Autor Wątek: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con  (Przeczytany 191202 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #675 dnia: Nd, 26 Lipiec 2020, 14:09:39 »
Aha - czyli to jest coś takiego jak lubelski Leszek, tylko trwa jeden dzień i jest w Kielcach. No szkoda, że są te ograniczenia, bo w sumie można by wyskoczyć. Ale tak, to chyba sobie podaruje.

Offline keram2

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #676 dnia: Wt, 28 Lipiec 2020, 18:15:55 »

Uwaga.
Impreza w Kielcach odbędzie się tydzień wcześniej (sobota 22 sierpnia).
Ciągle się waham czy jechać (ech ta durna rejestracja).

Przy okazji:
Jakieś dwa dni temu mignął mi w tv Szymon Holcman z Kultury Gniewu, opowiadał o filmowych adaptacjach komiksów, w pewnym momencie padło coś o festiwalu poświęconym właśnie adaptowaniu komiksów. Być może chodzi o kolejną edycję imprezy "Niech żyje komiks", ale nie wiem.
Może ktoś z forumowiczów ma jakieś dojścia i mógłby się dowiedzieć.


Motyl

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #677 dnia: Śr, 29 Lipiec 2020, 21:02:22 »
Kilka szczegółów o kieleckiej imprezie, która zapowiada się bardzo kameralnie - https://paradoks.net.pl/read/40429-drugie-kieleckie-prezentacje-komiksowe

Offline Bazyliszek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #678 dnia: Śr, 29 Lipiec 2020, 21:06:01 »
Jak będą kamery, to będzie jakaś relacja bezpośrednia w internecie? ;) Chociaż w sumie np. z Leszka nie było.

Motyl

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #679 dnia: Śr, 29 Lipiec 2020, 21:13:33 »
Jak będą kamery, to będzie jakaś relacja bezpośrednia w internecie? ;) Chociaż w sumie np. z Leszka nie było.

W tym roku Leszka nie było i nie będzie. Może 2021.

Offline Bazyliszek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #680 dnia: Śr, 29 Lipiec 2020, 21:29:15 »
Jeśli do przyszłego roku dorobię się wreszcie czegoś więcej niż ziemniaka do zdjęć i nagrań, postaram się wrzucać więcej materiału wideo z WTK, oprócz dotychczasowych zdjęć. Tzn jeśli WTK 2021 się odbędą i to w podobnym stylu jak w 2019.

Czekamy na szczepionkę.

Offline tB

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #681 dnia: Pt, 31 Lipiec 2020, 09:42:41 »
Nie jest to wydarzenie typowo komiksowe, ale przy braku innych wydarzeń z powodów oczywistych...
Plener Literacki w Gdyni 31.07 - 02.08 https://www.facebook.com/events/286817152587195/
Będą:
- Timof z przedpremierowym "Płaszcz i szpony",
- NonStopComics,
- Kultura Gniewu.

Offline Hans

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #682 dnia: Pt, 31 Lipiec 2020, 11:39:31 »
Szkoda że to tak słabo rozgłoszone jest. Akurat dzisiaj wyjechałem z trojmiasta i pojechałem dalej wzdłuż wybrzeża.

Offline Bazyliszek

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #683 dnia: Pt, 31 Lipiec 2020, 13:47:23 »
Mnie w Trójmieście nie ma od lutego, zatem adios. :/

Online michał81

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #684 dnia: Śr, 12 Sierpień 2020, 07:15:44 »
to już oficjalne


ramirez82

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #685 dnia: Śr, 12 Sierpień 2020, 09:37:01 »
Hmm... To panel Egmontu z planami na 2021 dopiero w listopadzie :(

Offline Hans

Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #686 dnia: Śr, 12 Sierpień 2020, 11:58:45 »
Jak dla mnie to powinni to odpuścić i większe finanse przeznaczyć na kolejny rok, aby zaprosić jak najlepszych artystów.
Rozumiem ze wtedy przepadną tegoroczne dotacje, ale lepiej skupić się na przyszłorocznej edycji niż na szybko i po łebkach tworzyć wersję online.

Motyl

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #687 dnia: Śr, 12 Sierpień 2020, 12:08:39 »
Jak dla mnie to powinni to odpuścić i większe finanse przeznaczyć na kolejny rok, aby zaprosić jak najlepszych artystów.
Rozumiem ze wtedy przepadną tegoroczne dotacje, ale lepiej skupić się na przyszłorocznej edycji niż na szybko i po łebkach tworzyć wersję online.

W dotacjach są gaże dla orgów, więc wiesz, muszą za coś żyć. Jestem ciekaw, czy będą jakieś spotkania online z zagranicznymi gośćmi, a jeśli tak to z jakimi.

Hmm... To panel Egmontu z planami na 2021 dopiero w listopadzie :(
Mało ci komiksów na rynku, że już musisz znać plany na 2021 :) Pisz tytuły, wywróżę, czy trafiłeś ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #688 dnia: Śr, 12 Sierpień 2020, 12:21:39 »
Mało ci komiksów na rynku, że już musisz znać plany na 2021 :) Pisz tytuły, wywróżę, czy trafiłeś ;)

A skąd?!

To już tradycja jarania się zapowiedziami :) Bez tego, człowiek będzie miał więcej czasu i jeszcze nie daj Boże przeczyta wszystko z hałd wstydu. Bez sensu. ;)

Motyl

  • Gość
Odp: Wydarzenia komiksowe / Festiwale / Comic Con
« Odpowiedź #689 dnia: Śr, 12 Sierpień 2020, 12:32:05 »
A skąd?!

To już tradycja jarania się zapowiedziami :) Bez tego, człowiek będzie miał więcej czasu i jeszcze nie daj Boże przeczyta wszystko z hałd wstydu. Bez sensu. ;)

Nie jestem jasnowidzem (tych jest pełno w X-Men według słowiańskiego przekładu), ale w jakieś tytuliki możemy postrzelać ;)