Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 394166 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Online Pinto

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1830 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2024, 21:53:47 »
Trzeci tom jest zbiorczym 3 i 4 tomu, a tomy 1 i 2  były pojedyncze. Dlaczego LIT nie wydał ich razem, zwłaszcza, że wyszły w tym samym czasie?
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Kwiecień 2024, 21:56:00 wysłana przez Pinto »

Offline michał81

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1831 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2024, 22:09:34 »
Trzeci tom jest zbiorczym 3 i 4 tomu, a tomy 1 i 2  były pojedyncze. Dlaczego LIT nie wydał ich razem, zwłaszcza, że wyszły w tym samym czasie?
Nie były w tym samym czasie wydane. To była seria wychodząca na bieżąco z oryginałami, kiedy wydali Calamity Jane (w listopadzie 2020) to nawet nie było jeszcze oryginalnego wydania Dzikiego Billa (premiera we Francji była w marcu 2021, w Polsce w kwietniu 2021). Jeśli sprawdzasz wg gildii (lub sklepu wydawcy) to LiT dodrukował później tom 1, bo się wyprzedał (2 zresztą też) stąd zbliżone daty.

Wystarczy sprawdzić na facebooku posty LiT, tam masz wszystko co kiedy było ogłaszane oraz kiedy miało datę premiery.
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Kwiecień 2024, 22:25:40 wysłana przez michał81 »

Offline Dracos

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1832 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2024, 07:25:50 »
Warto jeszcze dodać że pierwsze tomy to były jedne z pierwszych komiksów przez nich wydane. Chcieli wydawać część pojedynczo, ale że klienci generalnie wolą zbiorcze które wychodzą też taniej to LiT zdecydował że poczeka i wyda dopiero jak wyjdą w FR kolejne dwa albumy. Dla przykładu Nautilius się dalej nie wyprzedał, a gdyby był wydany zbiorczo pewnie już dawno by zniknął z magazynów księgarni.

Offline roble

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1833 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2024, 07:50:11 »
Ja bym wolał Dziki zachód dalej w pojedynczych tomach, te okładki na żywo prezentowały się obłędnie, osobiście jestem wkurzony tym dyptykiem..  Nie zawsze taniej znaczy lepiej.. >:(

Offline michał81

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1834 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2024, 09:57:08 »
Dla przykładu Nautilius się dalej nie wyprzedał, a gdyby był wydany zbiorczo pewnie już dawno by zniknął z magazynów księgarni.
Nie konecznie, bo Droga miecza też była wydana w pojedynczych tomach i się wyprzedała, a pierwszy tom doczekał się nawet dodruku. Nautilius wg mnie niestety jest słabym komiksem, ja po pierwszym albumie zrezygnowałem, ze wzlędu na masę głupot które tam się znalazły.

Offline Brvk

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1835 dnia: Wt, 16 Kwiecień 2024, 14:22:31 »
Nie wiem, czy kiedyś ktoś kto to już wrzucał, ja nie przypominam sobie, ale na stronie LiT w zapowiedziach widnieje:



https://m.bedetheque.com/BD-Gunmen-of-the-West-485549.html

Jeśli było to sorry.

Offline burberry

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1836 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2024, 16:52:57 »
Dieter Lumpen sztos! Czyżby następca Nestora Burmy? Koniecznie trzeba kupić  ;)

Online rapr

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1837 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2024, 17:44:14 »
Kwietniowy pakiet LiT ma zaliczyć poślizg? Na Gildii data ustawiona na 6 maja...

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1838 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2024, 22:39:18 »
@rapr

Nie, czasami sklepy zaciągają dane z hurtowni, a te lubią dołożyć kilka dni do daty premiery (tu zapewne ktoś po stronie hurtowni doliczył jeszcze majówkę...).

Dieter Lumpen, Cienie z Thule i Osiem miliardów dżinów już w ten piątek wyjadą z drukarni. Z kolei Wilusa we wtorek.
Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Online rapr

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1839 dnia: Śr, 17 Kwiecień 2024, 22:51:40 »
@rapr

Nie, czasami sklepy zaciągają dane z hurtowni, a te lubią dołożyć kilka dni do daty premiery (tu zapewne ktoś po stronie hurtowni doliczył jeszcze majówkę...).

Dieter Lumpen, Cienie z Thule i Osiem miliardów dżinów już w ten piątek wyjadą z drukarni. Z kolei Wilusa we wtorek.


Świetnie! Komplet kupiony, będzie frajda w majówkę!