Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 338618 razy)

stempel, stab i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #525 dnia: Nd, 28 Marzec 2021, 09:49:31 »
Raport to arcydzieło. Pod każdym względem.

Jakość wydania. Papier. Zapach. Rysunki. Kadrowanie. Historia. Niepokój. Zakończenie.

Przez ten komiks się płynie. Od 3 dni nie mogę przestać o nim myśleć...


Mandioco- BRAWO !

Przy okazji - może jakieś inne tytuły Larceneta ? Codzienna walka już pokazała ze facet potrafi tworzyć niesamowite historie.
 

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #526 dnia: Nd, 28 Marzec 2021, 09:51:29 »
Najpierw "Zakazany port", "Shankar" t.1, "The Art Of Charlie Chye Hock Chaye".
Jestem pewny, że po tych komiksach pojawią się również tego typu pytania. A już czeka "Pinokio"...

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #527 dnia: Nd, 28 Marzec 2021, 12:34:20 »
Jakość wydania. Papier. Zapach. Rysunki. Kadrowanie. Historia. Niepokój. Zakończenie. 

Trzy pierwsze punkty to zasługa wydawcy, dwa następne - Larceneta, trzy ostatnie - Claudela.

Offline PawelC

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #528 dnia: Pn, 29 Marzec 2021, 22:06:39 »
W weekend zaliczyłem Raport i co tu dużo pisać, walec.

W pełni uzasadnione zachwyty nad tym komiksem. Pozycja z jednej strony bardzo nastrojowa, smutna, wręcz ciężka, a z drugiej piękna. Dzieło w którym nic nie jest na siłę a pozostawia ogromne wrażenie niezwykle dopracowanego, spójnego i skończonego.

Celowo piszę takimi dziwnymi ogólnikami, bo w takich przypadkach po prostu nie ma znaczenia szufladkowanie czy streszczanie fabuły, wszystko tu się zgadza i jest klasą samą w sobie, włącznie z wydaniem.

Wydawnictwu dziękuję (i proszę o więcej! :)), a wszystkim komiksiarzom po prostu polecam, warto mieć i znać.

Online Konrad

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #529 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 10:22:23 »
Raport Brodecka schodzi błyskawicznie i zaraz skończy się w sklepie wydawcy. Zostanie tylko to co w hurtowniach i sklepach (a jest dostępny tylko w kilku).
Super, że tak dobry komiks schodzi tak dobrze mimo sporej ceny. Nawet na allegro jeden ze sklepów sprzedał już 44 egzemplarze. Dlatego jeśli ktoś ma ten tytuł jeszcze na liście zakupowej to radzę nie zwlekać zbyt długo.

Cytuj
Raport Brodecka wychodzi ze sklepu internetowego. Cała partia się praktycznie skończyła. Zostało już tylko tyle, że jeszcze do poniedziałku możecie zamawiać.

Offline kv

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #530 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 11:32:58 »
A ktoś wie kiedy będzie premiera Zakazanego Portu?

Online Ty_draniu

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #531 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 16:15:08 »
Raport zamówiłem w preorderze razem z Zakazanym Portem, żebym z tym nie został jak Himilsbach z angielskim...

Online Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #532 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 18:25:15 »
@up

Mam dokładnie takie samo zamówienie. Spokojnie, egzemplarze na późniejsze wysyłki są odkładane osobno.

Offline Arne

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #533 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 20:14:23 »
Mam takie samo zamówienie jak wy. Martwię się jedynie co będzie z ewentualną reklamacją, jeśli przyszedłby obity...

Online nocny

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #534 dnia: Pt, 09 Kwiecień 2021, 20:42:05 »
A ktoś wie kiedy będzie premiera Zakazanego Portu?
Za kilka dni ma być podana data.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #535 dnia: So, 10 Kwiecień 2021, 10:30:34 »
1. Te Raporty, które pójdą z Zakazanym portem leżą sobie odłożone.
2. Na 100 nadanych z naszego sklepu była jedna reklamacja. Też mamy kilka odłożonych na taką okoliczność.
3. Ws Zakazanego portu podam datę jak tylko potwierdzi ją drukarnia. Też mi się pali bo już trwają prace nad dwoma kolejnymi komiksami. A nie chcemy mieć w preorderze więcej niż dwóch komiksów.
« Ostatnia zmiana: So, 10 Kwiecień 2021, 10:37:36 wysłana przez mandioca »

Online Konrad

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #536 dnia: Śr, 14 Kwiecień 2021, 21:25:23 »
Są już orientacyjne daty 2 następnych komiksów:
- Zakazany port - 30.04.
- Shankar tom 1 - 31.05.

Cytuj
Wiem, że kilka osób się wkurzy, a nawet życzyć nam będzie piekielnych katuszy ale data premiery "Zakazanego portu" to 30.04 (u nas).
Na pocieszenie powiem, że "Shankar" t.1 poleci szybko potem. Zatem preordery na niego uruchomimy 1.05.2021. Wstępnie datę premiery wyznaczamy na 31.05.2021.
Kolejny na liście: "The Art Of Charlie Chan Hock Chye".

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #537 dnia: Pt, 16 Kwiecień 2021, 16:48:59 »
Już oficjalnie możemy potwierdzić pozostałych 6 tytułów na ten rok:

Zakazany port (30.04) Radice/Turconi (zaskoczy niejednego fakt, że to współpracownicy Disneya).

Shankar I (31.05) - Mazzitelli i Alcatena - twórcy Żywej Stali. Kto nie zna Żywej Stali przespał rok 2020!

The Art Of Charlie Chan Hock Chaye (7.09) - Sonny Liew - jeden z najlepszych komiksów XXI wieku - wiem co piszę, bo sam wybrałem Raport Brodecka do wydania a Charlie to jeszcze ciut wyżej zawieszona poprzeczka.

Shankar II (1.10) - drugi tom zbiorczy kończący cykl opowieści o Shankarze.

Pinokio - Lucas Varela (listopad 2021)

La camara oscura del Olimpo - Rodrigo Lucio/Carlos Dearmas (grudzień 2021).



sum41

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #538 dnia: Pt, 16 Kwiecień 2021, 18:52:25 »
Najlepsze na koniec ah tyle czekania La camara oscura del Olimpo

Offline kv

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #539 dnia: Pt, 16 Kwiecień 2021, 19:35:36 »
@up
będzie pod choinkę ;D