Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 364934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #765 dnia: Pn, 01 Listopad 2021, 20:05:19 »
Jeszcze do końca tygodnia potrwa przedsprzedaż "Mrocznych sekretów Olimpu" (w prezencie duża - 22x8 cm - zakładka), a przez jakieś dwa tygodnie dodruku "Raportu Brodecka" (w prezencie gruba, solidna torba z drelichu 260g).


Zapraszamy do zakupów!
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Listopad 2021, 20:26:16 wysłana przez mandioca »


Offline gashu

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #767 dnia: Śr, 03 Listopad 2021, 21:41:35 »
Jestem świeżo po lekturze.
Złoto!

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #768 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 00:12:33 »
Parę chwil temu przeczytałem Pawełka. Ależ to dobre! Żaden ze mnie recenzent, więc powiem tylko, że zachęcam wszystkich do lektury, by samemu się przekonać, jakie to świetne. Tego nie da się nie lubić. Czekam na więcej podobnych historii. No i oczywiście samo wydanie na piątkę z plusem. Bardzo fajny papier. Gratuluję Mandioce i dziękuję.

Offline chch

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #769 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 09:17:40 »
Okołokomiksowo - pan Bartłomiej Rabij z mandioci był gościem podcastu raport o stanie świata, Dariusza Rosiaka, odcinek z 3 listopada nt. Brazylii.

Tcoldmeat

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #770 dnia: So, 13 Listopad 2021, 15:12:46 »
Dzisiaj w Katowicach bardzo miło udało się porozmawiać z Panem z Mandioca. Kupowałem raport... pan polecił mi charliego.  Dzięki:) jedyny minus że Charlie lekko ubitą okładka ale to nic.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #771 dnia: Nd, 14 Listopad 2021, 19:59:36 »
Tak, i jeszcze w nocy z wtorku na środę mecz Brazylii z Argentyną komentuję.

Gdzieś na te komiksy trzeba zarobić!

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #772 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 18:55:51 »
Mamy opóźnienie w realizacji zamówień na komiks "Mroczne sekrety Olimpu", każdy z czekających na odbiór preorderów otrzyma od nas dodatkowy komiks w ramach przeprosin.
Spodziewamy się komiksu 30.11. Dzień potem zaczynamy wysyłki do Was.

Offline Pawel.M

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #773 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 22:14:54 »
Rozumiem, że w Gildii też będzie opóźnienie?

Offline nayroth

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #774 dnia: Pn, 15 Listopad 2021, 22:34:01 »
Pierwsze recenzje Pawełka Pinokia już weszły, może pomogą nieprzekonanym:

https://paradoks.net.pl/read/42434-pawelek-pinokio-recenzja?fbclid=IwAR3W1bXCssewOKG0nZG2ai-PCMUWeD6rmn2fYN-swEIiZMrPN55t63PG39I

Słowa uznania należą się Jakubowi Jankowskiemu, autorowi tłumaczenia, który doskonale odnajduje się w tej bluźnierczej konwencji, zachowując maksimum powagi wobec karygodnych poczynań Pawełka, a już to, że nie ucieka momentami od sadzenia grubych, ale uzasadnionych wulgaryzmów, wydaje się gestem sporej odwagi. W skali wydawców – za tę odwagę należą się Mandioce słowa uznania.

Grube wulgaryzmy gestem odwagi??? W 2021 roku? Lol ..Dziękuję za taką "odwagę".

Chociaż nie znam kontekstu - może faktycznie te grube wulgaryzmy sa w stronę tych grup o których powszechnie wiadomo ze nie można złego słowa pod żadnym pozorem.. Jak tak to chętnie przyklasnę recenzentowi.

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #775 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 15:55:50 »
Rozumiem, że w Gildii też będzie opóźnienie?

Nie inaczej, przegapiłem tą wiadomość Mandioci i niepotrzebnie dorzuciłem Sekrety Olimpu do zamówienia:

Cytuj
Niestety otrzymaliśmy wiadomość od wydawcy że wciąż oczekują na druk tego komiksu przez drukarnię. Nowa data premiery to początek grudnia.
Przepraszamy za te opóźnienie. Jeśli chcą Państwo dokonać zmiany w swoim zamówieniu w związku z tym to prosimy o kontakt mailowy na adres: bok@gildia.pl

Online donT

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #776 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 16:27:15 »
Lipa straszna, mi tez ten komiks przyblokowal zamowienie, wiec zrezygnowalem (na razie).
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #777 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 20:44:33 »
Przykro nam bardzo, tak jak już wcześniej wyjaśniałem, tym razem nasza akcja pozyskiwania dodatkowych - specjalnie zamawianych grafik na etui i okładkę okazała się klapą. Autor solidnie nas przytrzymał i wypadliśmy z kolejki w drukarni.

Za to dwa następne komiksy już są w trakcie. 2022 zapowiada się równie dobry jak 2021:)

Offline neo789

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #778 dnia: Śr, 17 Listopad 2021, 21:12:42 »
2022 zapowiada się równie dobry jak 2021:)

To bardzo niepokojąca wiadomość. Nie będzie "lepsiejszy" a tylko równie dobry? ;)

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #779 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 08:11:16 »
Dzisiaj wieczorem zamykamy przedsprzedaż dodruku Raportu Brodecka z torbą z kapitalną grafiką señora Prosiaka:

https://mandioca.pl/katalog/komiks/raport_brodecka

A jeśli ktoś ma Brodecka to sama torba też dostępna (wysyłki od 25.11):
https://mandioca.pl/katalog/komiks/raport_brodecka_torba