Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 387211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PabloWu

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1260 dnia: Cz, 30 Marzec 2023, 08:26:50 »
Colorado Train.

  Opowieść o czwórce przyjaciół z małego miasteczka w którym zaczynają dziać się dziwne rzeczy i główni bohaterowie idąc tropem makabrycznych śladów próbują rozwiązać zagadkę z tajemniczym Wendigo w tle.
  Autor w ciekawy i bardzo naturalny sposób pokazał,że mimo popieprzonych rodzin, które system z różnych powodów wciągnął w bagno nałogów, przemoc domową i  patologię da się w miarę normalnie żyć , mieć zgraną ekipę, trzymać się razem i w rytm muzyki i na deskorolce przemierzać smutną rzeczywistość z uśmiechem na ustach.

Całość przeczytałem " na raz ", dobrze się czyta  historię dzieciaków, dialogi są bardzo naturalne ,  jest kilka mocnych momentów w tej historii i końcówka z odpowiedzią " jak do tego doszło" również nie zawodzi  pokazując jak  "System " wykorzystuje ludzi a później  zostawia na pastwę losu,  niby nic nowego ale tutaj autor umiejętnie to wyłożył na kartkach komiksu .

  Fajny narracyjny patent z wypisanymi utworami przed rozdziałami, polecam przekręcać kartki w rytm proponowanych utworów, na słuchawkach,  jest moc, nie spotkałem się jeszcze z takim muzycznym podejściem w komiksie.

  Dobry tytuł , fajnie że Lost in Time wyszukuje również tego typu  perełki , jestem pozytywnie zaskoczony i zadowolony z lektury, takie niezależne komiksy to ja mogę czytać.
 
O wydaniu nie ma co pisać, każdy kto miał choć jeden komiks z wydawnictwa wie,że edytorsko to jest już nie Ekstraklasa a Premiership  :)
7/10

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1261 dnia: Cz, 30 Marzec 2023, 20:18:08 »
Praca nad majowymi tytułami wre, a tymczasem możemy zdradzić, że wydamy również komiks autorstwa Antonio Segury i Jose Ortiza!😄

Klasyczna seria hiszpańskich twórców (znanych w Polsce z paru epizodów "Burton & Cyb: Kosmiczni rabusie") pojawi się w drugiej połowie roku.


Hombre?

« Ostatnia zmiana: Cz, 30 Marzec 2023, 20:30:41 wysłana przez Itachi »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1262 dnia: Cz, 30 Marzec 2023, 20:20:13 »
Segura jest też znany z wydanego przez Taurus w 2011 i po 12 latach nadal dostępnego Krakena.

Offline Rodrigues

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1263 dnia: Cz, 30 Marzec 2023, 20:42:25 »

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1264 dnia: Cz, 30 Marzec 2023, 20:44:11 »
Taa, też szybki research w google'u wskazał mi to jako najbardziej prawdopodobną opcję.

Offline Dracos

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1265 dnia: Pt, 31 Marzec 2023, 13:51:36 »
Wszystko by się zgadzało, niedawno Mandioca pisała że ktoś z PL bierze się za Hombre.

Offline sad_drone

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1266 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 19:12:36 »
Szanowni forumowicze, jak wygląda sytuacja z rabatami od lost in time na toppiego, można gdzieś dorwać większy upust niz 10prc czy to jest standard dla wszystkich sklepów ?
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline perek82

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1267 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 19:27:21 »
Raczej standard, chociaż w sklepie wydawnictwa chyba było niebotyczne 12%, jak kupowałem 4. tom.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Dracos

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1268 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 19:28:31 »
Max 10% i ograniczona dystrybucja.

Offline PabloWu

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1269 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 19:40:55 »
"Hombre" ma być w dwóch tomach bo w całości cena byłaby zabójcza i jak dobrze pamiętam to jeden w kolorze a drugi czarno-biały.

Offline celtic

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1270 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 20:43:04 »
Praca nad majowymi tytułami wre, a tymczasem możemy zdradzić, że wydamy również komiks autorstwa Antonio Segury i Jose Ortiza!😄

Klasyczna seria hiszpańskich twórców (znanych w Polsce z paru epizodów "Burton & Cyb: Kosmiczni rabusie") pojawi się w drugiej połowie roku.


Hombre?



Dla mnie, jak na razie, najlepsza zapowiedź roku.

Czekam na zbiorczego Burtona i Cyba, ale chyba ktoś musiałby najpierw go wydać na zachodzie
Trzy Cienie - 10/10
Opowieści z czasów Kobry -8/10
Twierdzi Pereira -10/10
Bezprawie - 7/10
Locke & Key #1-6 - 9/10
Niezwyciężony - 7/10

Offline Pinto

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1271 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 21:05:56 »
Jaram się jak trawa na wiosnę.

Online Komediant

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1272 dnia: Śr, 05 Kwiecień 2023, 23:33:43 »
"Hombre" ma być w dwóch tomach bo w całości cena byłaby zabójcza i jak dobrze pamiętam to jeden w kolorze a drugi czarno-biały.

Tak jak lubie grubasy tak tu trudno mieć pretensje do wydawcy że nie puści tego w jednym tomie, to jakieś 560 stron.
Tomy pewnie będą wyglądać tak:
cz-b - kolorowy -

Offline pablomas

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1273 dnia: Cz, 06 Kwiecień 2023, 16:33:38 »
Cz-b sztos

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1274 dnia: Cz, 06 Kwiecień 2023, 17:01:56 »
Czyli co, połowa serii była czarno - biała, a druga połowa kolorowa? Dobrze rozumuję?