUU poszły pliki po pierwszej redakcji.
Co do prezentu: metalowa zakładka (20x5 cm), szlifowana blaszka, chromowana, ze specjalnym nadrukiem.
Czegoś podobnego żaden wydawca u nas nie robił.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #134 dnia: Pt, 20 Marzec 2020, 07:20:07 »
Ciekawy pomysł z zakładkami. Komiks oczekuje sobie w Gildii i przyjdzie w solidnym pakiecie na początku kwietnia. Życzę wszystkim miłego dnia i radości z weekendowego czytania, a wydawcom wielu pomysłów, którymi podzielą się z nami na tym forum, a reszta należeć będzie już do nas komiksowych superczytelników😉