Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 387233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LukCook

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #855 dnia: Śr, 03 Sierpień 2022, 22:22:04 »
Toppi #2 już 22 sierpnia  :)

__________________________________

PRZEDSPRZEDAŻ
W naszym sklepie i Allegro możecie zamawiać sierpniowe premiery:
-Świat Dryftu. Tom 1: Opowieść o złodziejach i trollach
-Parszywy drań. Tom 1: Isabel / O Maneta
-Toppi. Kolekcja. Tom 2: Ameryka Północna
Premiery komiksów już 22 sierpnia!
---------------------
Garść informacji  o przedsprzedażach:
-Świat Dryftu #1 i Parszywy drań #1 są dostępne z 25% rabatem.
-Toppi. Kolekcja #2 będzie sprzedawany z niższym rabatem.
-Darmowa wysyłka w sklepie internetowym przysługuje zamówieniom na kwotę od 280 zł. Przy osiągnięciu tego progu dodajemy do zamówień także torby, które niedawno prezentowaliśmy na fanpage'u.
-Przed weekendem przedsprzedaż uruchomią także Gildia i Róbmy Dobrze.
__________________________________

Offline Nephilim

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #856 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 08:35:51 »
Brakuje mi tylko Elryka. Pierwszy album niedostępny ale Kuba z CK wspominal, że jesienią będzie dodruk pierwszego tomu więc nadrobię ;)
Sorry, pomyliłem Toulhoata z Rechtem w tym komiksie ;)

Offline laf

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #857 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 12:21:00 »
-Przed weekendem przedsprzedaż uruchomią także Gildia i Róbmy Dobrze.
Wiadomo przed którym weekendem, tym nadchodzącym czy następnym?

Offline dreamer36

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #858 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 14:29:34 »
Toppi zamówiony - tak na wszelki wypadek, jakby nakład był mniejszy i się nagle wyprzedał :) Nie wyobrażam sobie nie mieć go w swojej kolekcji w rodzimym języku. Już się nie mogę doczekać - akurat na ostatni weekend wakacji będzie jak znalazł do rozkoszowania się :)

Offline LukCook

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #859 dnia: Cz, 04 Sierpień 2022, 15:15:07 »
Wiadomo przed którym weekendem, tym nadchodzącym czy następnym?

Wygląda na to, że przed nadchodzącym. Na róbmy dobrze przedsprzedaż jest dostępna. Na gildii też dodają - Parszywy Drań w zapowiedziach. Ja zamówiłem w sklepie LiT  :)

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #860 dnia: Pt, 05 Sierpień 2022, 22:42:21 »
Cytuj
Wiadomo przed którym weekendem, tym nadchodzącym czy następnym?

Tym, tym :) Właściwie przedsprzedaże ruszyły już we wszystkich kanałach: na naszej stronie, Allegro, Gildii i Róbmy Dobrze.

Parszywy drań #1, Toppi #2 i Świat Dryftu #1 zostały zwolnione do druku, pozostaje wypatrywać wieści z drukarni o wysyłce ;)
Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #861 dnia: Nd, 07 Sierpień 2022, 16:01:28 »
Buffalo Runner to bardzo dobry western. Przez znaczną część historii "słuchamy" opowieści startego łowcy bizonów, który historię swojego życia opowiada przez dokładnie jedną noc uratowanej z rąk kilku bandytów dziewczynie, jednocześnie tworząc kule do broni, aby nad ranem stawić czoła reszcie obdartusów. Stary rewolwerowiec i dziewczyna przez cały komiks siedzą w starej chatce czekając na świt i atak bandytów, a jego opowieść wciąga jak bagno. Przy okazji krok po kroku dowiadujemy się jak tworzyło się kule na Dzikim Zachodzie. Mocne, realistyczne i świetnie zakończone.

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #862 dnia: Pn, 08 Sierpień 2022, 21:00:56 »
Cytuj
A ile docelowo będzie tomów?

Tak jak pisał Konrad, Parszywy drań ma się zamknąć w czterech tomach we Francji. Czyli u nas całość wyjdzie w dwóch zbiorczych albumach. :)
Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline Lyricstof

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #863 dnia: Pn, 08 Sierpień 2022, 22:01:02 »
Tak jak pisał Konrad, Parszywy drań ma się zamknąć w czterech tomach we Francji. Czyli u nas całość wyjdzie w dwóch zbiorczych albumach. :)

Czy był pomysł innego tłumaczenia tytułu tego komiksu?

Loisel w wywiadach zaznaczał, że ważny jest dla niego tytuł o takiej "mocy". Natomiast rysownik wspominał, iż jego matka nie jest zadowolona, że  będzie on firmował ten tytuł swoim nazwiskiem.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #864 dnia: Wt, 09 Sierpień 2022, 09:00:27 »
Tak, wybieraliśmy z kilku propozycji i ta najbardziej nam odpowiadała. W oryginale tytuł jest ostrzejszy, ale postanowiliśmy odejść w kierunku dwuczłonowego wyzwiska bez wulgaryzmów.
Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #865 dnia: Pt, 12 Sierpień 2022, 09:58:20 »
Dostawa nowości w przyszłym tygodniu :)

Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #866 dnia: Nd, 14 Sierpień 2022, 19:36:34 »


Łał, jakie to było dobre. W sensie zakończenie. W przeważającej części jest to komiks niemy i długo myślałem, że skoro na pierwsze 140-kilka stron jest zaledwie kilka z tekstem, to autor mógł już się postarać i resztę też przedstawić w formie zrozumiałej narracji obrazkowej. Nic z tych rzeczy, bo potem nadeszły strony 148-150, które także posiadają tekst. Tekst, który podnosi ocenę komiksu o co najmniej 1 punkt. Strony 148-195 pokazują, że autor wszystko fajnie sobie przemyślał i dlatego zrobiłem łał. Historyjka jest prosta i opowiada o kosmicznym jelonku, który chce uratować pewne jajo i wyrusza w długą kosmiczną podróż uciekając przed pewnym jeźdźcem. I długo mi się wydawało, że to taka ładnie narysowana pierdołka, ale tylko mi się wydawało, jest tam coś więcej. 7/10 to wystarczająca ocena dla bardzo ładnie narysowanej podróży z 1 znakomitym momentem, po którym zrobiłem łał. To nie jest najlepszy komiks świata, ale jest dobry i nie przypomina generycznego frankofona. ;) To już drugi komiks z najnowszego pakietu, który nim nie jest. Na koniec zostawiam sobie album, który zbiera najlepsze opinie czyli Republikę Czaszki.

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #867 dnia: Nd, 14 Sierpień 2022, 20:39:14 »
Łał, jakie to było dobre. Strony 148-195 pokazują, że autor wszystko fajnie sobie przemyślał i dlatego zrobiłem łał. 7/10 to wystarczająca ocena dla bardzo ładnie narysowanej podróży z 1 znakomitym momentem, po którym zrobiłem łał.
Myślę, że każdy z nas, czytając Jelonka, zrobił łał w tym samym miejscu ;) I dla tego łał warto ten komiks przeczytać.
« Ostatnia zmiana: Nd, 14 Sierpień 2022, 20:40:59 wysłana przez KubciO »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #868 dnia: Nd, 14 Sierpień 2022, 20:59:04 »
Myślę, że każdy z nas, czytając Jelonka, zrobił łał w tym samym miejscu ;) I dla tego łał warto ten komiks przeczytać.

Nie mogę tego oczywiście udowodnić, ale tego łał domyśliłem się zanim ono nastąpiło. Chyba, że przez łał rozumiecie te kilka ostatnich stron, czego się nie domyśliłem, ale też nie wiem czy było to łał ;)

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #869 dnia: Nd, 14 Sierpień 2022, 21:29:51 »
Łał to strony 148-150. Reszta jest konsekwencją tego łała. :D