Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1063028 razy)

PabloWu i 9 Gości przegląda ten wątek.

Online Warpath

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7110 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 17:22:16 »
No tak, bo całe forum się wypowiedziało w temacie. Twoja logika mnie poraża.

Offline Rodrigues

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7111 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 17:54:49 »
Myślę, że Raveonettes uchwycił przyczynę tego zjawiska. Dodatkowo Mucha ostatnio jedzie praktycznie serią wpadek. Dlatego jest pod lupą. Kvothe podał przykład wtopy Egmontu w drogim wydaniu, która też mi się od razu przypomniała. Warpath, zobacz też co się działo w wątku Mandioki - im to się dopiero oberwało.

Online Warpath

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7112 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 18:26:39 »
True. Możliwe, że to właśnie z powodu wagi defektów teraz zbierają żniwo i każda, nawet pomniejsza sprawa jest teraz wałkowana.

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7113 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 18:33:09 »
No tak, bo całe forum się wypowiedziało w temacie. Twoja logika mnie poraża.
Przecież to ty się podniecasz, że cztery osoby ci post polubiły  ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Warpath

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7114 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 19:01:40 »
Przecież to ty się podniecasz, że cztery osoby ci post polubiły  ::)

Nie trzeba wielkiego obserwatora, by spostrzegł kto się podnieca przed ostatnie strony luźnym spostrzeżeniem zamiast popracować nad brakami w logicznym myśleniu.

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7115 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 20:10:56 »
Człowieku, wymyśliłeś sobie jakieś błędy w Egmontach, których nikt nie widzi, zamiast wstawić te zdjęcia i zakończyć tą dyskusje to ciągniesz to w nieskończoność.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Warpath

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7116 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 20:16:36 »
To nie ja ciągnę. Kilka razy dawałem ci sensowną drogę wyjścia i zaprzestania komentowania, ale ciągle wybierasz drogę kolejnych samokompromitacji. Nie mogę pomóc osobie, która nie chce pomóc sama sobie.

Online xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7117 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 20:30:34 »
Przecież to tym masz problem nie ja:

Egmont też ma literówki. Ostatnio widziałem nawet pomylone całe dymki, umieszczone odwrotnie. Jednak nikt nie komentuje takich wpadek w przypadku Egmontu tak często jak Muchy.

Przecież to ty się kompromitujesz:

Może mam mylne wrażenie, ale to nie pierwszy raz jak znajduję błędy w Egmoncie, ale nigdy nie widziałem korespondującego komentarza na ich wątku. Zwrócę większą uwagę na przyszłość.

Nie szukam instrukcji obsługi forum, dzielę się spostrzeżeniem na bazie obserwacji. Szczerze, mi się nie chce bawić w fotki i wrzucanie błędów, wolę doczytać komiks. Ale jak inni wrzucają na Muchę, to niech się nie ograniczają do jednego wydawnictwa.

Ogólnie to powodzenia.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Warpath

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7118 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 20:43:06 »
Jeśli zależy ci na podsumowaniu tej rozmowy drogi "człowieku", to na dzisiejszej lekcji miałeś okazję dowiedzieć się między innymi że:
- to, że ktoś o czymś nie mówi nie znaczy, że czegoś nie ma - na praktycznych przykładach z życia
- w jaki sposób właściwie obliczyć procent, by otrzymać realne dane w ramach konkretnego zagadnienia i puli uczestników
- jak czytać ze zrozumieniem - na przykładach
- w którym momencie powinieneś uciąć rozmowę, by zachować resztki godności

Cieszę się, że mogłem być pomocny i liczę, iż wykorzystasz nabytą wiedzę w przyszłości.

Offline Moreroms

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7119 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2024, 21:25:07 »
Kvothe podał przykład wtopy Egmontu w drogim wydaniu, która też mi się od razu przypomniała.
Była też spora dyskusja o odbitej zakładce w Batman Noir, też drogie wydanie.
IMHO po prostu skala błędów w wydaniach Egmontu jest zdecydowanie mniejsza niż w przypadku Muchy i jednak w temacie Egmontu dominują dyskusje o zapowiedziach a nie o błędach.

Offline Alexandrus888

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7120 dnia: Dzisiaj o 08:00:34 »
Pewnie tego pożałuję, bo i mi się oberwie, ale... Warpath, nie karm trolla.