Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 338828 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline HugoL3

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1050 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 10:53:09 »
Dodruku komiksów wydanych tak jak Raport Brodecka to dzisiaj bardzo drogi interes. Dlatego polecamy śledzenie naszych profili bo tam ogłaszamy informacje nt końcówek nakładów.

Troszkę szkoda, właśnie byłem zainteresowany tą historią z racji, że jest jednotomowa. No trudno, to nie kupię.

Offline nori

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1051 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 12:29:46 »
Obejrzałem wczoraj lajw Róbmy Dobrze, najbardziej zdziwiło mnie, że tak uznany album jak Raport miał zaledwie 800 egzemplarzy nakładu plus 800 egzemplarzy dodruku. Byłem przekonany, że jednak nasz polski ryneczek komiksowy jest nieco większy. Na szczęście na Raport się załapałem, zresztą po wychwalaniu tego tytułu przez kolegów na niniejszym forum. Ogromny szacunek, że wydawca także tutaj działa i jest z nim kontakt przez takie medium (prywatnie feacbookow nie trawię).
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1052 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 12:42:23 »
Achtung!

Bler znalazł wczoraj w swoim samochodzie (długa historia wspólnego przejazdu naszych komiksów) 4 sztuki Raportu Brodecka i podrzucił je prosto do Mandiokowego domu.
Zapakujemy je do Łodzi. I to już będzie naprawdę finito.

***********
Wydawca działa tutaj ale preferuje fejsbuk lub instagram (wiem, wiem, gówno straszliwe ale z racji drugiej pracy "w biegu" wygodniej mi reagować).

**********
Nakłady: w Polsce niskie. Ale uwaga! Podczas panelu dla wydawców w Bolonii, dowiedzieliśmy się od francuskich dystrybutorów, że 60% tamtejszych wydawców nie drukuje więcej niż 1000 egz.
W Hiszpanii jest podobnie a to naprawdę znakomity rynek komiksowy.
« Ostatnia zmiana: Cz, 22 Wrzesień 2022, 12:56:27 wysłana przez mandioca »

Offline HugoL3

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1053 dnia: Cz, 22 Wrzesień 2022, 13:10:43 »
Achtung!

Bler znalazł wczoraj w swoim samochodzie (długa historia wspólnego przejazdu naszych komiksów) 4 sztuki Raportu Brodecka i podrzucił je prosto do Mandiokowego domu.
Zapakujemy je do Łodzi. I to już będzie naprawdę finito.

***********
Wydawca działa tutaj ale preferuje fejsbuk lub instagram (wiem, wiem, gówno straszliwe ale z racji drugiej pracy "w biegu" wygodniej mi reagować).

**********
Nakłady: w Polsce niskie. Ale uwaga! Podczas panelu dla wydawców w Bolonii, dowiedzieliśmy się od francuskich dystrybutorów, że 60% tamtejszych wydawców nie drukuje więcej niż 1000 egz.
W Hiszpanii jest podobnie a to naprawdę znakomity rynek komiksowy.

Jeśli jest szansa, to odłóżcie mi jeden! Pisałem na priv, zostawię namiary do siebie

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1054 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 09:56:44 »
Halo, halo!

Wieziemy niespodziankę o wymiarach 32x47 cm. Do dostania TYLKO na targach.

Offline Rodrigues

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1055 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 09:58:22 »
Zaklepuję.

Offline Nephilim

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1056 dnia: Pt, 23 Wrzesień 2022, 18:43:11 »
No, świetne komiksy. Kupować póki jeszcze gdziekolwiek są, bo potem będzie płacz jak z Donżonami. :)
"Zakazany Port" to absolutna magia, chwytająca za gardło i serce. Zamówiłem też "Ziemię Niebo Kruki" żeby się nie obudzić z rączką w nocniku ;)

Offline Lipa

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1057 dnia: So, 24 Wrzesień 2022, 12:11:52 »
Blast Tom 1 za mną

Zdecydowanie topka tego roku, czekam na tom 2, oj czekam

Nie ma się co zastanawiać tylko brać, pięknie wydany, świetna historia, nie pożałujecie!

Offline burberry

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1058 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 14:37:00 »
"Zakazany Port" to absolutna magia, chwytająca za gardło i serce. Zamówiłem też "Ziemię Niebo Kruki" żeby się nie obudzić z rączką w nocniku ;)

Dobra, wziąłem ten Zakazany port, nastraszyliście mnie. Po Płaszczach i szponach, Pasażerach wiatru i Monte Chriście, które czytałem w ostatnim roku, mam apetyt na opowieści morskie.

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1059 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 14:44:33 »
Mnie też przekonali. Czekam na realizacje zamówienia w gildii.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1060 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 14:48:26 »
Ja będę czekał na Blast aż wyjdzie ten o żołnierzach, bo zamówiłem razem na stronie Mandioki, a został przesuniętych. Kolejny raz zostałem ukarany za kupowanie czegoś w przedsprzedaży. :)

Online Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1061 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 14:58:49 »
@up

Nie jesteś sam :) I Blast i Wędrowiec jeszcze sobie poczekają, żeby do mnie trafić.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1062 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 15:19:42 »
Zamiast krakać na forum wystarczy do nas napisać i jakoś się umówić na przekazanie komiksów podczas imprez czy coś  jeszcze innego;)

Raczej nie ma z nami problemów w tej kwestii.

Niejedna osoba odebrała Blasta i Wędrowca podczas emefki. Jesteśmy też umówieni w sobotę w Gliwicach, zatem...da się.
« Ostatnia zmiana: Wt, 27 Wrzesień 2022, 15:28:31 wysłana przez mandioca »

Online Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1063 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 15:38:57 »
Nikt nie kracze :) Ja wspierałem @Deatha, że nie jest sam :)
Kupuję większość bezpośrednio u Was, bo przynajmniej się staracie i dajecie zawsze te zakładki jako gratisy (których i tak nie używam :), ale są ładne), a dla Was pewnie jest do korzystniejsze niż przez pośrednika.
A na komiksy poczekamy :) bo opóźnienia to szczególnie teraz nic nadzwyczajnego.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #1064 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 15:51:15 »
No to dobrze. Jakby co chłopaki piszcie śmiało. Do 15.11 jestem w miarę mobilny. Potem mundial i komiksy idą w odstawkę. Tylko tematy piłkarskie:)

Leyek, dzięki za zakupy! Zawsze doceniam preorderowiczów. Bez Was nie przeskoczylibyśmy do giga-komiksów typu Raport Brodecka czy Blast.

Dla Was też wydajemy je na galowo.
« Ostatnia zmiana: Wt, 27 Wrzesień 2022, 16:58:48 wysłana przez mandioca »