Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 395578 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dracos

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #510 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 16:50:13 »
Normalnie, prawie oplułem klawiaturę ze śmiechu.

Nic nie poradzę na to, że KG wydaje przeważnie dobre, ciekawe komiksy :).
Również nic nie poradzę na to, że niektórzy wolą od nich chłam z Marvela :(.

Wiem, że nastały czasy, kiedy pierwszy z brzegu pajac może na youtubie polemizować w każdej dziedzinie z powiedzmy na to profesorem specjalizującym się w tejże. Albo wypisywać (przykładowo), że Moore, czy Morrison to chała, bo on woli Tyniona dziewiętnastego.

Na szczęście póki co nie ma jeszcze zakazu piętnowania tych banialuków.

Nie wiem teraz czy to się tyczy konkretnie mojej osoby czy ogólnie. Jeśli mojej to wskaż mi proszę chociaż jeden post który sugerowałby że czytam namiętnie Marvele, albo gdzie krytykuję Moore'a i Morrisona. Twoje zadufanie polega na tym że tworzysz jakieś niepotrzebne porównania, żeby napiętnowąc jedną osobę tak żeby aboultniue nikt nie miał wątpliwości gdzie jest sztuka, a gdzie chłam, a jeśli ktoś ma inne zdanie to wiadomo miłośnik fastfoodów. Jak na osoobę której wydawałoby się bliżej do postaw równościowych z twoich postów przeziera spora dawka elityzmu i lekceważenia innych.

Offline gashu

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #511 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 18:24:38 »
O tym co jest, a co nie jest sztuką, możnaby pewnie długo dyskutować.
Natomiast jeżeli coś jest masowym produktem (w ogromnej ilości przypadków wątpliwej jakości), to po prostu nim jest i nie ma tu o czym gadać.
Można stawiać sobie mentalne znaki równości między jednym a drugim. Jak samo jak między muzyką klasyczną i disco-polo. Historia pokazuje jednak, że schlebianie najniższym gustom nigdy nie doprowadziło do czegoś dobrego. Możesz to sobie nazywać elitaryzmem, albo jak tam chcesz.
Kończę, bo i tak pewnie to wszystko zaraz poleci, jako offtop.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #512 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 18:46:05 »
O tym co jest, a co nie jest sztuką, możnaby pewnie długo dyskutować.
Natomiast jeżeli coś jest masowym produktem (w ogromnej ilości przypadków wątpliwej jakości), to po prostu nim jest i nie ma tu o czym gadać.
Można stawiać sobie mentalne znaki równości między jednym a drugim. Jak samo jak między muzyką klasyczną i disco-polo. Historia pokazuje jednak, że schlebianie najniższym gustom nigdy nie doprowadziło do czegoś dobrego. Możesz to sobie nazywać elitaryzmem, albo jak tam chcesz.
Kończę, bo i tak pewnie to wszystko zaraz poleci, jako offtop.

Też nie jestem zwolennikiem relatywizowania, że wszystko jest tak samo dobre, bo komuś się podoba i to kwestia gustu. Ale niestety bardzo często, również tutaj, słyszę opinie, że komiksy mają przede wszystkim bawić, oferować przyjemność i rozrywkę. Zupełnie nic nie mam przeciwko komuś kto tylko w takim celu je czyta, ale nie dziwmy się potem, że komiks jest traktowany jak ubogi krewny literatury bądź filmu. Edit: Z drugiej strony chyba moje zdziwienie jest nie na miejscu, skoro nawet Grzegorz Rosiński (którego twórczości jestem wielkim fanem swoją drogą) twierdzi, że komiksy mają być przede wszystkim czytelne.
« Ostatnia zmiana: Pn, 18 Październik 2021, 18:48:15 wysłana przez ukaszm84 »

Offline kv

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #513 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 22:20:58 »
Hmmm, ale zarówno i film, jak i wspomniana literatura czy muzyka, to wszystko to tylko wybitne dzieła? Nie ma tzw. filmów klasy B czy coś? Dlaczego w takim razie w komiksach muszą być tylko same wybitne dzieła?
Raczej to nie to jest oznaką, że u nas komiksy słabo stoją (czytaj: mało osób czyta).

Offline gashu

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #514 dnia: Wt, 19 Październik 2021, 14:22:58 »
Oczywiście, że nie muszą, natomiast w tym wątku chodzi nie o to, tylko (dla przypomnienia) o wypisywanie farmazonów w internecie.

Ja nie zachowuję się jak troll i nie wypisuję na forach filmowych, że (ponieważ akurat lubie niskobudżetowe horrory i romantyczne komedie) filmy Kubricka, czy innego Kurosawy to chłam.

Online Mruk

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #515 dnia: Wt, 19 Październik 2021, 19:44:34 »
Pewnie lepiej im schodzą pojedyncze albumy.

A na jakiej podstawie tak sądzisz?

Były podawane dane, że w tych bardzo rzadkich przypadkach, kiedy jedna seria jest jednocześnie dostępna i w  pojedynczych albumach, i w wydaniach zbiorczych, zdecydowana większość czytelników wybiera wydania zbiorcze. Więc ciekaw jestem bardzo na podstawie czego wysnułeś wniosek, który wydaje się być dokładnie odwrotny.

Oczywiście LiT publikuje jedne serie w albumach, a drugie w integralach, więc podejrzewam, że zdecydowanie większy wpływ na sprzedaż ma konkretna seria, a nie sposób wydania, więc trudno to porównywać.

Offline LukCook

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #516 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 12:46:43 »
Dzisiaj dotarła do mnie pierwsze przesyłka ze sklepu Lost in Time. Mega pozytywne zaskoczenie, komiksy zabezpieczone pancernie. Dużo folii bąbelkowej, tekturowa ochrona rogów. Dawno nie widziałem tak profesjonalnego pakowania.

Offline eridraven

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #517 dnia: So, 23 Październik 2021, 18:21:11 »
Dzisiaj opowiem wam o kolejnych komiksach od Wydawnictwo Lost in Time. Pierwszy z nich to obiecujący komiks grozy, a drugi jest jednym z moich ulubionych od tej ekipy. Zbytnio nie przedłużając, zapraszam do oglądania!

A będzie o:

👉Wampir: Maskarada. Księga 1. Kły zimy
👉Droga miecza. Tom 2. Żar nauki


Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #518 dnia: Pt, 05 Listopad 2021, 21:10:16 »
Horacio d'Alba zawitał w nasze progi (w progi Gildii również ;))



Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na naszej stronie  :)
Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline kv

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #519 dnia: So, 06 Listopad 2021, 14:31:13 »
Zamówiony!

A zdążycie z Jimem Hawkinsem w tym roku?

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #520 dnia: So, 06 Listopad 2021, 14:36:14 »
@kv
Kończymy skład, do wtorku potwierdzimy termin z drukarnią.
Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline kv

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #521 dnia: So, 06 Listopad 2021, 18:26:06 »
3mam kciuki!

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #522 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 22:52:56 »
I tradycyjny filmik z nowym komiksem  8)

Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/

Offline KubciO

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #523 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 22:35:45 »
ABY DOSTAĆ… NAJPIERW TRZEBA DAĆ.

Kolejnym tytułem, nad którym pracujemy, jest drugi i zarazem ostatni tom "Posiadłości" od Vault Comics 🙂

Gotowi na powrót do rezydencji Blaine'ów? 😉

P.S. Pierwszą część kupicie m.in. w Gildia.pl - Księgarnia internetowa, Róbmy Dobrze, na naszej stronie i Allegro, oraz w pakietach przygotowanych przez Art Rage (razem z "Dzikim lądem" i "Walizką".

Offline Lost In Time

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #524 dnia: Wt, 16 Listopad 2021, 17:14:35 »
Nautilus #1: Teatr cieni już na horyzoncie  :) W połowie przyszłego tygodnia spodziewamy się dostawy z drukarni. Po preordery z pocztówką zapraszamy na naszą stronę, a ciekawym komiksu polecamy zwiastun francuskiego wydania  ;)

Zapraszam na stronę wydawnictwa -> www.lostintime.pl
Facebooka -> www.facebook.com/lostintimepl/
Instagrama -> www.instagram.com/wydawnictwolostintime/