Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 387172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1230 dnia: Śr, 22 Luty 2023, 22:20:00 »
Albo zrobili zaokrąglenia jak w wydaniu po angielsku.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Brvk

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1231 dnia: Cz, 23 Luty 2023, 08:21:59 »
Ten Zabójca to jest fajny w 1 tomie. Może jeszcze częściowo drugim. Potem już coraz gorzej. Piąty już ledwo wymęczyłem i po lekturze całość poleciała na sprzedaż. Można przeczytać, ale to nic nie wnosząca pozycja.

Już kiedyś spotkałem się z opinią, że to seria prowadząca donikąd.  Ja uważam, że Zabójca jest bardzo dobrze napisany, płynny, wiarygodny (scenarzysta zadbał, żeby bohater miał jakąś głębię psychologiczną, nie był do bólu nierealną papierową postacią twardziela), z dobrymi dialogami. W zasadzie tylko Nury serwuje podobne rzeczy. Dla mnie seria wyróżniająca się, rozrywkowa, prosta, ale sprawna i niegłupio napisana.

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1232 dnia: Nd, 26 Luty 2023, 22:00:36 »
Wielki sukces LiT - bardzo pewne 2 miejsce w głosowaniu na najlepsze wydawnictwo za rok 2022 wg użytkowników naszego forum. I wielki skok w rankingu - w zeszłym roku było miejsce 10.



PS. W toku cały czas inne głosowania (m.in. na najlepszy komiks 2022 czy najlepszy komiks polski 2022). Linki w mojej sygnaturce.

Offline Leyek

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1233 dnia: Nd, 05 Marzec 2023, 21:38:28 »
A tu jeszcze poprzedni sukces przebity - Toppi. Kolekcja - najlepszym komiksem 2022 wg użytkowników naszego forum.

Poniżej wyniki głosowania na najlepsze komiksy roku 2022 wg użytkowników forum.

Głosowało 65 użytkowników forum (+5 w stosunku do zeszłego roku).



Offline Warpath

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1234 dnia: Pn, 13 Marzec 2023, 21:34:54 »
Jak FB głosi:

Cytuj
"Legenda o Szkarłatnych Obłokach" Saverio Tenuty powróci do sprzedaży w maju tego roku.🙂
Przedsprzedaż ruszy za kilka dni wraz z kwietniowymi nowościami.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1235 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 19:49:43 »
Cytuj
🔥🔥ZAPOWIEDŹ🔥🔥
Pora na pierwszą kwietniową zapowiedź.😊 "Łupieżcy Imperiów" duetu Dufaux & Jamar docenią zarówno miłośnicy komiksów przygodowych, jak i historycznych.
------------------------
▶️Wydanie zawiera wszystkie 7 tomów serii.
▶️"Łupieżcy Imperiów" będą tytułem sprzedawanym z niższym rabatem i nie trafi on do szerszej dystrybucji (dokładnie tak samo jak "Toppi. Kolekcja").
------------------------
Rok 1870. Francja doznaje klęski w wojnie z Prusami. W tym samym czasie młody chłopak, Nicolas d’Assas, przybywa do szkoły madame Froidecoeur. Wkrótce następują dziwne i przerażające wydarzenia, które właścicielka placówki niezwłocznie przypisuje jednej z pensjonarek, zakwaterowanej przez nią potajemnie młodej dziewczynie, która zawarła pakt ze śmiercią. Jest ona narzędziem w katastrofalnym zamyśle i nie obawia się nikogo oprócz tajemniczych Łupieżców Imperiów. Okazuje się, że Nicolas, nawet o tym nie wiedząc, nosi na ciele znak tej organizacji. On i jego towarzysze wbrew własnej woli pogrążą się w spisku, którego korzenie sięgają serca zła.
------------------------
Podstawowe informacje:
👉Tytuł: Łupieżcy Imperiów. Wydanie zbiorcze
👉Tytuł oryginalny: Voleurs d’Empires - Intégrale
👉Scenariusz: Jean Dufaux
👉Rysunki: Martin Jamar
👉Kolory: Martin Jamar
👉Tłumaczenie: Jakub Syty
👉Redakcja: Marcin Grabski
👉Korekta: Agata Bogusławska
👉Skład: Piotr Margol
👉Liczba stron: 352
👉Format: 215 x 290 mm
👉Oprawa: twarda
👉Papier: kredowy
👉Druk: kolor
👉Wydawnictwo: Lost In Time
👉Wydawca oryginalny: Glenat
👉Data wydania: 24 kwietnia 2023 r.
👉Cena okładkowa: 166 zł
👉ISBN-13: 978-83-67270-34-2
#frankofonyzlostintime #łupieżcyimperiów #jeandufaux #martinjamar #lostintimepl #wydawnictwolostintime






« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Marzec 2023, 19:52:20 wysłana przez ukaszm84 »

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1236 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 19:54:28 »
Fajna cena za 7 tomów. Taki sposób wydawania, że mniejszy rabat i sprzedaż przez sklepy specjalistyczne, a cena okładkowa bez zawyżania i jeszcze grubaśna grubaśność, to mój ulubiony. Tak trzymać.

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1237 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 20:05:24 »
Myślałem, że cena będzie wyższa, a tutaj nie jest źle. Praktycznie identyczna liczba stron i format co 7 żywotów Krogulca, a tutaj jest okładkowa mniejsza aż o 54zł! LIT robi to dobrze.

W kwietniu mają być od nich 2 premiery i dodruk Toppiego 1.
Tą drugą nowością będzie prawdopodobnie Hoka Hey, bo ma już dodane wszystkie informacje (oprócz ceny) na stronie:
https://lostintime.pl/hoka-hey/
Co ciekawe będzie wydane na offsecie

Offline Nowicjusz

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1238 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 20:21:40 »
Taki gruby, a taki tani 👍 naprawdę cena super i fajnie plansze, jedynie tytuł  jak dla mnie bardzo dziwnie brzmi Łupieżcy Imperiów🤪

sum41

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1239 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 20:23:28 »
A podobno tylko Egmont moze tanio wydawac bo duze naklady drukuje...😉

Offline Brvk

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1240 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 20:34:23 »
Fajne rysunki, fajna okładka, fajna grubość i fajna cena. Tylko ten Dufeux, najsłabsze ogniwo...

Offline JonasCrow

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1241 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 20:53:02 »
A podobno tylko Egmont moze tanio wydawac bo duze naklady drukuje...😉

LIT zaczyna stosować dumpingowe ceny? :o

Offline Warpath

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1242 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 21:23:45 »
Taki gruby, a taki tani naprawdę cena super i fajnie plansze, jedynie tytuł  jak dla mnie bardzo dziwnie brzmi Łupieżcy Imperiów

Hej, czy to oni są winni upadkowi Imperium Triganu? ???
« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Marzec 2023, 21:27:30 wysłana przez Warpath »

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1243 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 21:42:33 »
Fajne rysunki, fajna okładka, fajna grubość i fajna cena. Tylko ten Dufeux, najsłabsze ogniwo...
Tłumacz mi napisał przedtem, że to jeden z najlepszych komiksów Dufauxa. Dobrze skrojona historia od A do Z w siedmiu albumach bez zamulania. Jest fajna historia z motywem fantastycznym + lekcja historii Francji, ale delikatnie.

Kurc też wczoraj mówił, że najlepiej idą grubasy. Grubasy to przyszłość. :D

Offline celtic

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1244 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 21:49:32 »
Do usunięcia
« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Marzec 2023, 22:48:24 wysłana przez celtic »
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10