Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 338009 razy)

Sikor (+ 2 Ukrytych) i 17 Gości przegląda ten wątek.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #345 dnia: So, 21 Listopad 2020, 15:58:26 »
@kubciO - luz. Brodeck jest tak ogromny i tak potężny w swej jakosci, że czasem mysle, że już go wydalismy.
Jestem naprawdę szczęsliwym wydawcą bo po Stali i Imaginarium, wydaję kolejny komiks z moich najulubieńszych komiksów.

@leyek Il Porto Probito jest po prostu swietne. Zupełnie inne. Oba komiksy po prostu wspaniałe.
« Ostatnia zmiana: So, 21 Listopad 2020, 16:13:49 wysłana przez mandioca »

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #346 dnia: So, 21 Listopad 2020, 16:08:49 »
Jest golizna, są okręty. Bierę dwa.

Online Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #347 dnia: So, 21 Listopad 2020, 17:33:35 »
@leyek Il Porto Probito jest po prostu swietne. Zupełnie inne. Oba komiksy po prostu wspaniałe.

Nie musisz przekonywać przekonanego (wystarczające były informacje z posta @KubciO) ;)
« Ostatnia zmiana: So, 21 Listopad 2020, 17:38:31 wysłana przez Leyek »

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #348 dnia: So, 21 Listopad 2020, 21:39:31 »
No to pięknie! Zachęcam do sięgnięcia po Koszmary. HPL kapitalnie wyciśnięty przez rysownika.

Offline Eyeless

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #349 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 00:10:07 »


Artystycznie przypomina mi trochę Trzy Cienie (...)

Pierwsze skojarzenie jakie miałem po kilku planszach to właśnie Pedrosa, fantastyczna lekkość kreski. Wygląda to pięknie, opinie ma rewelacyjne, na pewno trafi na moją kupkę wstydu razem z Raportem. :)

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #350 dnia: Śr, 02 Grudzień 2020, 01:53:10 »
Koszmary za ok. dwa tygodnie zaczniemy wysyłać do sklepów.
U nas na stronie wysyłka najszybciej bo dostaniemy pierwsi.

Preordery na Brodecka i Ił Porto Proibito jeszcze przed świętami! Wrzucamy oba tytuły. Ale Brodeck wyjdzie  pierwszy.

Shankar tom 1 na wiosnę.

Lista komiksów na 2021 zamknięta. Teraz tylko dogrywamy kwestie umów, terminów. Jeśli wszystkie tytuły wejdą to mamy najlepsze komiksy w historii Mandioki.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #351 dnia: Cz, 03 Grudzień 2020, 22:47:09 »
Dla uczczenia Mikołaja z Myry Mandioca z prezentem!

Dodatkowe 10% na komiksy z naszego katalogu!

Promocja trwa do 6.12, godzina 23.59!

www.mandioca.pl

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #352 dnia: So, 05 Grudzień 2020, 11:29:00 »

Offline Rafa

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #353 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 09:55:34 »
Kiedy rusza preorder na "Raport..."? Gdzieś, ktoś pisał o 17.12...

Offline Koora

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #354 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 10:46:32 »
Dzisiaj ma ruszyć. Błednie napisali wcześniej, że 17.12.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #355 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 11:13:52 »
Dzisiaj, pomyliłem daty. Od razu będą dwa preordery: Zakazany port i Raport Brodecka.

Offline kenji

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #356 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 15:52:00 »
Genialne tytuły - rozbliście bank ( i moją  świnkę).


Offline Castiglione

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #357 dnia: Pt, 18 Grudzień 2020, 23:07:16 »


Dzisiaj w nocy (adekwatnie do tytułu komiksu) przerobiłem "Koszmary" Michela Penco. Lektura bardzo szybka, bo raz, że to ledwie 80 stron, a dwa tekstu nie ma dużo i autor jednak głównie gra obrazem. Na całość składają się cztery osobne historie, z czego dwie bardzo krótkie i dwie nieco dłuższe. Na start dostajemy niezłą miniaturę, później dłuższą historię opartą na "Widmie nad Innsmouth" (już mnie nuży ta historia, mam wrażenie, że obowiązkowo musi się znaleźć w każdym podobnym zbiorze) i dalej kolejny całkiem udany short. Do tej pory lektura była dla mnie raczej bez większych emocji i już myślałem, że finalnie się zawiodę, ale końcowa opowieść niespodziewanie mocno siadła mi na psychikę i faktycznie w czasie czytania naszedł mnie spory niepokój. Szkoda tylko, że nie było więcej takich momentów, bo czuć, że mógłby to być nieco większy projekt. Graficznie jest faktycznie interesująco, ale mija kilka chwil i komiks przeczytany, także album ciekawy, ale pozostaje pewien niedosyt - nie żałuję, bo za tę cenę warto, ale dla mnie jednak lepszy Breccia.

Samo wydanie bardzo w porządku - papier offsetowy i format jak typowy europejski komiks.

Offline Arne

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #358 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 00:28:49 »
@Mandioca
Jak mozna zrobic ten preorder na Raport Broedecka i Zakazany port? Mieliscie zaczac dzisiaj, a na stronie sklepu nic na ten temat nie widze :(

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #359 dnia: So, 19 Grudzień 2020, 00:44:09 »
Mam taki wysyp zamówień przedswiątecznych, że dopiero niedawno przysiedlismy do wrzucania grafik i tekstów. Jeszcze trochę...:)
« Ostatnia zmiana: So, 19 Grudzień 2020, 00:46:03 wysłana przez mandioca »