Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 338568 razy)

parsom (+ 1 Ukrytych) i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 20:21:00 »
Ja dzisiaj dostałem. Cieszę się jak dziecko. Bo to takie ładne. Na żywo te rysunki i kolory prezentują się jeszcze lepiej.  Przyjemny papier. Przekartkowałem sobie na razie parę razy, więc więcej nie powiem teraz. Może w weekend uda mi się zasiąść do lektury.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 20:42:29 »
Ja mam nadzieję że jak jutro po pracy wrócę do domu to zobaczę paczuchę na werandzie :) A jaką zakładkę otrzymałeś?

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 20:55:02 »
Itachi, proszę ;)
Spoiler: PokażUkryj

Itachi

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 21:10:47 »
W tej książeczce też jest malutki wrysik z autografem?

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #19 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 21:21:10 »
Tak. To właśnie chciałem pokazać na drugim zdjęciu. ;)
Jak otrzymasz swój egzemplarz, to pokaż zakładkę. 8)

Itachi

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 21:24:29 »
Dzięki, to nie mogę się doczekać podwójnie! Oczywiście też podrzucę zdjęcia :)

Offline Koora

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 22:01:09 »
Dostaliście jakiegoś maila z informacją o wysyłce? Też zamawiałem w przedsprzedaży, ale póki co cisza.

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 22:06:59 »
Tylko SMSa od kuriera, że paczka została nadana.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 22:17:47 »
Z tego co wiem to taki sms jest generowany przy otrzymaniu przesyłki w centrum danej firmy kurierskiej. Na to wychodzi że może jednak jutro nie przyjdzie do mnie. Chyba że piszesz o tym sms, którego otrzymuje się rano z przybliżoną godziną przyjazdu kuriera.

Offline Koora

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 22:51:58 »
Pozostaje nam cierpliwie czekać  :D

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 07:42:50 »
Itachi, chodzi o ten SMS, który generowany jest w momencie otrzymania przesyłki przez firmę kurierską. Było to 27.03. Następnego dnia SMS, że kurier będzie próbował dostarczyć paczkę. W tym samym dniu paczka do mnie trafiła. Gdzieś około 15:30, bo wracałem z pracy i spotkałem się z kurierem pod klatką schodową. :P

Itachi

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 20:10:04 »
Mam i ja! W dziale "Nasze komiksowe kolekcje" wrzuciłem małą gelerię, u mnie żadnych smsów nie było. Ani że otrzymali paczkę, ani o przybliżonej próbie doręczenia. Miałem niespodziankę po całym tygodniu pracy ;) Wylosowana zakładka bardzo przypadła mi do gustu. Raczej nie mam wyboru czas się położyć i zacząć czytać :)

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #27 dnia: So, 30 Marzec 2019, 18:12:57 »
Jakieś opinie o tym Labiryncie, ktoś już przeczytał?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #28 dnia: Nd, 31 Marzec 2019, 14:56:39 »
Jeśli miałbym ocenić to graficznie jest katastrofalnie fenomenalnie, natomiast scenariuszowo dobrze. Są twisty fabularne, jest przynajmniej jedno mocne zaskoczenie i całkiem dobrze spinający klamrą finał. Trzeba się przygotować na początku na mały okres wejścia w komiks, bo nie otrzymujemy jakiegoś dogłębnego wstępu, a autor od początku kieruje się naprzód, nie dając podpowiedzi. Te natomiast mają swoje miejsce po kilkudziesięciu stronach, gdzie można zaczynać rozeznawać się w temacie i myśleć nad ewentualnymi kolejnymi scenami. Osobiście polecam!


Jakość wydania jest bardzo dobra, co do tłumaczenia to nie mam porównania oczywiście, ale nie zauważyłem aby były jakieś zgrzyty. Dla mnie wszystko jest jasne. Kolory i ich nasycenie również bez zarzutów.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #29 dnia: Nd, 31 Marzec 2019, 16:25:52 »
Aha, czyli dobrze, że odpuściłem. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.