Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 337819 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #510 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 18:26:42 »
Nawet więcej, sklep kupił od dystrybutora,nie ode mnie...

Offline wilk

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #511 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 18:35:45 »
Ale że niby z czego sklep ma się tłumaczyć? Kupił towar od wydawcy i sprzedaje go po takiej cenie, jakiej chce. W dodatku poniżej okładkowej, to już naprawdę szukanie problemu na siłę.
A przeczytałeś w ogóle to o czym pisałem? Powtórzę jeszcze raz specjalnie dla Ciebie. Była promocja 30% na ten tytuł. Zmieniła się na 11%. Na moje pytanie o to czy powróci promocja 30% otrzymałem odpowiedź, że to jest uzależnione od rabatów które daje wydawca. Wydawca napisał, że to nieprawda bo ma stały rabat. Jestem zły na sklep, że wprowadza w błąd klientów twierdząc, że zmniejszył rabat dlatego, że zrobił to wydawca. Gdyby napisali, że to decyzja biznesowa albo coś w ten deseń to bym po prostu wzruszył ramionami. Teraz jaśniej?

Offline nori

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #512 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 20:20:46 »
Głupie pytanie, jako że pewnie zamówię Raport ze sklepu Mandioca, co warto ewentualnie jeszcze przy okazji dorzucić do paczki? Niestety, niewiele mam tytułów od tego wydawcy (tak, z tego co widzę, wstyd, czas nadrobić).
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #513 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 20:24:49 »
Koszmary. :)

Offline Alfman

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #514 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 21:20:03 »
No i mnie Gildia też "przekonała" żeby zamówić u wydawcy Raport, Koszmary i Zakazany port  :)

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #515 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 21:29:30 »
Labirynt, Żywa Stal. Po tych wrócisz po kolejne:)

A wtedy Imaginarium Zbiorowe. Zakazany port, dla mnie cudo ale nie jestem obiektywny:)

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #516 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 21:38:54 »
Labirynt, Żywa Stal. Po tych wrócisz po kolejne:)

A wtedy Imaginarium Zbiorowe. Zakazany port, dla mnie cudo ale nie jestem obiektywny:)

Liczby nie klamia
https://www.goodreads.com/book/show/25469927-il-porto-proibito?from_search=true&from_srp=true&qid=A5ktqjMIAa&rank=1

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #517 dnia: Pt, 19 Marzec 2021, 22:02:01 »
Tylko że to nie liczby, a opinie.

Offline nori

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #518 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 19:09:31 »
Raport na Gildii znowu 30%. :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline Castiglione

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #519 dnia: Wt, 23 Marzec 2021, 19:25:06 »
A przeczytałeś w ogóle to o czym pisałem? Powtórzę jeszcze raz specjalnie dla Ciebie. Była promocja 30% na ten tytuł. Zmieniła się na 11%. Na moje pytanie o to czy powróci promocja 30% otrzymałem odpowiedź, że to jest uzależnione od rabatów które daje wydawca. Wydawca napisał, że to nieprawda bo ma stały rabat. Jestem zły na sklep, że wprowadza w błąd klientów twierdząc, że zmniejszył rabat dlatego, że zrobił to wydawca. Gdyby napisali, że to decyzja biznesowa albo coś w ten deseń to bym po prostu wzruszył ramionami. Teraz jaśniej?
Fajnie, tylko że w poście, na który ci odpowiadałem nie odnosiłeś się do samych tłumaczeń (fałszywych bądź nie) Gildii, tylko napisałeś, że nie oceniasz podniesienia ceny przed otrzymaniem wytłumaczenia ze strony sklepu - na co ci odpisałem, że nie mają z czego się tłumaczyć.

Co widać dobrze po kwestii:
"Ale jak widzę że sklep komiksowy najpierw sprzedaje komiks w tej samej cenie co wydawca, a później bez żadnego uzasadnienia podwyższa tę cenę, to mam wrażenie że sklep robi mnie w ciula. Ale z drugiej strony nie chcę też wyciągać zbyt pochopnych wniosków bez uprzedniego wytłumaczenia się przez sklep."

Więc nie wiem, co w tym przypadku ma do rzeczy ich późniejsza odpowiedź...

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #520 dnia: Śr, 24 Marzec 2021, 15:00:19 »
Panowie, kupujcie, bo mam wykup kolejnych praw a na oku wielki klasyk komiksu awanturniczego. Znowu byłem zaskoczony, że u nas do tej pory nie został wydany. Jak Beodeck, jak Charlie Chan Hock Chye...

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #521 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 18:47:39 »
Czytam raport... czysty obłęd. Zastanawiam się ile lat zajęło to dzieło rysownikowi...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline asx76

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #522 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 19:07:19 »
Czytam raport... czysty obłęd. Zastanawiam się ile lat zajęło to dzieło rysownikowi...

Jest tam co poczytać, czy tylko głównie obrazki? ;)

Offline Lipa

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #523 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 19:37:44 »
Jest

Offline p3rshing

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #524 dnia: Cz, 25 Marzec 2021, 20:08:01 »
Bardzo dobry komiks. Na pewno jedna z lepszych rzeczy jakie wyszły w ostatnim czasie.