Autor Wątek: Wydawnictwo Lost In Time  (Przeczytany 395919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Randal63

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1200 dnia: Pn, 13 Luty 2023, 00:09:57 »
Powiem szczerze, że nie zastanawiałem się nad formatem wydania i nigdy nie miałem z tym problemu. Po prostu jak coś chcę to kupuję i nie myślę jak to będzie wyglądać. Zycie jest zbyt krótkie, żeby zwracać uwagę na takie błahostki :D
« Ostatnia zmiana: Pn, 13 Luty 2023, 00:13:22 wysłana przez Randal63 »

Offline radioblackmetal

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1201 dnia: Pn, 13 Luty 2023, 17:13:28 »
Inne wydawnictwo, inny komiks ale pamiętam, że byłem negatywnie zaskoczony formatem komiksu "The End of The Fucking World" od NSC. Zresztą cały ten komiks był dla mnie w odbiorze "negatywny" i jakimś tam rozczarowaniem. 
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline maxim1987

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1202 dnia: Wt, 14 Luty 2023, 10:02:16 »
Legendy Zachodu przeczytane.
Pozycja bardzo nierówna, każdą z trzech wchodzących w skład historii oceniam inaczej.
Wyatt Earp - 3/5, nie jest to zły komiks, ale poza postacią głównego bohatera niewiele ma wspólnego z dzikim zachodem. To bardziej kryminał, mocno kojarzący się z filmem Bielmo
Billy Kid - 2/5, historia wciągająca, ale fatalna narracja. Autorzy bardzo chcieli nam ją opowiedzieć, zamiast po prostu przedstawić. Bardzo dużo narracji powtarzających to co widać na rysunkach, mocno spowalniających akcję.  Wg mnie można by z tego całkowicie zrezygnować na rzecz jednostronnicowej notki na końcu albumu i całość tylko by na tym zyskała.
Siedzący Byk 5/5, najlepsza z trzech opowieści, jak dla mnie kwintesencja dzikiego zachodu. Są dobrzy indianie, źli indianie, źli biali zabijający dla pieniędzy, szlachetny biały działający z indianami - zupełnie jakbym czytał Karola Maya. Do tego świetne rysunki
Podsumowując - szkoda, że LiT wydało to jako wydanie zbiorcze. W przypadku pojedynczych albumów zatrzymałbym sobie Siedzącego Byka, a tak - komiks leci dalej i zwalnia miejsce na półce na coś naprawdę dobrego.

Offline Midar

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1203 dnia: Wt, 14 Luty 2023, 20:03:11 »
Cytuj
🔥🔥ZAPOWIEDŹ🔥🔥
A dziś, z miłości do fantasy❤️, zapowiadamy drugi i zarazem ostatni zbiorczy tom serii "Arawn".🙂
------------------------
👉Okładka zwykła i limitowana (niebieska – na potrzeby social media ocenzurowana).
------------------------
Nazywam się Arawn. Jestem panem na spalonej ziemi. Królem ciemności i władcą zmarłych. Ludzie się mnie boją. Nie znam litości. Gardzę słabością. Jestem bogiem gniewu. Bogiem zemsty. Ale nie zawsze tak było. Posłuchajcie mojej historii.
Wydawało mi się, że znam swojego wroga. Myślałem, że żyje on daleko ode mnie, w krainie Erynu... Myliłem się. Wróg cały czas był blisko. Tuż obok mojego serca. Miałem go za sprzymierzeńca, przyjaciela, towarzysza. Wsłuchiwałem się w jego słowa. Kocioł Krwi... Tymczasem on mnie wykorzystał, tak samo jak wykorzystywał innych: aby zrealizować swój demoniczny plan...
Wydanie zawiera tomy #4–6 serii "Arawn".
Uwaga! Komiks tylko dla dorosłych.
------------------------
Podstawowe informacje:
👉Tytuł: Arawn. Wydanie zbiorcze 2
👉Tytuł oryginalny: Arawn, vol.4: Le chaudron de sang, Arawn, vol. 5: Résurrection, Arawn, vol. 6: La Terre brûlée
👉Scenariusz: Ronan Le Breton
👉Rysunki i kolory: Sébastien Grenier
👉Tłumaczenie: Paweł Łapiński
👉Redakcja: Izabela Rutkowska
👉Korekta: Izabela Rutkowska
👉Skład: Piotr Margol
👉Liczba stron: 152
👉[/img][/img]Format: 240 x 320 mm
👉Oprawa: twarda
👉Papier: kredowy
👉Druk: kolor
👉Wydawnictwo: Lost In Time
👉Wydawca oryginalny: Éditions Soleil
👉Data wydania: 23 marca 2023 r.
👉Cena okładkowa: 115 zł
👉ISBN-13: 978-83-67270-32-8
👉ISBN-13 wydania limitowanego: 978-83-67270-33-5






« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Luty 2023, 20:07:44 wysłana przez Midar »

Offline Nowicjusz

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1204 dnia: Wt, 14 Luty 2023, 21:07:46 »
Biorę niebieska limitkę z cycem obowiązkowo!

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1205 dnia: Wt, 14 Luty 2023, 22:02:48 »
No ładnie ten "Arawn" wygląda, ale jakoś mnie nie przekonuje - wieje z tego jakąś sztampą. Może ktoś coś napisać o wrażeniach z pierwszego tomu?

Offline moai

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1206 dnia: Wt, 14 Luty 2023, 22:24:34 »
Sztampowe i nijakie, takich historii jest tysiac. Rysunki fajne ale tylko na miniaturkach, w powiekszeniu widac ich slabosc. Sorry LiT, ale ten komiks nie zrobil na mnie dobre wrazenia. Zawiodlem sie niemilosiernie.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1207 dnia: Wt, 14 Luty 2023, 22:48:39 »
Dzięki za potwierdzenie wady domniemanej. Przejrzałem okładki i plansze pierwszego tomu - te laski w stringach, laski w kapturach i straszny rycerz z czachą dyndającą w miejscu fujary potrafią zniechęcić.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1208 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 07:57:42 »


Przez zastosowaną kolorystykę, to ta wersja bez cenzury jakaś słaba (te sutki zbyt różowe na chłodzie błękitu - choć jest szansa, że wydruk będzie wyglądał lepiej):



Online pokia

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1209 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 09:21:20 »
Dzięki za potwierdzenie wady domniemanej. Przejrzałem okładki i plansze pierwszego tomu - te laski w stringach, laski w kapturach i straszny rycerz z czachą dyndającą w miejscu fujary potrafią zniechęcić.

No, typowy komiks Marvela.

Offline 79ers

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1210 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 16:58:04 »
Szkoda, że nie zostały wybrane okładki z tomu 5 lub drugiego integrala  :(

Offline wojtast

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1211 dnia: Śr, 15 Luty 2023, 17:27:12 »
Szkoda, że nie zostały wybrane okładki z tomu 5 lub drugiego integrala  :(

Miałem dokładnie to samo odczucie.
Patrząc na 8 okładek z 6 zeszytów i 2 integrali, to ja bym wybrał akurat przeciwne 4, które nie zostały wybrane :P
I tak jest lepiej niż przy poprzednim tomie więc nie będę narzekać.

Offline eridraven

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1212 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 09:31:45 »
Przez zastosowaną kolorystykę, to ta wersja bez cenzury jakaś słaba (te sutki zbyt różowe na chłodzie błękitu - choć jest szansa, że wydruk będzie wyglądał lepiej)

Rozumiem narzekać na format, druk, ilość stron, czy też tłumaczenie, ale kolor sutków? :D Sky is the limit :D
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Dracos

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1213 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 11:37:05 »
Narzekać można na wszystko, Pan to chyba nowy że takie rzeczy dziwią ;)

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Lost In Time
« Odpowiedź #1214 dnia: Cz, 16 Luty 2023, 13:54:29 »
Sutki są jak cycki - każdy lubi inne, a niektórym podobają się wszyskie.