Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 387142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Midar

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #570 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 17:14:57 »
Mnie, choć tematyka jest mi bliska, rysunki zniechęciły. Też odpuszczam.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #571 dnia: Cz, 30 Grudzień 2021, 19:55:37 »
Ja mam dokładnie tak samo.
Absolutnie nie.

Offline Dracos

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #572 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 10:50:40 »
A ja dla odmiany jestem w 80% na tak, jak się okazuje to w tym samym "uniwersum" co Maska Fudo którą kiedyś czytałem i było całkiem ok, nie żeby jakieś arcydzieło, ale fantastyka z japońskimi naleciałościami jest jak dla mnie miłą odmianą.

Offline FDH

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #573 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 11:34:25 »
Czytałem  Maskę Fudo,dwa tomy i historia mi się podobała, a rysunki bardzo fajne.Ale to kwestia gustu,ja jestem zainteresowany.

Offline wolfheart

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #574 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 14:18:00 »
Ten komiks jest tak pusty że równie dobrze mogłoby go Studia Lain wydać.
Czy opinia dotyczy tej zapowiedzi o samurajach czy kowbojach ?

Offline raj666

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #575 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 15:41:44 »
Samuraje, choć to taka fantastyka raczej te Szkarłatne obłoki/ostrza.

Offline wolfheart

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #576 dnia: Pt, 31 Grudzień 2021, 16:21:13 »
Czyli raczej samuraje pokroju 47 Roninów z Keanu a nie pokroju Musashiego?


Online vision2001

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #578 dnia: Pt, 07 Styczeń 2022, 22:07:26 »
ZAPOWIEDŹ
Na 2 lutego szykujemy jeszcze jeden komiks wpisujący się w linię #frankofonyzlostintime. Do druku oddajemy antologię westernowych opowiadań stworzonych przez mistrzów gatunku pt. "Go West, Young Man".
Przedsprzedaż rozpocznie się 10.01.2022 r. razem z "Drogą miecza #3" i "Światem Dryftu #3".
Do preorderów w naszym sklepie internetowym i Allegro otrzymacie klimatyczną zakładkę.
Dwie okładki: standardowa (żółta) i limitowana (czerwona). Obie autorstwa Enrico Mariniego.
*******************
„Pełna okrucieństwa i przemocy historia drogi przechodzącego z rąk do rąk zegarka kieszonkowego
w czasach podboju Dzikiego Zachodu... Western, w którym czuć proch i błoto...”
Czternaście krótkich historii zawartych w „Go West, Young Man” przedstawia podbój Dzikiego Zachodu, począwszy od 1763 i skończywszy na 1938 roku. Od konfliktów nad brzegami Wielkich Jezior po zatargi na pustyni w Meksyku, a na ich tle losy różnych postaci. Traperzy i pionierzy, indiańskie plemiona, desperados i prostytutki – wszyscy walczą o przetrwanie na Wielkich Równinach, w dynamicznie rozwijających się miasteczkach i podczas niekończących się wojen.
Motywem przewodnim tego albumu jest ciemna strona ludzkiej natury, a także gorzki smak amerykańskiego snu. Pojawia się tu także tematyka rasizmu, ludobójstwa Indian, sytuacji kobiet, wojen i biedy. „Go West, Young Man” to wnikliwy i świadomy hołd złożony westernowi.
*******************
Podstawowe informacje:
Tytuł: Go West, Young Man
Tytuł oryginalny: Go West, Young Man
Scenariusz: Tiburce Oger, Hervé Richez
Rysunki i kolory: Steve Cuzor, Benjamin Blasco-Martinez, Michel Rouge, Paul Gastine, Ralph Meyer, Christian Rossi, Hugues Labiano, Ronan Toulhoat, Dominique Bertail, Michel Blanc-Dumont, François Boucq, TaDuc, Félix Meynet, Patrick Prugne, Éric Hérenguel, Corentin Rouge, Tom Cuzor, Serial Color, Jérôme Maffre, Jack Manini 
Okładki: Enrico Marini
Tłumaczenie: Jakub Syty
Redakcja i korekta: Izabela Rutkowska
Skład: Piotr Margol
Liczba stron: 112
Format: 240x320 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
Wydawnictwo: Lost In Time
Wydawca oryginalny: Bamboo Édition
Data wydania: 2 lutego 2022 r.
Cena okładkowa: 93 zł
ISBN-13: 978-83-962955-4-5
ISBN-13 wydania limitowanego: 978-83-962955-5-2











Obie okładki bardzo fajne. Będzie (może tylko chwilowy) dylemat, którą brać...

Offline O.

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #579 dnia: Pt, 07 Styczeń 2022, 23:01:08 »
fajnie, tylko cena rozwaliła system

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #580 dnia: So, 08 Styczeń 2022, 10:20:28 »
Bardziej zestawienie cena + niski rabat. Bo gdyby jeszcze było -40% w księgarniach, to ok. Ale witajcie nowe czasy. Wysoka cena i mały rabat.
Chyba jednak zaczynam mieć postanowienie noworoczne. Że wydaję na komiksy i filmy dokładnie tyle ile zarobię na nadgodzinach w pracy i ani złotówki więcej. Będzie motywacja, żeby kupić sobie coś extra. Bo komiksy to już naprawdę produkt premium i coś extra. Takie czasy.
« Ostatnia zmiana: So, 08 Styczeń 2022, 10:22:46 wysłana przez Death »

sum41

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #581 dnia: So, 08 Styczeń 2022, 11:03:17 »
Ja tez juz ograniczylem kupowanie bo coraz drozej... Juz nie tylko komiksy to cos extra gdzies widzialem haslo ze energia elaktryczna w przyszlosci to bedzie eksluzywnosc :)

Offline kv

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #582 dnia: So, 08 Styczeń 2022, 11:12:02 »
Bardziej zestawienie cena + niski rabat. Bo gdyby jeszcze było -40% w księgarniach, to ok. Ale witajcie nowe czasy. Wysoka cena i mały rabat.
Na NSC zapowiedzi i droższe i bez rabatów - mam nadzieję, że to tylko wina np. inwentaryzacji i jakiś rabat się niedługo pojawi. Inaczej Death dobrze wieszczy.... :(

Offline PabloWu

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #583 dnia: So, 08 Styczeń 2022, 13:53:02 »
Jak mawiał klasyk - tanio to już było. Cena nowego komiksu od wydawnictwa jest dla mnie nieakceptowalna ,za takie pieniądze to już musi być coś co spowoduje opad szczęki  . Postanowienie noworoczne o ograniczaniu kupowania komiksów przyjdzie mi łatwiej niż się wydawało, ostra selekcja plus ustalona miesięczna kwota kluczem do sukcesu. Pozdrawiam wszystkich, i pamiętajcie że to wszystko tylko na dwa tygodnie i już tylko ostatnia prosta dzieli nas od powrotu do normalności, choć mam wrażenie że wjechaliśmy na rondo .

Offline kas1

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #584 dnia: Pn, 10 Styczeń 2022, 10:09:38 »
Rysunki tez nie zachecaja specjalnie. Odpuszczam, choc poprzedni komiks od LiT - Jim Hawkins, czytam obecnie i jest super.

Potwierdzam. Bardzo dobry komiks. Jak komuś pasują przygodowo-awanturnicze klimaty z piratami w roli głównej, to jest to must have.