Autor Wątek: Wydawnictwo Mandioca  (Przeczytany 339121 razy)

Edgar, Grrrgory i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Koora

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #135 dnia: Pt, 20 Marzec 2020, 10:30:58 »
Tylko, o ile się nie mylę, zakładka jest dodawana do preorderów zamawianych na stronie wydawnictwa, a do tych z Gildii nie.

Offline mandioca

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #136 dnia: So, 21 Marzec 2020, 16:15:18 »
Oczywiście. Każdy prezent od nas tylko na naszej stronie www.mandioca.pl i tylko do preorderów.

https://mandioca.pl/katalog/komiks/zywa-stal

Offline PJP

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #137 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 14:42:36 »
"Wydawnictwo Mandioca
4 godz. ·
Już w przyszłym tygodniu dostajemy Żywą Stal. W związku z wiadomym zamieszaniem, mamy kilka dni opóźnienia. Preordery z metalową zakładką zostały jeszcze dwa. Kupujcie! Komiks w świetnej cenie i wart każdej złotówki!

#komiksy #komiksroku #mandioca #preordery"
i jeszcze
"Wydawnictwo Mandioca
51 min ·
Psychodeliczny, mroczny, przywodzący na myśl nieme kino grozy...Horror z piekła rodem. Skazaniec 666.

https://mandioca.pl/katalog/komiks/skazaniec-666"
https://www.facebook.com/mandiocapl/

Offline kas1

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #138 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 15:06:05 »
Preordery z metalową zakładką zostały jeszcze dwa.

Został jeden :)

Offline moai

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 07 Kwiecień 2020, 14:35:43 »
Żywa Stal już jest! Komiks polecam, w sam raz dla fanów klasyki i "Dreddowych" klimatów ;).
Rysunki miazga :) Czytalem jakiś miesiąc temu. A jest podobno szansa na więcej po polsku od tych autorów.
A tu filmik z prezentacją wydanego komiksu: https://www.facebook.com/mandiocapl/videos/204745934162640/?t=14

Offline Arne

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #140 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 11:54:33 »
Dziś rano zając wielkanocny przyniósł mi niespodziewany prezent :D
Gdy wróciłem ze sklepu czekała na mnie już "Żywa stal" od wydawnictwa Mandioca.
Prezentuje się świetnie, wraz z metaliczną zakładką :D

I przykładowe strony:


 - rysunki naprawdę ekstra - będzie co podziwiać w święta :)

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #141 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 11:59:56 »
Ja się mocno zastanawiałem czy brać, ale odpuściłem. Niby wydawnictwo tak się podniecało tymi rysunkami, ale na mnie nie robią specjalnego wrażenia i ostatecznie odpuściłem, szczególnie, że o fabule też niewiele było mówione. I tak do tej pory nie mam jeszcze żadnego komiksu Mandioki... Daj znać jak przeczytasz.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online parsom

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #142 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 12:40:51 »
Biorę zdecydowanie, z fragmentów które widziałem, że fabuła nie jest obrazą dla warstwy graficznej, a ta rzeczywiście jest wypasiona.
Warto dorzucić do koszyka Skazańca 666 i Labirynt? Czy może coś innego?

Itachi

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #143 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 12:47:57 »
Warto dorzucić do koszyka Skazańca 666 i Labirynt? Czy może coś innego?

Te dwie pozycje mogę z czystym sumieniem polecić. Moim zdaniem to najlepsze komiksy wydane do tej pory przez Mandiocę. Zastrzegam - nie czytałem Ye. Labirynt zauroczył mnie szatą graficzną, Skazaniec klimatem.

Olimpo Tropical, 9 godzin - odradzam. Dla mnie miałkie scenariusze, szczególnie rozczarowałem się na OT. Spodziewałem się (po opisie) zdecydowanie mocniej dopracowanej historii.

Żywą Stal wezmę na pewno, ale poczekam na spokojniejsze czasy. Ogólnie fizycznie produkt prezentuje się bardzo dobrze.

Niby wydawnictwo tak się podniecało tymi rysunkami, ale na mnie nie robią specjalnego wrażenia i ostatecznie odpuściłem, szczególnie, że o fabule też niewiele było mówione.

Na moje oko są całkiem niezłe, klimatem przypominające 2000AD. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Tobie się nie podobają ;)

A tu już kolejny pre-order się szykuje...

https://www.facebook.com/watch/?v=636908953823357



Krowa bohaterką komiksu ;)
« Ostatnia zmiana: So, 11 Kwiecień 2020, 12:56:58 wysłana przez Itachi »

Online parsom

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #144 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 13:05:36 »
Nie wiem czy w tej krowie jest jakiś sens, ale wygląda super i może nawet skuszę się na proerder. Lubię krówki - mam nadzieję, że będą jak trzeba - kruche na zewnątrz i ciągnąco-lejące w środku, bo w tych czasach trudno o dobre krówki.

Itachi

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #145 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 13:16:19 »
Ja mam awersję do krówek...

Mieliśmy w firmie okres kiedy dodawaliśmy je do paczek na allegro. Kiedyś byłem na urlopie i akurat potrzebowałem kilku rzeczy do wysyłki komiksów, podjechałem do firmy odebrałem zamówienie i cyk króweczka w środku, mówię pod nosem a co się ma zmarnować i cyk do ust wkładam... I teraz zaczyna się horror. Producent musiał popierniczyć składniki, bo krówka stała się prawdziwą krową, konsystencja była taka że tak masa doczepiła mi się do dziąsła to myślałem że skruszy mi co nie co w uzębieniu. Ani to wypluć, bo się nie da... Także droga Mandioco, najpierw wypróbujcie co tam otrzymacie  ;D

Ale za maseczkę propsuję!

Online parsom

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #146 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 13:20:55 »
No niestety, większość krówek na rynku jest albo krucha jak jałówka tuż przed śmiercią ze starości, albo właśnie jak guma rabska z dodatkiem mleka.
Za to właśnie odkryłem daktyle smakujące jak krówka - sukari.

Offline adamarluk

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #147 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 13:41:21 »
Żywa Stal zamówiona. Mam nadzieję na pozytywne zaskoczenie, bo miałkie scenariusze są w komiksach Mandioci. I to jest problem, a czytałem niemal wszystko.
Z mojej strony odradzę i Labirynt i Skazańca.

Offline PJP

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #148 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 13:42:03 »
Skuszę się na Stal ;) Miałem wziąć Skazańca ale się waham.

Offline Koora

Odp: Wydawnictwo Mandioca
« Odpowiedź #149 dnia: So, 11 Kwiecień 2020, 13:54:56 »
Ja mogę polecić, podobnie jak Itachi, zarówno Labirynt, jak i Skazańca. Natomiast mi bardzo podobało się Olimpo Tropical. Nie zgodzę się, że są same miałkie scenariusze.
Nie podeszło mi na pewno 9 godzin, o czym już pisałem wcześniej.
Żywą stal też już mam, w święta ogarnę:)