Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 395868 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #495 dnia: Nd, 26 Wrzesień 2021, 18:58:59 »
1 tom Nautilusa też wyjdzie w listopadzie. 60zł za pojedynczy album. Dlatego wolę wydania zbiorcze.
Cytuj
🔥🔥ZAPOWIEDŹ🔥🔥
Gdyby Juliusz Verne napisał Jamesa Bonda...
Razem z wydaniem zbiorczym "Horacio d'Alby" do sprzedaży trafi "Nautilus #1: Teatr cieni", pierwszy z trzech tomów nowej serii ze scenariuszem Mathieu Mariolle, współautora wydawanej przez nas "Drogi miecza".😊
Przedsprzedaż obu tytułów startuje w poniedziałek (27.09) o 12:00. Do zamówień przedpremierowych dokonanych bezpośrednio u nas (w sklepie oraz naszym koncie na Allegro) otrzymacie tematyczne dodatki 🙂
******************
JEGO CIEŃ BYŁ ZMORĄ OCEANÓW i sprawiał, że przez lata drżały przed nim narody. Naukowy geniusz, żądny zemsty i sprawiedliwości, nie chciał być znany przez nikogo. Potomność utrwaliła jednak jego imię: NEMO.
Wraz z początkiem XX wieku nadszedł wreszcie czas, by NAUTILUS, jego największe dzieło, powrócił.
******************
Podstawowe informacje:
👉Tytuł: Nautilus. Tom 1: Teatr cieni
👉Tytuł oryginalny: Nautilus – Tome 1: Le théâtre des ombres
👉Scenariusz: Mathieu Mariolle
👉Rysunki: Guénaël Grabowski
👉Kolory: Denis Béchu
👉Tłumaczenie: Jakub Syty
👉Redakcja i korekta: Izabela Rutkowska
👉Skład: Robert Sienicki
👉Liczba stron: 64
👉Format: 240 x 320 mm
👉Oprawa: twarda
👉Papier: kredowy
👉Druk: kolor
👉Wydawnictwo: Lost In Time
👉Wydawca oryginalny: Éditions Glenat
👉Data wydania: 8 listopada 2021 r.
👉Cena okładkowa: 59,99 zł
👉ISBN-13: 978-83-961467-8-6
https://www.facebook.com/lostintimepl/posts/394995295491235








Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #496 dnia: Nd, 26 Wrzesień 2021, 19:06:47 »
No, słabo. A tak im dobrze szło z integralami. :) Historia zamknie się w trzech albumach:

Wolałbym żeby był integral za 100-120 niż trzy pojedyncze za 180. Takie potrójne historie (a takie widać lubią wydawać) aż się proszą o zbiorcze wydanie. Może na razie badają rynek i robią różne warianty z formatem i objętością. ;)

Offline Lyricstof

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #497 dnia: Nd, 26 Wrzesień 2021, 19:50:49 »
1 tom Nautilusa też wyjdzie w listopadzie. 60zł za pojedynczy album. Dlatego wolę wydania zbiorcze.

Pewnie lepiej im schodzą pojedyncze albumy. Ale taki rotacyjny tryb wydawania nie jest zły.
Mi to pasuje.

No, słabo. A tak im dobrze szło z integralami. :) Historia zamknie się w trzech albumach:

Wolałbym żeby był integral za 100-120 niż trzy pojedyncze za 180. Takie potrójne historie (a takie widać lubią wydawać) aż się proszą o zbiorcze wydanie. Może na razie badają rynek i robią różne warianty z formatem i objętością. ;)
Ja też bym wolał...
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Motyl

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #498 dnia: Nd, 26 Wrzesień 2021, 19:56:23 »
Pewnie lepiej im schodzą pojedyncze albumy. Ale taki rotacyjny tryb wydawania nie jest zły.

Tutaj to matematyka rządzi:   
120 zł - 25% rabatu (tradycyjny upust) = 90 zł
3 x 60 zł - 25% rabatu = 135 zł

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #499 dnia: Nd, 26 Wrzesień 2021, 20:06:40 »
Oczywiście i tak kupię. Ja jestem z tych co pomarudzą, ale jak są zainteresowani to w końcu kupią czy to będą jakieś drogie Nestory i inne westerny z Taurusa, czy sztuczne pocięte w Relaxach Andreasy, zimowe Conany i inne Valeriany czy ekstremalnie drogie powiększone Wilczyce i Władcy gór w powiększonym formacie. Jak chcę coś przeczytać to chcę. Nie wiem czy to dobra postawa. :D

Offline laf

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #500 dnia: Pn, 27 Wrzesień 2021, 09:54:13 »
Ale macie wszyscy świadomość, że ten Nautilus nie wyszedł jeszcze w pełni w oryginale? LiT po prostu chciał jak najszybciej to sobie zarezerwować i wykupił licencję, bo inaczej jakieś inne wydawnictwo mogłoby położyć swoje łapki na tym tytule. Tak więc prawdopodobnie wydawanie albumami wymusiła na nich umowa licencyjna, bo w końcu nie sprzedaje się licencji na integral, który nie istnieje.

Offline Castiglione

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #501 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 12:14:37 »
Czytał ktoś już o może tego "Wampira" i mógłby się wypowiedzieć? Jak na razie widziałem u nas jedną opinię (mocno negatywną), ale szukałem trochę recenzji po necie i np. na YouTube (tak, wiem...) spotkałem się z miarę pozytywnym przyjęciem. Jako ktoś, kto nie ma pojęcie, o jaką grę chodzi, ale chętnie poczytałby solidną historię o wampirach mam tutaj co szukać czy nie bardzo?

Offline Konrad

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #502 dnia: Nd, 17 Październik 2021, 20:47:11 »
Na przełom listopada i grudnia szykuje się kolejne wydanie zbiorcze od wydawnictwa Lost In Time:
Jim Hawkins - zbierał będzie wszystkie 3 albumy, razem około 170 stron, do tego powiększony format jak w Laowai. Seria zakończona. Jest to adaptacja "Wyspy skarbów" Roberta Louisa Stevensona.
https://www.bedetheque.com/serie-45977-BD-Jim-Hawkins.html









Więcej plansz z pierwszego albumu: https://www.bdgest.com/preview-1628-BD-jim-hawkins-le-testament-de-flint.html

Cytuj
Na przełom listopada i grudnia szykujemy dla Was także polskie wydanie "Jima Hawkinsa" autorstwa Sébastiena Vastry, który stworzył komiksową adaptację słynnej "Wyspy skarbów" Roberta Louisa Stevensona 😉 Wydanie będzie zawierać całą serię (oryginalnie trzy tomy).
« Ostatnia zmiana: Nd, 17 Październik 2021, 21:02:48 wysłana przez Konrad »

Online Leyek

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #503 dnia: Nd, 17 Październik 2021, 22:26:09 »
Pierwszy raz od dawna przykładowe plansze w wydawanym przez LiT komiksie nie odrzucają mnie z miejsca. Może wreszcie nabędę ich pierwszy komiks, bo to chyba jedyne z aktywnych wydawnictw od którego nie mam żadnego komiksu :) Choć poczekam jeszcze na opinie/recenzje co do poziomu adaptacji pod względem scenariuszowym.

Offline Dracos

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #504 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 15:43:25 »
Pierwszy raz od dawna przykładowe plansze w wydawanym przez LiT komiksie nie odrzucają mnie z miejsca. Może wreszcie nabędę ich pierwszy komiks, bo to chyba jedyne z aktywnych wydawnictw od którego nie mam żadnego komiksu :)

Ale gdyby to samo ktoś napisał w temacie Kultury Gniewu to byłoby święte oburzenie.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #505 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 16:03:15 »
Nie masz racji, czemu ktoś miałby się oburzać na to, że kogoś innego odrzuciło od kilku komiksów? Bo chyba widzisz różnicę między "odrzucają mnie z miejsca", a "to co wydaje KG graficznie zawsze slabo wyglada"? No i chyba widzisz różnicę między LiT, które jest na rynku od roku i wydało dziewięć tytułów, a KG, które jest na rynku lat 21 i wydała kilkaset komiksów? Z mojej eot bo nie chce mi się wałkować dłużej tego smutnego tematu.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Dracos

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #506 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 16:07:07 »
Temat jest tylko dlatego smutny, że nikt nikogo nie zmusza do czytania lubienia i kupowania ale jak ktoś wyrazie swoje krytyczne zdanie na temat jakiegoś konsensusu panującego wokół KG to się robi awantura bo "jak on śmie" a kolega który tworzy jakieś porównania o restauracja i fastfoodach to osiągnął himalaje zadufania.

Offline LukCook

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #507 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 16:17:40 »
Wczoraj pierwsze zakupy z LiT, zamówiłem tytuły z Vault. Dużo dobrego czytałem o Dzikim Lądzie i Posiadłości, do tego Wampir. Będzie strasznie.

Offline gashu

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #508 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 16:39:05 »
kolega który tworzy jakieś porównania o restauracja i fastfoodach to osiągnął himalaje zadufania.

Normalnie, prawie oplułem klawiaturę ze śmiechu.

Nic nie poradzę na to, że KG wydaje przeważnie dobre, ciekawe komiksy :).
Również nic nie poradzę na to, że niektórzy wolą od nich chłam z Marvela :(.

Wiem, że nastały czasy, kiedy pierwszy z brzegu pajac może na youtubie polemizować w każdej dziedzinie z powiedzmy, że profesorem specjalizującym się w tejże. Albo wypisywać (przykładowo), że Moore, czy Morrison to chała, bo on woli Tyniona dziewiętnastego.

Na szczęście póki co nie ma jeszcze zakazu piętnowania tych banialuków.
« Ostatnia zmiana: Pn, 18 Październik 2021, 16:45:08 wysłana przez gashu »

Offline death_bird

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #509 dnia: Pn, 18 Październik 2021, 16:41:56 »
Wczoraj pierwsze zakupy z LiT, zamówiłem tytuły z Vault. Dużo dobrego czytałem o Dzikim Lądzie i Posiadłości, do tego Wampir.

Jak już będziesz po to podziel się opinią nt Wampira.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".