Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 387133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Leyek

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #45 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 21:33:40 »
Na stronie masz takie info:

Data wydania: druga połowa maja 2020 r.

To lepiej zamykaj zamówienie :) szczególnie że przy nowym wydawnictwie nie zdziwiłbym się jakby było jeszcze opóźnienie.

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #46 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 22:03:25 »
Hej, pliki są już u oryginalnego wydawcy i czekają na akceptację, po której ruszamy z przedsprzedażą w Gildii, Centrum Komiksu i u nas na stronie :)

P.S. Na stronie wylądowała polska okładka ;)
Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline Jaxx

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #47 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 22:03:49 »
Na stronie masz takie info:

Data wydania: druga połowa maja 2020 r.

To lepiej zamykaj zamówienie :) szczególnie że przy nowym wydawnictwie nie zdziwiłbym się jakby było jeszcze opóźnienie.

Ok, nie zauważyłem tego :) Dzięki.

Offline Łukasz

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #48 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 22:11:38 »
Również bardzo czekam na wydanie wspomnianego komiksu, gdy tylko pojawi się w przedsprzedaży w sklepie Gildii od razu go zamawiam.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline ASh

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #49 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 15:17:51 »
I co z ta przedsprzedaża, zgubiła sie w czasie czy co?

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #50 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 18:30:42 »
Trzy posty wyżej masz odpowiedź.

Offline ASh

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #51 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 22:16:04 »
Trzy posty wyżej masz odpowiedź.
Przedsprzedaż, nie premiera...

Offline nocny

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #52 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 22:58:57 »
No właśnie o przedsprzedaży napisali a pytałeś o przedsprzedaż.

Offline Łukasz

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #53 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 23:11:25 »
Wydawnictwo czeka na akceptację materiałów przez oryginalnego wydawcę, czyli Vault Comics, a to nie jest taka łatwa i szybka sprawa.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline LordDisneyland

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 28 Kwiecień 2020, 05:22:31 »
Wydawnictwo czeka na akceptację materiałów przez oryginalnego wydawcę, czyli Vault Comics, a to nie jest taka łatwa i szybka sprawa.

Ciekawski jestem , więc spytam- Łukaszu, na ile twoje posty można traktować jako posty wydawnictwa? :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 28 Kwiecień 2020, 05:25:02 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Łukasz

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 28 Kwiecień 2020, 09:16:55 »
Zadałem kilka pytań na FB temu wydawnictwu, stąd wiem, plus już ta informacja padła kilka postów wyżej. Plus na FB dziś Lost in Time napisało, że po premierze Dzikiego Lądu zapowiedzą kolejny tytuł. Obstawiam, ale serio strzelam teraz, że to będzie The Plot.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Online michał81

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 28 Kwiecień 2020, 09:28:12 »
Obstawiam, ale serio strzelam teraz, że to będzie The Plot.
Ale czy Plot jest już zakończony? Chyba jeszcze nie wyszedł ostatni zeszyt (albo powinien mieć premierę za moment) https://vaultcomics.com/comic/the-plot/
Na amazon co prawda wisi już pierwszy zbiorczy, ale jeśli całość ma mieć 8 zeszytów to mogli by od razu wydać całość w jednym. Choć nie powiem, że to jest komiks, na który chyba czekam najbardziej.


Offline Łukasz

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 28 Kwiecień 2020, 10:00:11 »
Moim zdaniem wydadzą w dwóch tomach po polsku, o ile The Plot nie skończy się na 8 zeszycie. Sam jestem po lekturze dwóch zeszytów, ale poczekam na wydanie zbiorcze po polsku. Mam nadzieję, że będzie szybciej niż później.
https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Online michał81

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 28 Kwiecień 2020, 12:36:28 »
Moim zdaniem wydadzą w dwóch tomach po polsku, o ile The Plot nie skończy się na 8 zeszycie.
No właśnie nie wiem, czy na ósmy będzie koniec. Ja jestem po 5, choć widziałem, że 6 jest już dostępny na comixology do nadrobienia, to teraz bym już poczekał.

Tak czy inaczej, jeśli to będzie kolejna zapowiedź, to fanom komiksowych horrorów mówię bierzcie w ciemno. Naprawdę solidna lektura. 

Online michał81

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 28 Kwiecień 2020, 16:16:15 »
Zadałem kilka pytań na FB temu wydawnictwu, stąd wiem, plus już ta informacja padła kilka postów wyżej. Plus na FB dziś Lost in Time napisało, że po premierze Dzikiego Lądu zapowiedzą kolejny tytuł. Obstawiam, ale serio strzelam teraz, że to będzie The Plot.
Odszukałem ten komentarz na FB i tam jest podane że będzie to komiks na literę "P". Problem z "Plot" jest taki, że pełen tytuł to "The Plot" ale za to jest inna seria na P - "Powerless". A patrząc, że u nas popularni są superbohaterowie, to też by pasowało i widzę, że ma bardzo dobre oceny. hm.....