Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 338874 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline moai

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #720 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 22:15:45 »
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chyba jeszcze na ten rok.https://www.facebook.com/mandiocapl/posts/1248152365598808
Tak, jest bardzo duza szansa, ze ten komiks bedzie na koniec tego roku.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #721 dnia: Nd, 19 Wrzesień 2021, 12:53:42 »
Drodzy Czytelnicy,

Życie i czasy Charliego Chan Hock Chye w druku, acz będziemy opóźnieni o ok. 7-10 dni. Czyli spodziewamy się rozpoczęcia pakowania w przyszły piątek.


Offline Tom17

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #722 dnia: Nd, 19 Wrzesień 2021, 13:04:28 »
Czy dobrze zrozumiałem z posta na Facebooku, że będzie nowa okładka ?

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #723 dnia: Nd, 19 Wrzesień 2021, 21:17:01 »
Nieeee, już angielska nieaktualna. Co więcej, w polskiej mamy o jedną literkę mniej. Po wielkich konsultacjach tłumacza, redaktora i korektorki zmieniliśmy tytuł na:
Życie i czasy Charliego Chan Hock Chye było Życie i czasy Charliego Chana Hock Chye.

Tyle. Tylko tyle i aż tyle.

Pawełek Pinokio poskładany, trafił na serwery drukarni.

Mroczne sekrety Olimpu w poprawkach.

Reszta jeszcze sobie czeka na swój czas. Są to 4 komiksy.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #724 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 08:35:09 »
Zapewne część osób wolałaby odebrać Charliego i Pinokia podczas MFKiG. Jest taka opcja.
Nie wszyscy (zamówień sporo) ale ze 20-30 moglibyśmy rozdysponować w ten sposób.

Koszty wysyłki.
Proponujemy dwie opcje: zwrot owych 14 PLN lub komiks w megapromocyjnej cenie, jedynej w swoim rodzaju.
Do wyboru: Pets, Warpaint, 9 Godzin, Kocia skórka. Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #725 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 08:38:32 »
Kiedy potwierdzone informacje nt nowych preorderów?

Jak tylko zejdą najbliższe, wrzucimy od razu trzy kolejne tytuły.
Na pytanie dlaczego trójkami, odpowiedź prosta: ceny papieru oraz niepewna sytuacja z ozusowaniem umów o dzieło redaktorów i tłumaczy.
Czyli koszty.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #726 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 09:44:40 »
Czyli będą razem oba komiksy wydrukowane? Charlie mi zablokował Relaxy na Gildii i czekam. Jeśli Pinokio będzie w księgarni razem z nim i nie będzie jeszcze bardziej przedłużał, to napiszę żeby mi go dodali do zamówienia i będę miał oba razem. :)

Offline marcinp

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #727 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 17:02:10 »
Zapewne część osób wolałaby odebrać Charliego i Pinokia podczas MFKiG. Jest taka opcja.
Nie wszyscy (zamówień sporo) ale ze 20-30 moglibyśmy rozdysponować w ten sposób.

Koszty wysyłki.
Proponujemy dwie opcje: zwrot owych 14 PLN lub komiks w megapromocyjnej cenie, jedynej w swoim rodzaju.
Do wyboru: Pets, Warpaint, 9 Godzin, Kocia skórka. Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy.
A w normalnej firmie da się kupićna targach w  łodzi

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #728 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 21:13:06 »
Dobra, nie wyrobimy się z Shamisenem w tym roku.
Mamy za wiele roboty w naszych regularnych pracach.
Po Mrocznych sekretach Olimpu jeszcze dodruk Raportu Brodecka i fertig.

Na Świętego Mikołaja podamy plan gry na pierwsze półrocze 2022.

Wstępna selekcja to 7 pozycji. Zobaczymy za dwa miesiące ile z nich będzie na 100% do potwierdzenia. Czas start:)

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #729 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 21:21:36 »
Charlie Chan trafił dzisiaj popołudniu do magazynu. Od jutra zaczynamy pakowanie, w czwartek pierwsza partia wychodzi (tych zamawianych bez innych komiksów).
Preordery zdjęte. Zresztą i tak prezenty już się skończyły.

Pinokio wjedzie do nas w piątek. Oznacza to, że od wtorku zacznie wychodzić w świat (jesteśmy na emefce).
Mamy kilka nadprogramowych zakładek, zatem preordery trzymamy jeszcze do czwartku. Na naszych profilach na FB i Instagramie możecie je zobaczyć. Drewniak to i drewniana zakładka;)

Mroczne sekrety Olimpu już mają powybierane ilustracje na zakładkę. Więc też warto zainwestować w preordery.

Do dodruku Raportu Brodecka będzie siatka z prosiakową grafiką.

Do Mikołaja będziemy mieli już potwierdzone pierwsze trzy komiksy na 2022. Wszystkie przepiękne. Nic tylko się gapić. Tłumacz i grafik potwierdzą;)

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #730 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 21:29:08 »
Czy dodruk raportu bedzie sie roznil czymkolwiek? Nakladka bedzoe taka sama? Siata foliowa? :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #731 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 23:19:37 »
@szekak : tylko etui może się zmienić, nic więcej. Mamy w sprawie Larceneta całą serię zapytań więc czekamy na odpowiedzi. Za jakieś dwa tygodnie wszystko oficjalnie potwierdzimy.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #732 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 08:42:33 »

Do Mikołaja będziemy mieli już potwierdzone pierwsze trzy komiksy na 2022. Wszystkie przepiękne. Nic tylko się gapić. Tłumacz i grafik potwierdzą;)

oby jeden z tych tytułów to był kolejny komiks Larceneta!

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #733 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 09:59:26 »
Są już takie plotki, że Mandioca chce wydać Blast. Miałem niemiecką wersję w rękach i byłbym bardzo ukontentowany. Wygląda to super.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #734 dnia: Śr, 29 Wrzesień 2021, 10:51:10 »
A ja zapoznałem się z tym tytułem w wersji angielskiej, warstwa graficzna nie jest tak dobra i klimatyczna jak w Brodecku, ale fabuła... to z pewnością top tego co czytałem w ostatnich latach. Mocno polecam.
« Ostatnia zmiana: Śr, 29 Wrzesień 2021, 10:53:09 wysłana przez arczi_ancymon »