Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 399247 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bibliotekarz

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #795 dnia: Śr, 11 Maj 2022, 18:09:17 »
Należy się też liczyć z tym, że tak jak do tej pory nakłady ciekawszych tytułów bywały niedoszacowane i czasem trzeba się było spieszyć z ich zakupem, tak teraz mogą się okazać przeszacowane, zalegać i trafiać na wyprzedaże.
Batman returns
his books to the library

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #796 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 20:19:22 »
Nowa zapowiedź:
Contrapaso tom 1 - fajnie, że ten tom ma aż 152 strony, więc nie żadna chudzina. I jak napisał wydawca: jest to zamknięta historia. Tom 2 będzie opowiadał o innym śledztwie
https://www.bedetheque.com/serie-74126-BD-Contrapaso.html
Cytuj
🔥🔥ZAPOWIEDŹ🔥🔥
Madryt, 1956 rok.
Zajmująca historia śledztwa dwóch dziennikarzy w czasach dyktatury. Teresa Valero stworzyła kryminał, w którym społeczno-polityczny kontekst jest równie istotny, co intryga.
A jeśli styl plansz przywodzi Wam na myśl "Blacksada" (wyd. Egmont), to wyjaśnienie znajdziecie w notce poświęconej autorce 🙂
https://www.bedetheque.com/auteur-15027-BD-Valero-Teresa.html
Premiera po wakacjach.
https://www.facebook.com/lostintimepl/posts/534927271498036







« Ostatnia zmiana: Cz, 12 Maj 2022, 21:21:15 wysłana przez Konrad »

Offline Eyeless

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #797 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 20:43:06 »
Ależ LiT fajne tytuły wynajduje, strasznie przetrzebiacie mój portfel od poprzedniego roku.

sum41

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #798 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 22:17:24 »
Wyglada bardzo zachecajaco.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #799 dnia: Cz, 12 Maj 2022, 23:35:05 »
Jak patrzę na twarz głównego bohatera na okładce, to od razu wiem, że komiks rysowała kobieta. :)

Offline Damian xyz

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #800 dnia: Pt, 13 Maj 2022, 06:04:37 »
Ostatnie zapowiedzi Lost in Time to dla mnie pozycje obowiązkowe. Jak tu ciąć koszty??? :)

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #801 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 20:48:01 »
Chcą wydać za kilka miesięcy jakiś album ze scenariuszem Loisela. Nie wiadomo co to będzie, ale Loisel zawsze na propsie. :)

Offline Lyricstof

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #802 dnia: Wt, 17 Maj 2022, 22:45:29 »
Podejrzewam, że raczej coś nowego, pasującego do polityki wydawniczej LIT.  ;D

Czyli to:



Dwutomowa opowieść rozgrywająca się w amazońskiej dżungli. Jak zawsze u Loisela dużo przygody, tajemnicy i zaskakujących momentów. Każdy tom liczy po ponad 80 stron. Jeżeli to będzie to, a tak sądzę, to świetna wiadomość.
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #803 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 13:26:07 »
Lost in Time wyda niedługo kolejny western - Buffalo Runner
One-shot na 80 stron, autorem scenariusza i rysunków jest Tiburce Oger znany u nas z Go West, Young Man.
https://www.bedetheque.com/serie-45991-BD-Buffalo-Runner.html

Francuska edycja stoi u nich na stoisku:











Więcej plansz: https://www.bdgest.com/preview-1633-BD-buffalo-runner-recit-complet.html
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Maj 2022, 13:30:45 wysłana przez Konrad »

Offline laf

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #804 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 13:44:14 »
Przykładowe plansze jakoś mnie nie przekonują, ale w tym wszystkim jest jedno magiczne słowo - "western"  :). No i mam dylemat  :-\
Go West Young Man czeka właśnie na odbiór z paczkomatu, tak więc szybko go odpakuję i zobaczę co tam pan Oger narysował. Zresztą w tej samej paczce są jeszcze inne westerny: Cartland t. 2 i najnowszy Serpieri, a na dokładkę pierwszy tom kolekcji Toppi'ego  ;D 8)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #805 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 13:51:52 »
Przykładowe plansze jakoś mnie nie przekonują, ale w tym wszystkim jest jedno magiczne słowo - "western"  :). No i mam dylemat  :-\
Go West Young Man czeka właśnie na odbiór z paczkomatu, tak więc szybko go odpakuję i zobaczę co tam pan Oger narysował. Zresztą w tej samej paczce są jeszcze inne westerny: Cartland t. 2 i najnowszy Serpieri, a na dokładkę pierwszy tom kolekcji Toppi'ego  ;D 8)

Ja dosłownie wczoraj odebrałem taką paczuszkę z westernami :D


Offline laf

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #806 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 14:07:04 »
Ja dosłownie wczoraj odebrałem taką paczuszkę z westernami :D
A gdzie tom 0, Marshall i Młodość???

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #807 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 14:29:33 »
A gdzie tom 0, Marshall i Młodość???

Prawdopodobnie w następnym zamówieniu razem z Jimem Cutlassem :D

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #808 dnia: Wt, 31 Maj 2022, 16:27:08 »
Przyszły 2 nowości. Fajna ta wyklejka z Kronikach Roncevaux, lubię takie mapki. Ósmy wiek. Z pewnością będą ją ostro googlował. :)

A Blue Note wygląda tak dobrze jak Giant. Mam nadzieję, że będzie pięknym uzupełnieniem historii tamtych czasów i miejsc w USA do wspomnianego Gianta i Dni piasku.

Bardzo lubię wydawnictwo Lost in Time. Chyba mam wszystkie ich komiksy.

Offline Krilan

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #809 dnia: Pt, 03 Czerwiec 2022, 09:35:18 »
Mam pytanie posiadam Drogę Miecza i dopiero teraz na półce zauważyłem że numer 1 na grzbiecie jest niebieski a numery tomów 2 i 3 czerwone to celowe czy błąd? Też tak macie? Może to głupie pytanie ale chcę się upewnić;)