Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1066769 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7140 dnia: So, 20 Kwiecień 2024, 20:42:39 »
Egmont wydal Wojnę Domową z przesuniętymi rozkładówkami i od tej pory już taki babol mu się nie zdarzył, Mucha też już tego będzie pilnować teraz. Pomimo przesuniętych splashów, na które jeszcze nie trafiłem a jestem prawie w połowie, drugi tom X-statix nadal świetny.
« Ostatnia zmiana: So, 20 Kwiecień 2024, 21:08:49 wysłana przez OokamiG »

Offline Kadet

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7141 dnia: So, 20 Kwiecień 2024, 20:48:03 »
Wy tu sugerujecie, że jakby Egmont wydał np. Amazing Spider-Man z "zepsutymi" rozkładówkami albo Batmana z pikselozą to nikt by o tym nie napisał.

Ja nic takiego nie sugeruję.

Tylko to nie chodzi o literówki.

I ja też nie tylko o literówkach piszę.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Popiel

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7142 dnia: So, 20 Kwiecień 2024, 20:50:51 »
Ej no, jak to nie ma krytyki Egmontu? Przecież ten kolega, który nie zna słowa "przenicować" i który kiedyś nie zrozumiał komiksu z Myszką Miki stworzył z wyliczania ich błędów fundament swojego istnienia. Aż dziwne, że się tu nie udziela.

No chyba że uczy się nowych słówek.

Offline Kadet

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7143 dnia: So, 20 Kwiecień 2024, 21:08:01 »
Ale swoją drogą wytykanie innym, że nie znali jakiegoś słowa i nie rozumieją jakiegoś komiksu to też raczej słabe jest...

A nawiasem mówiąc, ja też kiedyś nie zrozumiałem komiksu z Myszką Miki. Do dziś nie wiem, jak interpretować ostatni kadr tej historii z "Giganta" 2/1997:

https://inducks.org/story.php?c=D+95197

Zdaje się więc, że chyba również nie jestem kompetentnym fanem komiksów.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline bibliotekarz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7144 dnia: So, 20 Kwiecień 2024, 22:15:56 »
Ale swoją drogą wytykanie innym, że nie znali jakiegoś słowa i nie rozumieją jakiegoś komiksu to też raczej słabe jest...
Dlaczego? Bo każdy, kto 18 lat skończył automatycznie staje się jednakowo mądry?

Słabe, i to na maksa, to jest schlebianie głupocie.
Batman returns
his books to the library

Offline Kadet

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7145 dnia: So, 20 Kwiecień 2024, 22:46:06 »
Nie, dlatego że nie lubię wycieczek osobistych, które nie wnoszą wiele do dyskusji.

Równie dobrze zamiast

Cytuj
Przecież ten kolega, który nie zna słowa "przenicować" i który kiedyś nie zrozumiał komiksu z Myszką Miki stworzył z wyliczania ich błędów fundament swojego istnienia.

można by napisać

Cytuj
Przecież Bazyliszek stworzył z wyliczania ich błędów fundament swojego istnienia.

Nie widzę, co to rozwinięcie w pierwszej wersji wnosi do dyskusji poza tym, żeby ponatrząsać się jeszcze trochę z Bazyliszka, mimo że nie ma to związku z obecnym wątkiem. Nie popieram schlebiania głupocie i jestem za tym, żebyśmy konstruktywnie punktowali sobie wzajemnie błędy, jeśli jest taka potrzeba, ale z szacunkiem. Nawet jeśli druga osoba nas drażni.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Online vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #7146 dnia: Nd, 21 Kwiecień 2024, 11:08:56 »
Cytuj
Bzzz, bzzz!
Już 29 kwietnia poznacie Rowan Black. Rowan pracuje w biurze śledczym. Rowan jest także wiedźmą, pamięta zapach ciał płonących na stosie, wie, jaką moc daje odcięta lewa ręka mordercy, i zna zagrożenie, jakie niesie krew przelana na kamiennym ołtarzu przy świetle księżyca w nowiu. Problem w tym, że nie tylko ona...
CZARNA MAGIA – PIERWSZA KSIĘGA CIENI to niezwykła mieszanka horroru i kryminału z gatunku noir autorstwa scenarzysty GREGA RUCKI i rysowniczki NICOLI SCOTT, której – dzięki subtelnej grze cieni i wychwyceniu koloru w szarościach – udało się pogodzić to, co fantastyczne i nieznane, z przyziemnością policyjnych procedur.
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach BLACK MAGICK #1–11.
TYLKO DLA DOROSŁYCH CZYTELNIKÓW
Tłumaczenie: Arek Wróblewski
Liczba stron: 304
Format: 180 x 275 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN:  978-83-67571-29-6
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 169,00 zł
Premiera: 29 kwietnia 2024 roku





Pierwszy splash page:



;)





I drugi splash:





« Ostatnia zmiana: Nd, 21 Kwiecień 2024, 11:16:24 wysłana przez vision2001 »