Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 387357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #945 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 22:47:03 »
A co się temu karpiu stało, że ratować trzeba było?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #946 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 22:55:07 »
A co się temu karpiu stało, że ratować trzeba było?

Chyba w łeb dostał.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #947 dnia: Pn, 26 Wrzesień 2022, 22:56:12 »
I odratowali?

Offline dreamer36

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #948 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 08:58:50 »
Ja, to się cieszę, że przed Świętami jeszcze jeden Toppi. Info z ich stoiska w Łodzi.

Oooo, a to jest mega dobra wiadomość - przynajmniej Mikołaj ma sprawę ze mną załatwioną :)

Offline dreamer36

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #949 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 21:44:00 »
Nie mogę edytować powyższego posta, także z góry sorki za post pod postem.

Mam jeszcze pytanie - co się dzieje z trzecim tomem Nautilusa? Czy LiT porzuciło serię, bo się nie sprzedała, jakieś problemy wydawnicze, oczekiwanie na lepsze czasy czy po prostu najpierw inne, bardziej dochodowe rzeczy (np. Toppi), puki jeszcze można drukować w normalnych cenach? Może ktoś z wydawnictwa coś wspomniał na festiwalu?

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #950 dnia: Wt, 27 Wrzesień 2022, 21:55:48 »
@dreamer36
3 tom Nautilusa dopiero powstaje. Premiera we Francji jest w tej chwili planowana gdzieś na II kwartał 2023r.

Offline dreamer36

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #951 dnia: Śr, 28 Wrzesień 2022, 13:59:10 »
@dreamer36
3 tom Nautilusa dopiero powstaje. Premiera we Francji jest w tej chwili planowana gdzieś na II kwartał 2023r.

Dziękuję za odpowiedź - jakoś myślałem, że będzie jak z Drogą miecza - raz dwa trzy o po wszystkim :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #952 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 18:55:00 »
Cytuj
🔥🔥ZAPOWIEDŹ🔥🔥
Po wrześniowej dawce fantasy ('Arawn", "Maska Fudo") i kryminału ("Contrapaso"), a także zapowiedzi "Elecboya", przyszła pora na "Powrót pszczołojada".😍
-------------------
Księgarz Simon Antonisse zmuszony jest zamknąć swój sklep z powodu słabej sprzedaży. Los chce, że mężczyzna staje się świadkiem samobójstwa, które wstrząsa nim do głębi. Simona zaczynają prześladować wspomnienia z dzieciństwa, a jego życie niepostrzeżenie zamienia się w przerażający sen. Jedynie Regina, przypadkowo poznana nastolatka, potrafi dać Simonowi wymarzony spokój.
„Powrót pszczołojada” został przetłumaczony na pięć języków i otrzymał prestiżową nagrodę
Prix Saint-Michel za najlepszy niderlandzkojęzyczny komiks 2014 roku. „The Guardian” określił go mianem jednej z najlepszych powieści graficznych 2016 roku. Rok później, na zlecenie holenderskiej telewizji publicznej, reżyser Stanley Kolk nakręcił jego ekranizację.
Aimée de Jongh (ur. w 1988 roku) uznawana jest za jedną z najbardziej utalentowanych młodych twórczyń komiksów w Holandii. Na pełen etat tworzy komiksy (m.in. „Dni piasku”), ilustracje oraz animacje do filmów i telewizji. „Powrót pszczołojada” to jej debiutancka powieść graficzna.
-------------------
Podstawowe informacje:
👉Tytuł: Powrót pszczołojada
👉Tytuł oryginalny: De Terugkeer van de Wespendief
👉Scenariusz: Aimée de Jongh
👉Ilustracje: Aimée de Jongh
👉Tłumaczenie: Olga Niziołek
👉Redakcja i korekta: Izabela Rutkowska
👉Skład: Piotr Margol
👉Liczba stron: 160
👉Format: 168x230 mm
👉Oprawa: miękka ze skrzydełkami
👉Papier: offsetowy
👉Druk: kolor
👉Wydawnictwo: Lost In Time
👉Wydawca oryginalny: Scratch Books
👉Data wydania: 24 października 2022 r.
👉Cena okładkowa: 48 zł
👉ISBN: 978-83-67270-18-2
#komiks #aimeedejongh #powrótpszczołojada #lostintimepl #wydawnictwolostintime






Cena i forma wydania to moim zdaniem ruch w bardzo dobrą stronę, ten tytuł będzie bardzo wysoko na mojej liście.

Offline Alexandrus888

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #953 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 19:03:45 »
Oj chyba się skuszę :)

Offline hansior

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #954 dnia: Pt, 30 Wrzesień 2022, 19:47:04 »
Cena i forma wydania to moim zdaniem ruch w bardzo dobrą stronę, ten tytuł będzie bardzo wysoko na mojej liście.

Narzekałem ostatnio na ekskluzywne podejście do komiksów Mandioci i Lost in Time'u. Wygląda na to, że do tej drugiej nie zawsze będę miał obiekcje.

Offline Pawel.M

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #955 dnia: Śr, 05 Październik 2022, 15:03:40 »
Nie miałoby sensu, gdyby internauci używali różnych haseł do wszystkich systemów. Tymczasem używają jednego do wielu aby łatwiej było zapamiętać. Nikt więc nie będzie łamał hasła do konta bankowego tylko zacznie od, za przeproszeniem, hasła do podrzędnego sklepu, potem do poczty a na końcu - systemów finansowych.
A zdaje Ci się, że nie mam nic innego do roboty, tylko wymyślać 50 haseł i jeszcze nauczyć się ich na pamieć wraz z informacją, które do którego portalu? Do banku, facebooka, maila mam inne, ale zaprawdę niczego innego nie oczekuję, tylko włamu do mojego konta w księgarni - bo pewnie jest wielu amatorów kombinujących, jak mi ukraść komiksy za 300 zł... I w jaki sposób miałby to zrobić - zmienić adres wysyłki już po złożeniu zamówienia i przelaniu kasy? Chyba nawet nie ma takiej opcji.

Zresztą moje bezpieczeństwo, to moja sprawa, a uszczęśliwianie mnie na siłę, bardzo mnie irytuje. Dlatego sklep Lost In Time oraz księgarnia RóbmyDobrze, są u mnie skreślone - to samo za porównywalne pieniądze mogę kupić tam, gdzie jest bez dziwactw.

Offline Ben Dover

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #956 dnia: Nd, 09 Październik 2022, 17:35:44 »
Lost in Time idealnie trafia w moje gusta, mam chyba wszystkie wydane przez nich komiksy i przestawać mieć nie zamierzam  ;D

Offline Midar

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #957 dnia: Nd, 09 Październik 2022, 20:12:43 »
Lost in Time idealnie trafia w moje gusta, mam chyba wszystkie wydane przez nich komiksy i przestawać mieć nie zamierzam  ;D
W moje nie trafiają, mam tylko 2 x Toppi.

Online Voitas

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #958 dnia: Nd, 09 Październik 2022, 20:45:13 »
W moje nie trafiają, mam tylko 2 x Toppi.
Mam tak samo

Offline PJP

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #959 dnia: Nd, 09 Październik 2022, 21:00:37 »
Przeczytałem kilka, ale nie czuję potrzeby nabywania. No może piratów ;)