Autor Wątek: Wydawnictwo GRANDA  (Przeczytany 16594 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Karol W.

Odp: Wydawnictwo GRANDA
« Odpowiedź #75 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 22:31:27 »
Jeśli masz Pipera i Pasję, to w środku spodziewaj się podobnego klimatu. Choć po Wojtku Zielińskim nigdy tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać :)

Myślę, że jednak będziesz zaskoczony  ;) Wojtek ma w sobie to fajne, że dużo eksperymentuje i testuje różne rzeczy. Piper i Pasja to inny styl, Zombiaki inny :)

No i kolor, który robi robotę!
« Ostatnia zmiana: Wt, 30 Maj 2023, 22:36:31 wysłana przez Karol W. »
Karol Weber - scenarzysta komiksowy - https://karolweber.com/

Offline Karol W.

Odp: Wydawnictwo GRANDA
« Odpowiedź #76 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 22:34:11 »
Niestety trzeba podać link prowadzący do grafiki.
Same podtytuły już mnie zaintrygowały, ale nie do końca wiem czego mogę się spodziewać w środku. Liczę na dobry klimat ;)

ps Mam Piper i Pasję które ilustrował Wojtek.

Spróbowałem ogarnąć to nieco inaczej.
Przykładowe plansze (mam nadzieję, że mnie nie zabiją za to :) z Polowania:




Klimat jest moim zdaniem. Druk będzie w kolorze, z tego co widziałem na profilu Grandy, to gruba okładka. Szykuje się fajne wydanie :)
Karol Weber - scenarzysta komiksowy - https://karolweber.com/

Offline Enceladus

Odp: Wydawnictwo GRANDA
« Odpowiedź #77 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 22:54:03 »
Dla mnie świetnie to wygląda, klimat jest, a po tych planszach jestem jeszcze bardziej ciekaw całości. :)
I widzę, że w formacie A4.

Offline Karol W.

Odp: Wydawnictwo GRANDA
« Odpowiedź #78 dnia: Wt, 30 Maj 2023, 23:05:58 »
Dla mnie świetnie to wygląda, klimat jest, a po tych planszach jestem jeszcze bardziej ciekaw całości. :)
I widzę, że w formacie A4.

Klimat jest, to prawda. I jak czytałem całość, to Wojtek idealnie dobrał i kreskę i kolory do tych historii.
Jak będziecie oglądać tego Integrala, to zauważcie jak Wojtek rewelacyjnie operuje bielą wykorzystując ją jako element kompozycji planszy. 
Jakbym miał zdefiniować, to nie rysuje bieli śniegu, tylko traktuje ją jako całość, nakładając na nią elementy których nie zakrył śnieg lub są elementami ruszającymi się (typu postacie czy samochody):

Nie na odwrót - rysownicy często starają się udziwniać i rysować śnieg, a u Wojtka jest to elementem planszy. Nie wiem czy czytelnie to opisałem  ;)

Jak ktoś jest ze śląska, to w Bytomiu w piątek i sobotę będzie premiera - Wojtek organizuje coś co się nazywa KWK'23 - Bytomski Festiwal Książki i Komiksu Niezależnego.
Będzie można kupić w dniu premiery + zdobyć jakieś wrysy, dedykacje.

Formatu nie znam, możliwe, że A4. W .pdf wszystko ma jeden rozmiar  :D
Karol Weber - scenarzysta komiksowy - https://karolweber.com/

Offline moai

Odp: Wydawnictwo GRANDA
« Odpowiedź #79 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 08:49:20 »
Formatu nie znam, możliwe, że A4. W .pdf wszystko ma jeden rozmiar  :D
Tak, A4, tak jest też napisane na stronie wydawcy.
I nie, nie prawda, w pdfie nie wszystko ma jeden rozmiar :)