Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 387193 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online Konrad

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #525 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 20:07:10 »
Premiera zbiorczego wydania Jima Hawkinsa 10 grudnia
Cytuj
🔥🔥ZAPOWIEDŹ🔥🔥
Rok zakończymy kolejną odsłoną #frankofonyzlostintime, czyli wydaniem zbiorczym "Jima Hawkinsa" autorstwa Sébastiena Vastry 😊
👉Przedsprzedaż rozpoczynamy w niedzielę (21.11) o 12:00 w naszym sklepie internetowym i Allegro.
👉Dwie okładki: regularna (niebieska) i limitowana (pomarańczowa).
👉Polskie wydanie zawiera kompletną historię.
*******************
Przyszłość jako kuchcik i rodzinna oberża w spadku. Jim Hawkins wie, że nie pozostanie długo na stałym lądzie. Spogląda gdzie indziej, z oczyma utkwionymi w kierunku linii, którą morze rysuje na horyzoncie; obietnicy nieznanego i wielu tajemnic. Wystarczyłby tylko jeden krok ku kierunku morskiej toni, by odmienić swoje życie i stać się kimś innym.
Wystarczyłby uśmiech losu albo Bill Bones, stary wilk morski, który dopiero co zszedł na ląd ze swoją cenną mapą, by Jim wpadł w wir przygody. Lecz jeśli istnieje na tym podłym świecie jedna niebezpieczna rzecz, to na pewno jest nią kawałek papieru, który prowadzi do wielkiego bogactwa...
Komiksowa adaptacja „Wyspy Skarbów” R.L. Stevensona zabierze Was w podróż pełną przygód i niebezpieczeństw, na której końcu czekają skrzynie pełne złota!
*******************
Podstawowe informacje:
👉Tytuł: Jim Hawkins. Wydanie zbiorcze
👉Tytuł oryginalny: Jim Hawkins 1 – Le Testament de Flint,  Jim Hawkins 2 – Sombres héros de la mer, Jim Hawkins 3 – À crocs et à sang
👉Scenariusz: Sébastien Vastra
👉Rysunki: Sébastien Vastra
👉Kolory: Sébastien Vastra, Pop
👉Tłumaczenie: Jakub Syty
👉Skład: Robert Sienicki
👉Redakcja i korekta: Izabela Rutkowska
👉Liczba stron: 176
👉Format: 240 x 320 mm
👉Oprawa: twarda
👉Papier: kredowy
👉Druk: kolor
👉Wydawnictwo: Lost In Time
👉Wydawca oryginalny: Éditions Glénat
👉Data wydania: 10 grudnia 2021 r.
👉Cena okładkowa: 120 zł
👉ISBN-13: 978-83-961467-9-3
👉ISBN-13 wydania limitowanego: 978-83-962955-0-7
https://www.facebook.com/lostintimepl/posts/428976648759766

https://www.bedetheque.com/serie-45977-BD-Jim-Hawkins.html

Okładka regularna:


Okładka limitowana:

Offline Adolf

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #526 dnia: Pt, 19 Listopad 2021, 20:20:01 »
Kiedy będzie następny tom Wampira Maskarady?

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #527 dnia: So, 20 Listopad 2021, 21:13:33 »
@Adolf

Jest już w tłumaczeniu. Datę premiery ustalimy, jak przekład trafi do redakcji, co powinno nastąpić w styczniu.
Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #528 dnia: Cz, 25 Listopad 2021, 19:29:25 »
Nautilus #1: Teatr cieni dobił do naszego magazynu i Gildii  ;D To drugi po Drodze miecza komiks ze scenariuszem Mathieu Mariolle w naszym katalogu :)

Czas na kilka fotek:


Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Online michał81

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #529 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 15:47:12 »
Wydawnictwo przygotowało katalog wydawniczy, w którym można znaleźć obszerne fragmenty już wydanych komiksów do sprawdzenia.
https://issuu.com/lostintimepl/docs/katalog_komiksowy_wydawnictwo_lost_in_time_2020-21?fbclid=IwAR2uXAMCAIdHZgJ_EKSllIgZM6gcPNijBilV5rI4hDDmQgEgQzdwa4LD_bE
lub tutaj
https://lostintime.pl/katalog-2020-21/?fbclid=IwAR3zmDBf27_mQgN9HTKWhrDb-dJEliSrzb8-JnmkZVSvnpMoeR34mLwyvLU

Ostatnia strona to zapowiedź komiksów na pierwszy kwartał 2022
Spoiler: PokażUkryj

Offline kv

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #530 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 16:15:26 »
Czyli w marcu/kwietniu zamknięte będą wszystkie ich serie poza świeżutkim Nautilusem i Katedrą Otchłani, które notabene jeszcze powstają.
Brawo Lost in Time!

Nie trzeba długo czekać, żeby poznać zakończenia historii a i kilka integrali pewnie się pojawi. Oby tak dalej!
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Listopad 2021, 16:40:27 wysłana przez kv »

Offline Randal63

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #531 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 16:39:35 »
I to mi się podoba. Brawo, oby tak dalej.

Offline Pawel.M

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #532 dnia: Nd, 28 Listopad 2021, 20:27:59 »
Ten katalog też macie zablokowany przed pobraniem? Pomysł paluszki lizać - ja na pewno nie będę olbrzymiego pdf-a mielił online, szkoda mi czasu.

Offline Randal63

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #533 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 02:25:56 »
Ten katalog też macie zablokowany przed pobraniem? Pomysł paluszki lizać - ja na pewno nie będę olbrzymiego pdf-a mielił online, szkoda mi czasu.
Ściąga się bez problemu, przed chwilą sprawdziłem. W ciągu 10-ciu sekund powinieneś mieć ten pdf w komputerze.

Offline Pawel.M

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #534 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 08:49:52 »
To nie wiem, jak to robisz - na ISSUU wyskakuje mi, że właściciel praw nie zezwala na pobieranie - wyobraźnia prima sort, zabezpieczyli się przed potencjalnym klientem:



A na stronie wydawcy mam tylko "pobierz grafikę" (chce zapisywać jako PNG), jak się domyślam, jedynie pierwszej strony.
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Listopad 2021, 08:56:32 wysłana przez Pawel.M »

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #535 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 09:36:49 »
Nigdy na issuu nie spotkałem się z tą opcją włączoną. Pewnie brak możliwości pobierania jest domyślną opcją i mało kto przy uploadzie pamięta o tym, by ją włączyć :)

Offline JanJ

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #536 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 11:28:02 »
Tylko pogratulować. Czemu Taurus tak nie może?? (pytanie retoryczne...)

Offline misiokles

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #537 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 17:09:11 »
Z drugiej strony przerobienie cokolwiek z issuu na pdf to gdzieś 5 kliknięć na stronach typu issuu downloader.

Offline Randal63

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #538 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 01:46:02 »
To nie wiem, jak to robisz - na ISSUU wyskakuje mi, że właściciel praw nie zezwala na pobieranie - wyobraźnia prima sort, zabezpieczyli się przed potencjalnym klientem:



A na stronie wydawcy mam tylko "pobierz grafikę" (chce zapisywać jako PNG), jak się domyślam, jedynie pierwszej strony.
Pobierz stąd: https://lostintime.pl/katalog-2020-21/?fbclid=IwAR3zmDBf27_mQgN9HTKWhrDb-dJEliSrzb8-JnmkZVSvnpMoeR34mLwyvLU  :)

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #539 dnia: Nd, 05 Grudzień 2021, 18:23:05 »
Bardzo nas cieszy miłe przyjęcie katalogu i pierwszych zapowiedzi na najbliższe miesiące  ;)

Przed weekendem otrzymaliśmy dobre wieści. Jim Hawkins najpóźniej we wtorek wyruszy z drukarni. Preordery są dostępne w naszym sklepie internetowym, Allegro i Gildii.

I zapraszamy do obejrzenia prezentacji Nautilusa  :)


Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/